Najlepsze szyfrowane sieci VPN

SzyfrowanieKiedy myślę o VPN, mój umysł automatycznie zastanawia się nad szyfrowaniem twoich danych. Większość ludzi zakłada, że ​​korzystanie z usługi VPN oznacza, że ​​ich dane są szyfrowane, ale nie zawsze tak jest. Napotkasz niektórych dostawców, którzy używają błędnego szyfrowania, co narazi Cię na ryzyko. Dzisiaj podzielę się pięcioma dostawcami, którzy bardzo poważnie podchodzą do bezpieczeństwa. Oferują wysoki poziom szyfrowania, aby pomóc chronić Twoje dane i prywatność.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Przy wyborze dostawcy VPN należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Pierwszy to Twój cel korzystania z usługi. Co chcesz zrobić z VPN? Jeśli chcesz po prostu uzyskać dostęp do witryn z blokadami geograficznymi w innych krajach, szyfrowanie nie jest tak ważne. Jeśli jednak Twoim celem jest ochrona Twojej prywatności i anonimowości w Internecie, poziom szyfrowania wraz z zasadami logowania firmy VPN są kluczowe dla Twojej decyzji. Przyjrzyjmy się bliżej różnym scenariuszom.

Uzyskaj dostęp do stron blokowanych geograficznie

Jeśli Twoim celem jest uzyskanie dostępu do witryn blokowanych geograficznie, szyfrowanie może nie być Twoim celem numer jeden. To naprawdę zależy od tego, do których stron próbujesz uzyskać dostęp. Na przykład, jeśli zamierzasz korzystać z VPN do oglądania swoich ulubionych programów w serwisie Netflix US lub do strumieniowania programów BBC iPlayer, siła szyfrowania nie jest aż tak ważna. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do stron cenzurowanych w twoim kraju, takich jak portale społecznościowe (Facebook, Twitter itp.) Lub The Pirate Bay, silne szyfrowanie ma kluczowe znaczenie.

Chroń swoją prywatność online

Jeśli Twoim najwyższym priorytetem jest ochrona prywatności w trybie online, szyfrowanie jest bardzo ważne. Znajdziesz wiele firm VPN, które oferują bezpłatną usługę lub bardzo tanie plany. Zachowaj ostrożność przy wyborze VPN. Pomyśl o tym, skąd ci, którzy oferują bezpłatne usługi prywatności, zarabiają pieniądze? Albo bombardują cię reklamami, albo sprzedają twoje wykorzystanie reklamodawcom. Żaden z tych scenariuszy jest nie do przyjęcia. Tanie sieci VPN często utrudniają znalezienie protokołów, których używają na swojej stronie, lub oferują tylko PPTP, który jest najmniej bezpiecznym protokołem i zdecydowanie nie jest zalecany.

Chroń swoją anonimowość

Ochrona danych za pomocą szyfrowania to jedna rzecz. Kolejnym jest ukrywanie swojej tożsamości online. Dobra sieć VPN pomoże zapewnić anonimowość podczas korzystania z usługi. Jest to obszar trudny do oceny, ponieważ musisz zaufać firmie, która świadczy usługi VPN. Korzystałem z usług wymienionych w tym poście i polecam je wszystkie. Biorąc to pod uwagę, jeśli chodzi o anonimowość, polecam ExpressVPN i Prywatny dostęp do Internetu.  Obaj dostawcy mają zasady „bez dziennika”, co oznacza, że ​​nie rejestrują działań użytkowników w swojej sieci. Mają także funkcje wyłącznika zabicia, które pomagają chronić twoją prywatność, jeśli VPN kiedykolwiek spadnie.

Zrozumienie szyfrowania

Wiele osób myli szyfrowanie z protokołami używanymi do łączenia się z usługą VPN. Dla tych, którzy nie szukają głębokiego nurkowania technicznego, sugeruję wspólne myślenie o nich. Oto moja krótka lekcja na temat wybierania protokołu w celu ochrony Twojej prywatności. Postępuj zgodnie z tą listą, aby uzyskać najbezpieczniejsze połączenie.

 • OpenVPN – najlepszy wybór, najbezpieczniejszy
 • SSTP – dobry wybór dla systemu Windows
 • L2TP / IPSec – przyzwoita alternatywa, jeśli OpenVPN nie jest obsługiwany
 • PPTP – najgorsza opcja, ale kompatybilna z większą liczbą urządzeń

Teraz dla tych zaawansowanych technologicznie użytkowników, którzy chcą większej kontroli nad szyfrowaniem, polecam prywatny dostęp do Internetu. Oferują niestandardowe ustawienia szyfrowania danych, uwierzytelniania danych i uwierzytelniania uzgadniania. Podzielę się krótkim streszczeniem. Możesz odwiedzić stronę szyfrowania PIA, aby uzyskać więcej informacji.

Ustawienia szyfrowania danych PIA:

 • AES 128 – zaawansowany standard szyfrowania (128 bitów) w trybie CBC
 • AES 256 – zaawansowany standard szyfrowania (256 bitów) w trybie CBC
 • Blowfish – Blowfish (128 bitów) w trybie CBC

Ustawienia uwierzytelniania danych PIA:

 • SHA1 – HMAC z wykorzystaniem bezpiecznego algorytmu skrótu (160 bitów)
 • SHA256 – HMAC z wykorzystaniem bezpiecznego algorytmu skrótu (256 bitów)

Ustawienia szyfrowania PIA Handshake:

 • RSA-2048 – 2048-bitowa wymiana kluczy Ephemeral Diffie-Hellman (DH) i 2048-bitowy certyfikat RSA
 • RSA-3072 – 3072-bitowa wymiana kluczy Ephemeral Diffie-Hellman (DH) i 3072-bitowy certyfikat RSA
 • RSA-4096 – 4096-bitowa wymiana kluczy Ephemeral Diffie-Hellman (DH) i 4096-bitowy certyfikat RSA
 • ECC-256k1 – Wymiana kluczy efemerycznych krzywych eliptycznych DH i certyfikat ECDSA z wykorzystaniem krzywej secp256k1 (256 bitów)
 • ECC-256r1 – Wymiana kluczy efemerycznych krzywych eliptycznych DH i certyfikat ECDSA prime256v1 (256 bitów)
 • ECC-521 – Wymiana kluczy efemerycznych krzywych eliptycznych DH i certyfikat ECDSA secp521r1 (521 bitów)

Wniosek

Możesz przeczytać naszą listę 10 najlepszych VPN usługi, aby uzyskać więcej opcji, ale gorąco polecam usługi wymienione powyżej dla osób poszukujących wysokiego poziomu szyfrowania. Wybraliśmy je spośród innych wiodących usług VPN w oparciu o poziomy szyfrowania, prywatność (zasady rejestrowania), wsparcie dla udostępniania P2P / plików, dostępność lokalizacji serwerów w kluczowych lokalizacjach, wydajność, niezawodność i cenę. Potrzebujesz niezawodnego, godnego zaufania dostawcy VPN, który pomoże zabezpieczyć Twoją prywatność w Internecie. Możesz także chcieć, aby szybka sieć pobierała i strumieniowała treści HD. Usługi udostępnione w poście to najlepiej zaszyfrowane sieci VPN. Pomogą zabezpieczyć Twoją prywatność wraz z odblokowaniem ograniczeń geograficznych dla usług przesyłania strumieniowego wideo, takich jak Netflix, Hulu, HBO NOW i setki innych popularnych witryn, które w innym przypadku mogłyby zostać zablokowane.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map