Najlepsze VPN dla Abu Zabi

Abu DabiAbu Zabi jest stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA) i znajduje się na wyspie niedaleko kontynentu. Obecnie ma populację nieco ponad 1,2 miliona ludzi i ma szeroką i zróżnicowaną gospodarkę. Jest również popularny wśród osób podróżujących. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do miasta w celach biznesowych lub osobistych, nie będziesz chciał korzystać z publicznej sieci Wi-Fi bez wcześniejszego korzystania z VPN. Pomoże to chronić Twoją prywatność i odblokować ograniczenia. Oto niektóre z najlepszych sieci VPN do wykorzystania w Abu Zabi.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru
2)PureVPN2,88 USDSaferVPN180Pole wyboruPole wyboru
3)HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru
5TorGuard4,99 USDTorGuard68Pole wyboruPole wyboru

Podczas podróży służbowych i turystyki do Abu Zabi korzystanie z VPN ma kluczowe znaczenie dla ochrony Twojej prywatności. Wynika to z cyberprzestępców w okolicy. Możesz po prostu założyć się, że czekają, aby skorzystać z niczego niepodejrzewających użytkowników. Korzystając z VPN w tym przypadku, utworzysz bezpieczne i prywatne połączenie z wybranym serwerem. Utrudni to wścibskim oczom złodziei lub rządowi ZEA uzyskanie dostępu do poufnych informacji.

Cenzura w Abu Zabi i Zjednoczonych Emiratach Arabskich to również duży powód do korzystania z VPN. Bez względu na to, czy próbujesz uzyskać dostęp do treści zablokowanych geograficznie, czy do treści zablokowanych, nikt nie chce otrzymać wiadomości z informacją, że nie mogą tego robić. Korzystając z VPN i łącząc się z serwerem w innym regionie, możesz ominąć blokowane geograficznie lub ograniczone treści, tak jak normalnie w innych lokalizacjach.

Są to dwa najlepsze powody korzystania z VPN podczas pobytu w Abu Zabi. Od obchodzenia zasad cenzury, dostępu do treści blokowanych geograficznie, po ochronę prywatności przed wścibskimi oczami – korzystanie z nich jest dobrym pomysłem. Teraz, gdy zrozumiesz, dlaczego jest to tak ważne, porozmawiamy o najlepszych dla Ciebie opcjach.

Jaki jest najlepszy VPN dla Abu Zabi?

Nasza lista najlepszych VPN dla Abu Zabi oparta jest na następujących kryteriach:

 • Silne szyfrowanie klasy wojskowej w celu zapewnienia prywatności
 • Dostawcy, którzy nie prowadzą żadnych dzienników
 • Możliwość odblokowania witryn z ograniczeniami geograficznymi i zbanowanych
 • Dostawcy VPN z serwerami, które działają dobrze w regionie Abu Zabi
 • Stabilność sieci w celu zminimalizowania rozłączeń serwerów
 • Obsługa wielu platform dla urządzeń, w tym Amazon Firesticks

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN, z których można korzystać podczas pobytu w Abu Zabi.

1. Najlepsza sieć VPN dla Abu Zabi: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 3,49 USD miesięcznie (65% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA Abu Dhabi

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działa dobrze w Dubaju, ZEA (najbliższa lokalizacja). Gdy podłączyliśmy się tam do serwera, uzyskaliśmy prędkość 85,10 Mb / s.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN już od 3,49 USD miesięcznie.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

2. Najlepsza sieć VPN dla Abu Zabi: PureVPN

PureVPN

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 2,88 USD miesięcznie (74% zniżki)

PureVPN działa na rynku od 2007 roku, co czyni go jednym z najstarszych dostawców VPN na rynku. Wczesny start pomógł im rozwinąć się i wprowadzić innowacje. PureVPN ma jednego z najlepszych klientów VPN dostępnych na rynku. Mają także bezpłatne aplikacje na iOS i Androida.

Innowacja to obszar, który pomaga PureVPN wyróżnić się na tle innych. Nadal dodają nowe funkcje i dodatki do usługi. Możesz dodać zaporę NAT, dedykowany adres IP, przeglądarkę StealthVPN oraz specjalną opcję o nazwie dedykowane przesyłanie strumieniowe, aby przyspieszyć działanie.

Test prędkości PureVPN w Abu Zabi

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w regionie, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Narzędzie wyboru kraju”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer za pomocą karty „Przeglądaj wszystkie serwery”. Sieć PureVPN ma kilka serwerów zlokalizowanych w obszarze ZEA. Połączyliśmy się z jednym z nich w Dubaju i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 65,48 Mb / s.

PureVPN ma się naprawdę dobrze w kategorii cenowej. Obniżyli ceny o ponad 50% w miarę wzrostu usług. Możesz zarejestrować się w celu uzyskania nieograniczonej liczby VPN i uzyskać dostęp do wszystkich lokalizacji ich serwerów od razu 4,99 USD miesięcznie. Roczny plan ma wielką wartość.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Odwiedź PureVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Abu Zabi: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA w Abu Zabi

Jeśli Twoim celem jest znalezienie sieci VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje wiele serwerów w regionie Arabii Saudyjskiej, w tym niektóre w Dubaju (najbliższa lokalizacja). Aby połączyć się z serwerem, musisz wybrać „Tryb lokalizacji” i „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Dubaj. Stamtąd możesz wybrać lokalizację serwera Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj. Połączyliśmy się tam z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 61,46 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

4. Najlepsza sieć VPN dla Abu Zabi: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

Oprócz zasięgu w Eurazji, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wykonuje duże prędkości w regionie, gdy przeprowadzamy nasze testy prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w całym regionie. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Test prędkości IPVanish Abu Dhabi

IPVanish obsługuje wiele serwerów w lokalizacjach w okolicy i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Jeśli widzisz serwery z literą „a” w nazwie serwera, są one najszybsze. Na przykład szukałbyś takiego oznaczonego podobnie do dxb-c01.ipvanish.com. (z siedzibą w Dubaju). W takim przypadku znajdziesz jednak jeden serwer. Przetestowaliśmy tam serwer IPVanish, dxb-c01, i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 10,04 Mb / s.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

5. Najlepsza sieć VPN dla Abu Zabi: TorGuard

TorGuard

TorGuard został uruchomiony w 2012 roku przez członków zespołu z Nevis w Indiach Zachodnich. W porównaniu z innymi usługami ta usługa VPN jest stosunkowo nowa. Mają jednak ponad 1250 serwerów zlokalizowanych w 42 różnych krajach na całym świecie. Ich docelową grupą docelową jest społeczność torrentów, ale będzie dobrze działać na wszystko, co chcesz robić w regionie. Chociaż nie ma żadnych serwerów zlokalizowanych w Dubaju, serwery tam są najlepszą opcją.

TorGuard ma solidną mieszankę lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie oraz możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime, a także działań związanych z torrentowaniem. Często można uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w kilku różnych lokalizacjach. Korzystając z klienta systemu Windows, możesz anonimowo surfować, chronić WiFi, anonimowo torrent, odblokowywać podstawowe strony internetowe (Google, Facebook Instagram itp.), Wybrać serwer i więcej.

Test prędkości TorGuard Abu Dhabi

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w tym obszarze, otworzyliśmy klienta Windows i wybraliśmy protokół OpenVPN. Teraz możesz przewijać listę krajów ułożonych w kolejności alfabetycznej. Następnie możesz wybrać miasto. Sieć TorGuard obejmuje kilka serwerów w Dubaju. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, prędkość pobierania wynosiła 0,73 Mb / s.

Usługa TorGuard VPN jest ulubionym miejscem społeczności udostępniania plików. Wszystko jest łatwe w użyciu i proste, dzięki czemu możesz łatwo chronić swoją prywatność w Internecie. Często dodawane są również funkcje do wersji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp już za 4,99 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Odwiedź TorGuard

Chociaż nie musisz tego robić, zawsze możesz rzucić okiem na nasze 10 najlepszych usług VPN dla różnych wyborów. Te wybory są ogólnie najlepsze, więc z pewnością osiągniesz każdy cel, jaki masz. Jako czynniki decydujące o wyborze wybraliśmy bezpieczeństwo, lokalizacje regionalne, szybkość i cenę. Ponadto wybraliśmy te z dużymi sieciami serwerów, z którymi możesz chcieć się połączyć. Szybkie sieci do przesyłania strumieniowego treści HD i ochrony Twojej prywatności są znakami niezawodnych dostawców VPN. Oczywiście nasze wybory dadzą ci obie opcje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map