Najlepsze VPN dla Androida

Obraz telefonu z Androidem 2Android to najpopularniejszy system operacyjny na świecie. Chociaż istnieją inni konkurenci, Android ma ponad 80% udział w rynku na całym świecie. Bez względu na to, czy korzystasz z telefonu, tabletu, Fire TV lub innych urządzeń z Androidem, chcesz zabezpieczyć je wszystkie za pomocą VPN. Dobra usługa VPN pomoże chronić Twoją prywatność w Internecie, gdy używasz telefonu komórkowego lub tabletu do łączenia się z otwartymi sieciami WiFi. Pomoże również odblokować ograniczenia geograficzne. Zobacz naszą listę najlepszych VPN dla Androida.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA112Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboruPole wyboru

Istnieje kilka korzyści, które można uzyskać, korzystając z VPN na swoim ulubionym urządzeniu z Androidem. Pierwsza zaleta pomoże Ci chronić prywatność online. Telefony komórkowe stały się integralną częścią naszego życia w ostatniej dekadzie. Polegamy na nich tak bardzo, że stanowią one zarówno rozrywkę, jak i narzędzia pracy. Aby przyciągnąć biznes, wiele placówek oferuje teraz swoim klientom bezpłatne WiFi. Ponieważ często są one otwarte, sieci te wiążą się z dużym ryzykiem. Bez względu na to, gdzie skończysz, zawsze mogą istnieć cyberprzestępcy gotowi ukraść Twoje prywatne dane. Korzystając z VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie za każdym razem, gdy je włączysz. W ten sposób możesz znacznie utrudnić komukolwiek narażenie poufnych informacji.

Jeśli kiedykolwiek podróżowałeś poza granicami kraju, być może zablokowano Ci dostęp do treści w domu. A może zdarzają się awarie podczas wydarzeń sportowych. Wynika to z ograniczeń geograficznych. Są to zasady, które mówią, że nie możesz uzyskać dostępu do niektórych materiałów, jeśli jesteś poza określonym regionem. W przypadku awarii zasilania zostaniesz zablokowany, jeśli znajdziesz się w określonym regionie z powodu ograniczeń treści. Załóżmy, że jesteś w Chinach i chcesz uzyskać dostęp do niezatwierdzonych treści. Jednak z powodu ich zapory napotkasz blokady. Łącząc się z VPN w innej lokalizacji, możesz obejść tego rodzaju ograniczenia. Istnieje wiele innych przykładów, które moglibyśmy wykorzystać, ale to powinno dać ci dobry obraz opcji.

Jak widać, istnieje kilka bardzo dobrych powodów, aby korzystać z VPN na urządzeniu z Androidem. Od ochrony poufnych danych przed cyberprzestępczością lub wścibskimi oczami po obejście cenzury lub ograniczeń geograficznych – będziesz chciał skorzystać z zalet VPN. Chociaż usługi VPN istnieją już od jakiegoś czasu, aplikacje mobilne dla tych dostawców przeszły długą drogę. Teraz, gdy wyjaśniliśmy, dlaczego warto korzystać z VPN na swoim urządzeniu z Androidem, omówimy najlepsze opcje.

Jaki jest najlepszy VPN dla Androida?

Skoncentrowaliśmy się na następujących kryteriach, aby ustalić naszą listę najlepszych VPN dla Androida:

 • Testy prędkości przeprowadzone w USA i Wielkiej Brytanii z aplikacją Android VPN
 • Niezawodność sieci VPN podczas korzystania z telefonów i tabletów z Androidem.
 • Funkcje mobilne, w tym przełącznik Kill i obsługa Android TV
 • Silne poziomy szyfrowania dla lepszej ochrony prywatności
 • Uznaliśmy za priorytetowe sieci VPN, które nie przechowują dzienników użytkowania
 • Sukces odblokowuje popularne kanały i sport na żywo

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN dla Androida:

1. Najlepsza sieć VPN na Androida: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Jak widać, korzystanie z ExpressVPN na Androida ma określone zalety.

W powyższej tabeli ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Sieć ExpressVPN oferuje setki serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Dotyczy to lokalizacji na całym świecie. Możesz korzystać z ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i cieszyć się treściami oglądanymi na telefonie lub tablecie

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego kliknij przycisk „wybierz lokalizację”. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie” i wybrać jedną z czterech kategorii. Dotyczy to obu Ameryk, Europy, Azji i Pacyfiku, Afryki i Bliskiego Wschodu & Indie. W tym momencie możesz wybrać znajdujące się tam serwery.

ExpressVPN dla Androida

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN na Androida: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną pozycję, ponieważ ma serwery zlokalizowane na całym świecie. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci na całym świecie w bardzo dobrej cenie.

Przekonasz się, że NordVPN ma jedną z najlepszych kombinacji usług w tej cenie. Oczywiście będziesz chciał zapisać się na konto o większej długości. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Aplikacja Android NordVPN zapewnia dobrą funkcjonalność i jest bardzo łatwa w użyciu. Istnieje wiele podobieństw między wszystkimi wersjami różnych aplikacji. Wszystko jest łatwe w nawigacji i można łatwo znaleźć opcje, a także listę krajów. Możesz także użyć mapy świata, aby połączyć, jeśli chcesz. Poniższy obraz pokazuje aplikację na Androida.

Aplikacja NordVPN na Androida

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN na Androida: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Chociaż mogą nie oferować tylu krajów, co inni dostawcy, koncentrują się na usługach i obniżaniu cen. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju. Po wybraniu lokalizacji możesz łatwo łączyć się z lokalizacjami, gdziekolwiek mają serwery.

Wielu użytkowników torrentów uwielbia łatwą w użyciu usługę PIA. Ta usługa zawiera funkcję, która powstrzyma system przed komunikacją w przypadku utraty połączenia z jego usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Gdy pobierzesz klienta PIA dla Androida, zobaczysz, że sprawiają, że jest to dość proste. Nie oznacza to jednak, że jest to słaby program. W sekcji opcji znajdziesz kilka różnych opcji do wyboru. Oczywiście możesz przełączać funkcje w zależności od preferencji, w tym poziomy szyfrowania, aby kontrolować równowagę szybkości i prywatności. Jak widać, ekrany opcji znajdują się poniżej.

Prywatny dostęp do Internetu Ustawienia połączenia z Androidem

Jeśli chodzi o ich klienta z Androidem, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Ta funkcja zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość bez względu na to, gdzie się znajdują. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN na Androida: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub innych krajach. Klient systemu Android oferuje również różne opcje, w tym możliwość anonimowego surfowania, ochrony Wi-Fi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient CyberGhost VPN na Androida ma wiele opcji, które z pewnością pokochasz. Należą do nich: WiFi Auto-Protect, Secure Streaming i wiele innych. W aplikacji na Androida nie znajdziesz żadnych problemów z nawigacją, ponieważ wszystko jest intuicyjne. Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda aplikacja.

Aplikacja CyberGhost na Androida

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN na Androida: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

IPVanish ma świetną aplikację na Androida, która jest łatwa w użyciu. Możesz spodziewać się dużych prędkości bez względu na region, z którym chcesz się połączyć. To dlatego, że mają jedną z najlepszych sieci w społeczności. Wiele serwerów w różnych lokalizacjach jest uważanych za najwyższe poziomy. Oznacza to, że są najszybciej dostępne.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć konsekwentnie jest jedną z najszybszych usług VPN bez względu na to, gdzie przeprowadzamy nasze testy prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach w całym regionie. Możesz wybrać konkretną lokalizację lub indywidualny serwer.

Podobnie jak w przypadku klienta PIA, klient IPVanish na Androida jest łatwy w obsłudze i ma wiele różnych opcji do wyboru. Obejmują one możliwość automatycznego połączenia, połączenia z najszybszym serwerem, funkcji szyfrowania (w celu zaciemnienia), automatycznego ponownego połączenia, zmiany portu oraz opcji wyboru jednej z dwóch wersji OpenVPN, jak pokazano poniżej.

Aplikacja IPVanish na Androida

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

6. Najlepsza sieć VPN na Androida: Surfshark

Surfshark

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 1,99 USD miesięcznie (83% zniżki)

Surfshark uruchomił usługę VPN w 2018 roku. Od tego czasu firma zyskała dużą popularność w społeczności. Zespół stale się rozwija i dodaje lokalizacje serwerów do ich szybkich sieci. Skoncentrowali się na prywatności i wartości. Usługa obejmuje dodatkowe funkcje, takie jak CleanWeb (blokuje reklamy i złośliwe oprogramowanie), Whitelister (dzielone tunelowanie), podwójny VPN MultiHop, przełącznik zabicia, prywatny DNS i ochrona przed wyciekiem.

Dzięki dużej sieci serwerów na całym świecie, silnemu szyfrowaniu i możliwości odblokowania popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, YouTube Premium i Amazon Prime, istnieje wiele możliwości korzystania z tej usługi. Możesz uzyskać dostęp do Amazon Prime Video w wielu regionach, w tym w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje możliwość łączenia się z fizycznymi lokalizacjami serwerów, serwerami wirtualnymi (najlepiej przystosowanymi do odblokowywania ograniczeń geograficznych), serwerami obsługującymi użycie P2P oraz serwerami MultiHop.

Aplikacja Surfshark na Androida

Pod względem wartości i funkcji Surfshark to doskonała opcja dla tych, którzy chcą chronić swoją prywatność i odblokować ograniczenia. Wszystkie ich aplikacje VPN zostały zaprojektowane z podobnym interfejsem użytkownika i są łatwe w użyciu. Możesz założyć nieograniczone konto VPN bez ryzyka, ponieważ Surfshark oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź Surfshark

Możesz zobaczyć naszą listę 10 najlepszych VPN usługi dla więcej opcji. Uważamy, że będziesz zadowolony z dowolnego z wymienionych powyżej elementów. Wybraliśmy ich spośród innych wiodących dostawców VPN w oparciu o niezawodność i aplikacje obsługujące najnowszy system operacyjny Android. Musisz mieć zaufanie do swojego dostawcy VPN, aby chronić swoją prywatność. Te usługi to zrobią i każda oferuje dobre aplikacje na Androida.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map