Najlepsze sieci VPN dla Sling TV

Sling TVSling TV to usługa transmisji strumieniowej premium, która została zaprezentowana 5 stycznia 2015 r. Podczas Consumer Electronics Show. Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, możesz zarejestrować się w usłudze 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Usługa oferuje wiele popularnych kanałów kablowych i satelitarnych w pakiecie. Możesz także dodać dodatkowe kanały z funkcją a la carte. Usługa skierowana jest do grupy osób, które przemysł nazywa przecinarkami do kabli. Nożyce do kabli to osoby, które porzuciły drogie usługi telewizji kablowej i satelitarnej na rzecz połączenia bezpłatnych stacji telewizyjnych, wideo na żądanie i telewizji internetowej (IPTV). W związku z tym Sling rozumie również, że istnieją pewne kanały, które przecinarki do kabli chcieliby nadal widzieć, nie płacąc za to szalonej kwoty. Przykładem tego może być HBO. Możesz wypróbować go przez kilka miesięcy i upuścić w dowolnym momencie.


RankVPN ServicePriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Obecnie Sling TV jest oferowany na wielu platformach, a także w wersji międzynarodowej. To powiedziawszy, w zależności od tego, skąd próbujesz uzyskać do niego dostęp, będziesz blokowany geograficznie na podstawie twojego adresu IP. Możesz jednak odblokować Sling TV i oglądać z dowolnego miejsca za pomocą VPN.

Niezależnie od tego, czy oglądasz tylko określoną liczbę kanałów, czy lubisz streamować filmy, Sling TV to dobry pomysł. Wraz z rosnącym kosztem kabla coraz ważniejsze staje się cięcie tam, gdzie to możliwe. Zresztą wiele osób ogląda tylko kilka kanałów. Przeciętny Amerykanin ogląda tylko 17 kanałów spośród 189 potencjalnych kanałów, do których mają dostęp. Niektórzy fani sportu dosłownie mają tylko kabel, aby móc oglądać sport. Mimo to inni włączają telewizor w coś takiego jak Food Network lub History i po prostu oglądają w sposób ciągły. Co więc, jeśli można uzyskać dobrą liczbę tych kanałów po dobrej cenie bez konieczności płacenia za rzeczy takie jak opłaty franczyzowe? To byłaby świetna rzecz.

Sling TV jest dostępny na różnych platformach, od telewizorów smart, przez telefony komórkowe, konsole do gier po komputery. W przypadku inteligentnych telewizorów i odtwarzaczy wideo obsługiwane platformy to Amazon FireTV, Roku i Nexus Player. Obsługa telefonów i tabletów obejmuje iOS 7 lub nowszy dla Apple i 4.0.3 dla Androida. Co zaskakujące, tylko XBOX One jest oferowany do obsługi systemów do gier. Wreszcie, w przypadku zawodów Sling obsługuje Snow Leopard 10.6 & wyższy dla komputerów Mac i Windows 7 lub wyższy komputer.

Jaki jest najlepszy VPN dla Sling TV?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy spojrzeć na najlepsze cechy dostawcy usługi. Tylko wtedy możemy stworzyć listę najlepszych VPN dla Sling TV.

 • Wiele lokalizacji serwerów w USA do oglądania programów z różnych regionów
 • Duże prędkości w celu zminimalizowania buforowania
 • Silne szyfrowanie zapewniające maksymalną prywatność
 • Stabilne sieci, więc jest bardzo mało problemów z połączeniem
 • Dostawca nie stosuje zasad dotyczących dzienników

Korzystając z tych czynników, zdecydowaliśmy się na poniższą listę najlepszych usług VPN do wykorzystania w Sling TV.

1. Najlepsza sieć VPN dla Sling TV: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz połączyć się z ich siecią VPN, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Połącz komputer stacjonarny z telefonem komórkowym w tym samym czasie dzięki 5 jednoczesnym połączeniom. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby go skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Sling TV: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w tej cenie, jeśli subskrybujesz konto na dłuższy okres czasu. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad). Możesz użyć rozszerzenia przeglądarki NordVPN dla Chrome, Firefox lub Safari. NordVPN oferuje pewne zaawansowane funkcje prywatności, takie jak podwójne VPN, serwery P2P i dedykowane IP, które naprawdę pomagają wyróżnić usługę.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Sling TV: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Przez większość czasu prędkość będzie duża.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Sling TV: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w USA, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Sling TV: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale można go trafić i zablokować w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Teraz pokazaliśmy najlepsze opcje do użycia z Sling TV. Możesz jednak rzucić okiem na nasze 10 najlepszych VPN lista innych opcji. Jednak nie powinieneś tego widzieć. Ze względu na różne czynniki podejmowaliśmy decyzje na podstawie szybkości, ceny, bezpieczeństwa, niezawodności i lokalizacji serwerów w różnych regionach. Bez względu na to, jakie są twoje ulubione programy lub filmy, będziesz chciał połączyć się z jedną z sieci VPN na naszej liście, aby rozpocząć. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze dostępne prędkości dla wszystkiego, co chcesz oglądać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map