Najlepsze sieci VPN, które akceptują Amazon Pay

Amazon PayAmazon Pay to usługa przetwarzania płatności internetowych, której właścicielem jest Amazon. Uruchomiony w 2007 roku, korzysta z bazy klientów Amazon.com i koncentruje swoje wysiłki na zapewnieniu tej bazie możliwości korzystania z ich kont Amazon na zewnętrznych stronach handlowych. Dla tych, którzy chcą korzystać z Amazon Pay w ramach usługi VPN, możemy zapewnić Ci opcje. Za chwilę omówimy opcje bardziej szczegółowo. Zanim to zrobimy, zapoznaj się z naszą krótką listą najlepszych sieci VPN, które akceptują Amazon Pay.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru
3)ibVPN4,83 USDNordVPN63Pole wyboruPole wyboru

Oczywiście Amazon Pay jest dostępny w Austrii, Belgii, na Cyprze, w Niemczech, Danii, Hiszpanii, Francji, na Węgrzech, w Luksemburgu, Republice Irlandii, Indiach, Włoszech, Japonii, Holandii, Portugalii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że istnieje wiele opcji do wykorzystania, zwłaszcza że Amazon jest jednym z 10 najlepszych detalistów na świecie. Na szczęście istnieje kilku dostawców, którzy akceptują popularną metodę płatności.

Teraz spójrzmy na najlepsze opcje VPN, które akceptują Amazon Pay:

1. Najlepsza sieć VPN, która akceptuje Amazon Pay: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz połączyć się z ich siecią VPN, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Połącz komputer stacjonarny z telefonem komórkowym w tym samym czasie dzięki maksymalnie 3 jednoczesnym połączeniom. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby go skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

 

2. Najlepsza sieć VPN, która akceptuje Amazon Pay: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 3,49 USD miesięcznie (65% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Przez większość czasu prędkość będzie duża.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN od 3,49 USD miesięcznie wraz z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

3. Najlepsza sieć VPN, która akceptuje Amazon Pay: ibVPN

IBVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,83 USD miesięcznie (56% zniżki)

ibVPN nie jest nowością na rynku. W rzeczywistości istnieją od 2004 roku. Firma, aplikacje, operacje i wsparcie mają siedzibę w Rumunii (szczególnie w Transylwanii). To bezpiecznie umieszcza je poza programem 14 oczu, ale nadal zapewnia użytkownikowi ochronę Unii Europejskiej. Ma 63 lokalizacje serwerów, więc ten mały, ale potężny dostawca zapewnił Ci ochronę.

Chociaż nie oferują ogromnej sieci, mają kilka innych funkcji, które zapewniają wielką wartość. Po pierwsze, mają dostępne aplikacje dla systemów Windows, Mac OSX, Linux, Android i iOS, a także rozszerzenia dla Opery i Chrome. Wielu użytkownikom podoba się fakt, że są niezależną firmą. Oznacza to, że nie są oni powiązani z funduszami inwestycyjnymi, hostingiem, eksploracją danych ani innymi firmami zainteresowanymi gromadzeniem danych.

Niektóre funkcje oferowane przez tę usługę obejmują szereg różnych protokołów, podwójne VPN, Smart DNS, KillSwitch, ochronę przed wyciekiem WebRTC i wiele innych. Jak widać, mają wiele zaawansowanych funkcji, a usługa jest świetna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. ibVPN oferuje najwyższy dostęp za 4,83 USD miesięcznie z 15-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ibVPN

I tam masz najlepsze VPN do użycia, które akceptują Amazon Pay. Oczywiście zawsze możesz sprawdzić naszą lista 10 najlepszych dla innych opcji. Pamiętaj tylko, że nie wszyscy z naszej 10 najlepszych list akceptują Amazon Pay. Czytając nasz przewodnik, możemy pomóc Ci znaleźć najlepsze opcje i odpowiedniego dostawcę dopasowanego do Twoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map