Najlepsze sieci VPN dla Starkville, Missisipi

Starkville, MissisipiStarkville, Missisipi to najbardziej zaludnione miasto w regionie Złotego Trójkąta w stanie. Populacja wynosi około 25 tys. Tożsamość miasta jest bardzo związana z Mississippi State University. Rozwój i rozwój szkoły sprawiły, że Starkville stało się miasteczkiem studenckim. Jeśli wybierasz się do miasta, masz ochotę skorzystać z nowych obszarów urbanistycznych oraz kilku różnych muzeów sztuki. Przed skorzystaniem z publicznej sieci Wi-Fi upewnij się, że korzystasz z VPN. Za chwilę powiemy ci, dlaczego. Najpierw jednak spójrz na nasze najlepsze VPN dla listy Starkville.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

Nic dziwnego, że pierwsze osady w regionie Starkville pochodzą sprzed ponad 2100 lat. Przed osadą europejską plemię Choccuma zamieszkiwało ten obszar. Jednak na krótko przed wojną o niepodległość Stanów Zjednoczonych plemiona Choctaw i Chickasaw zjednoczyły się, by je wymazać. Większość plemienia Choctaw zrzekła się roszczeń do ziemi w 1830 r. I zostały usunięte w ciągu następnych 10 lat.

Chociaż głównie związane ze szkołą wyższą, wokół Starkville jest kilka wspaniałych rzeczy do zrobienia i zobaczenia. Obejmuje to bibliotekę prezydencką U.S. Granta, Cobb Museum of Archaeology, Cullis & Gladys Wade Clock Museum, Cotton District, muzeum dziedzictwa, park wodny Wet N Wild i wiele innych. Oczywiście oglądanie buldogów Uniwersytetu Stanowego Missisipi to zawsze dobry czas.

Bez względu na to, co zdecydujesz się robić w okolicy, istnieje duża szansa, że ​​skorzystasz z firm, które oferują bezpłatne WiFi. Chociaż brzmi świetnie jako opcja, zalecamy korzystanie z VPN. To dlatego, że czają się cyberprzestępcy. Możesz się założyć, że chcieliby po prostu zdobyć Twoje wrażliwe informacje. Korzystając z VPN, tworzysz bezpieczne i prywatne połączenie z serwerem, którego chcesz używać. To znacznie utrudni każdemu wykorzystanie twoich prywatnych danych na ich korzyść.

Jeśli kiedykolwiek używałeś Wi-Fi i znalazłeś zaporę ogniową, możesz zgadnąć drugie użycie VPN. Szkoły, organizacje, firmy, a nawet niektóre kraje powstrzymają użytkowników przed postrzeganiem rzeczy, które uznają za nieodpowiednie. W takim przypadku będziesz chciał połączyć się z serwerem w innym miejscu. To sprawia, że ​​oprogramowanie myśli, że znajdujesz się gdzie indziej. Ponadto, ponieważ ruch jest szyfrowany, oprogramowanie blokujące nie może blokować tego, czego nie widzi.

Teraz widzisz najlepsze powody, aby korzystać z VPN podczas pobytu w Starkville. Nie zdziw się jednak, jeśli później znajdziesz innych. Od ochrony danych po obchodzenie sieci i ograniczeń geograficznych, VPN pomoże ci. Najpierw musisz wiedzieć o kilku VPNach. Przy wszystkich dostępnych opcjach protokołu będziesz chciał użyć protokołów szyfrowania IKEv2 lub OpenVPN. Chociaż IKEv2 jest preferowaną metodą, nie wszyscy oferują ją jako podstawowe rozwiązanie. Jeśli masz możliwość wyboru między różnymi wersjami OpenVPN, wersja UDP jest najszybsza. Jednak wersja TCP jest odpowiednia dla osób z problemami z połączeniem.

1. Najlepsza sieć VPN dla Starkville: IPVanish

IPVanish

Ponieważ miasto jest stosunkowo małe, użyjemy grupy serwerów Atlanta, ponieważ są one najbliżej miasta. Przekonasz się również, że IPVanish ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż dowolna inna usługa VPN. To sprawia, że ​​są naszą codzienną siecią VPN do użytku w Starkville.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, San Jose. Seattle, Waszyngton

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

IPVanish obsługuje 48 serwerów w Atlancie i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Sugerujemy wybranie takiego, który zaczyna się od „a” w nazwie serwera. Na przykład atl.a01.ipvanish.com. W większości przypadków najszybsze są serwery „a”. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Atlancie i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 63,76 Mb / s na naszym kablowym połączeniu internetowym, które osiąga maksymalną prędkość zbliżoną do tej samej prędkości.

Test prędkości IPVanish Atlanta

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To się udaje 4,87 USD miesięcznie w sprawie planu rocznego. Członkowie objęci są 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź IPVanish

2. Najlepsza sieć VPN dla Starkville: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, Nowy Jork, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Wirginia, Waszyngton, DC

Jak widać w powyższej tabeli, ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje setki serwerów w kluczowych lokalizacjach, które pomagają chronić prywatność użytkowników. Możesz skorzystać z ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać ulubione drużyny z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Dotyczy to Atlanty (ponieważ jest to najbliższy główny obszar Starkville). Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Atlanta. Jak widać przetestowaliśmy serwer w Atlancie, a jego prędkość wynosiła 58,49 Mb / s.

Test prędkości ExpressVPN Atlanta

Chociaż ExpressVPN jest sprzedawany po wyższej cenie niż inne usługi z naszej listy, wartość jest wysoka, biorąc pod uwagę rozmiar ich sieci i funkcji usługowych. Możesz połączyć komputer, urządzenie przenośne, router i konsolę do gier (SmartDNS) za pomocą jednego konta VPN 6,67 USD miesięcznie z roczną subskrypcją.

Odwiedź ExpressVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Starkville: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6080Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Cleveland, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Oklahoma City, Filadelfia, San Francisco, Seattle, Waszyngton

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony Wi-Fi, anonimowego torrenta, odblokowywania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Atlancie, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Wybierz mój serwer”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer. Sieć CyberGhost obejmuje 8 serwerów Atlanta. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 57,65 Mb / s, co jest zgodne z innymi usługami na naszej liście.

Test prędkości CyberGhost Atlanta

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost od razu 3,50 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Odwiedź CyberGhost

4. Najlepsza sieć VPN dla Starkville: NordVPN

NordVPNNordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Waszyngton

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje 39 serwerów w Atlancie. Niestety klient NordVPN nie pokazuje miasta serwera. Jednak uprzejmie podali nam numery serwerów dla Atlanty. Będziesz chciał połączyć się z jednym z następujących serwerów: 369–372, 561–568, 665–676, 681–684, 940–955. Najłatwiejszym sposobem wybrania określonego numeru serwera jest wybranie karty „Serwery” w aplikacji, a następnie posortowanie wyników w kolejności alfabetycznej. Następnie możesz przewinąć w dół i wybrać dowolny z wymienionych powyżej serwerów. Możesz zobaczyć procent czasu ładowania i odległość do każdego serwera. Przetestowaliśmy serwer w Stanach Zjednoczonych nr 370 w Atlancie i stwierdziliśmy, że wydajność jest całkiem dobra przy prędkości pobierania 60,11 Mb / s.

Test prędkości NordVPN

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zarejestrować się w nieograniczonej usłudze VPN i SmartDNS już teraz 3,99 USD miesięcznie z 24-miesięcznym członkostwem.

Odwiedź NordVPN

5. Najlepsza sieć VPN dla Starkville: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i jedną z najlepszych sieci VPN w kraju. W przeszłości firma pobierała opłaty od użytkowników na podstawie liczby lokalizacji serwerów i używanych protokołów. To się zmieniło, ponieważ StrongVPN oferuje teraz członkom pełny dostęp do ich sieci dzięki setkom serwerów na całym świecie.

KrajeLokalizacjeSerwery Lokalizacje serwerówUSA OprogramowanieMiesięcznie Co rokRefundusz
2043600Atlanta, Chicago, Dallas, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, San Francisco, Seattle, WaszyngtonWindows7,50 USD52,49 USD7 dni

Najnowszym dodatkiem do usługi StrongVPN jest funkcja StrongDNS. Każdy, kto zarejestruje konto StrongVPN, otrzymuje również bezpłatny dostęp do StrongDNS, która jest inteligentną usługą DNS służącą do obchodzenia ograniczeń geograficznych. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy planują podróżować poza USA i chcą uzyskać dostęp do serwisu Netflix.

StrongVPN obsługuje 20 serwerów w Atlancie (region najbliższy Starkville). Nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego kliknij menu rozwijane lokalizacji serwera i wybierz Stany Zjednoczone – Atlanta. Wybraliśmy OpenVPN UDP dla najlepszej wydajności. Po podłączeniu do serwera w Atlancie przetestowaliśmy naszą prędkość i stwierdziliśmy, że wynosi ona 59,97 Mb / s.

Test prędkości StrongVPN Atlanta

StrongVPN uprzejmie oferuje naszym odwiedzającym 25% zniżki. Kupon kumuluje się obok normalnych rabatów terminowych. Możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem VPN i bezpłatnym dostępem SmartDNS za jedyne 7,50 USD miesięcznie lub 52,49 USD rocznie. Rachunek roczny działa po prostu 4,37 USD miesięcznie. Nowi użytkownicy są objęci 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

StrongVPN

Jest więcej opcji, które możesz sprawdzić na naszej stronie 10 najlepszych VPN lista usług. Uważamy jednak, że z naszymi wyborami będzie Ci dobrze. Decyzje podejmowaliśmy w oparciu o szybkość, niezawodność, cenę, bezpieczeństwo i dostawców z serwerami zlokalizowanymi w regionie Starkville. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze prędkości. Oczywiście wszystkie mają świetne sieci, więc naprawdę nie możesz się pomylić. Szybkość jest ważna, jeśli planujesz pobieranie lub przesyłanie strumieniowe dowolnej zawartości. Nikt nie lubi buforowania. Dostawcy, o których wspomnieliśmy powyżej, to najlepsze opcje, niezależnie od popularnych usług, z których chcesz skorzystać. Korzystając z naszego przewodnika, możesz podjąć decyzję, która odpowiada Twoim potrzebom.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map