Najlepsze rozszerzenia VPN dla Mozilla Firefox

Rozszerzenia przeglądarki FirefoxJeśli jesteś w Internecie przez jakiś czas, możesz niejasno zapamiętać przeglądarkę o nazwie Netscape Navigator / Communicator. Jeśli tak, możesz również wiedzieć, że pierwotna firma, Mosaic, wydała swój kod i utworzyła firmę o nazwie Mozilla. Jest to połączenie Mozaiki i Godzilli. Oczywiście Mozilla przepisała cały kod i wydała Firefoksa. Nie ma takiego samego udziału w rynku jak ten Google Chrome ma. Jednak wielu użytkowników twierdzi, że jest to bezpieczniejsza przeglądarka. Wszystkie wersje przeglądarki Firefox zezwalają na rozszerzenia. To świetnie, niezależnie od tego, czy przeglądasz na komputerze, czy urządzeniu mobilnym. Problem polega na tym, że istnieje wiele różnych rozszerzeń VPN. Z tego powodu wybór właściwych może być trudny. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb. Te rozszerzenia będą działać również w systemach Android i iOS.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Sprawdzone
Brak logów Smart TV
& ConsoleRouter
App
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA52
4PureVPN2,88 USDSaferVPN180Pole wyboru
5SaferVPN3,29 USDSaferVPN34

1. Najlepsze rozszerzenie VPN dla przeglądarki Firefox: ExpressVPN

ExpressVPN Pobierz rozszerzenia do Firefoksa

Uzyskanie rozszerzenia ExpressVPN dla Firefoksa różni się nieco od pierwszej opcji. W takim przypadku musisz najpierw pobrać ExpressVPN i zalogować się, zanim będzie można korzystać z aplikacji. Aby rozpocząć, musisz przejść do witryny expressvpn.com. Po pobraniu i zalogowaniu się ponownie przejdź do sekcji produktów, a następnie do rozszerzenia przeglądarki Firefox. Kliknij link z rozszerzeniem ExpressVPN dla przeglądarki Firefox. Następnie kliknij dodaj, zamknij Firefox i otwórz go ponownie.

ExpressVPN Connect Firefox

Zwykle potrzebujesz szybkich prędkości podczas korzystania z VPN. Dlatego chcieliśmy pokazać wyniki testu wydajności podczas korzystania z rozszerzenia ExpressVPN Firefox. Jeśli spojrzysz na różnicę, prędkość pokazuje znacznie wolniejsze połączenie niż bez jego użycia. Różnica stanowi około 54% utratę prędkości. Nawet przy tej utracie prędkości możesz nadal cieszyć się zawartością HD bez żadnych problemów.

ExpressVPN Firefox Speedtest

Po raz kolejny przeprowadziliśmy test szczelności DNS, aby upewnić się, że rozszerzenie przeglądarki nie przecieka naszej prawdziwej lokalizacji i stwierdziliśmy, że ExpressVPN przeszedł bez żadnych problemów.

ExpressVPN Leaktest dla Firefox

Mimo że ExpressVPN ma wyższą cenę, możesz znaleźć wspaniałe funkcje i dużą sieć. Tylko za jednym razem możesz korzystać z maksymalnie 3 urządzeń na tym samym koncie 6,67 USD miesięcznie z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsze rozszerzenie VPN dla przeglądarki Firefox: NordVPN

Rozszerzenie NordVPN dla przeglądarki Firefox

Podobnie jak wspomniane wcześniej rozszerzenie PIA, rozszerzenie NordVPN dla Firefoksa jest łatwe do zdobycia. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do 3 poziomych linii w prawym górnym rogu. Następnie kliknij dodatki. Stąd wybierz rozszerzenia, a następnie wpisz NordVPN. Może być konieczne kliknięcie przycisku „najpierw zobacz więcej dodatków”. Po przejściu na stronę kliknij przycisk „Dodaj do Firefoksa”, a następnie „dodaj”, a następnie „ok”. Zamknij Firefox i otwórz go ponownie. Powinieneś teraz zobaczyć ikonę NordVPN.

NordVPN Połącz rozszerzenie Firefox

Dobre prędkości są ważne, jeśli zamierzasz używać NordVPN do odblokowywania usług takich jak Netflix lub BBC iPlayer. Na poniższym obrazku widać wyniki naszego testu prędkości podczas korzystania z rozszerzenia NordVPN Chrome. Jak widać wydajność była znacznie szybsza przy użyciu rozszerzenia te. To nie jest normalne, ponieważ szyfrowanie zwiększa obciążenie połączenia. Zakładamy, że NordVPN używa kompresji dla lepszych wyników.

NordVPN Speedtest Firefox

W naszym drugim teście przeprowadziliśmy test szczelności dns. Jak widać, NordVPN ma się dobrze.

NordVPN Leaktest dla Firefoksa

Jeśli chcesz chronić swoją prywatność i mieć dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub Hulu z dowolnego miejsca na świecie, NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które nadal są w stanie odblokować Netflix. Możesz zapisać się na nieograniczoną VPN od samego początku 2,99 USD miesięcznie z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, aby zobaczyć, o co chodzi w tym dostawcy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsze rozszerzenie VPN dla przeglądarki Firefox: PIA

Rozszerzenie PIA Firefox

Aby znaleźć rozszerzenie Private Internet Access, przejdź do 3 poziomych linii w prawym górnym rogu przeglądarki Firefox. Następnie kliknij dodatki. Stąd wybierz rozszerzenia, a następnie wpisz Prywatny dostęp do Internetu. Może być konieczne kliknięcie przycisku „najpierw zobacz więcej dodatków”. Po przejściu na stronę kliknij przycisk „Dodaj do Firefoksa”, a następnie „dodaj”, a następnie „ok”. Zamknij Firefox i otwórz go ponownie. Na pierwszym zdjęciu poniżej strzałka wskazuje czerwoną ikonę PIA. Po pierwszym kliknięciu należy wprowadzić dane logowania. Po wykonaniu tej czynności zielona strzałka na drugim obrazku pokazuje, gdzie można zmienić lokalizację serwera. Wiesz, że masz połączenie, gdy ikona PIA zmienia kolor z czerwonego na zielony. Teraz możesz odblokować popularne usługi przesyłania strumieniowego, jeśli nie jesteś w kraju, który chcesz wyświetlić.

PIA Connect dla Firefox

Podczas korzystania z VPN dobre prędkości mogą być kluczowe. Na poniższym obrazku przetestowaliśmy rozszerzenie PIA Firefox. Podczas korzystania z rozszerzenia PIA dla Firefoksa istnieje niewielka różnica prędkości. Na poniższym obrazku widać około 10% utratę prędkości podczas porównywania dwóch liczb.

Rozszerzenie PIA dla Firefoksa

Drugim testem, który zwykle przeprowadzamy, jest test szczelności. Jeśli test pokazuje więcej niż jeden adres IP, może to wskazywać na wyciek. Jak widać poniżej, rozszerzenie PIA przechodzi test.

PIA Leaktest dla Firefox

Podsumowując rozszerzenie PIA, zobaczysz niektóre z tych samych funkcji, które normalnie uzyskasz, używając wersji autonomicznej. Ponieważ PIA jest większą, zaufaną firmą, możesz także uzyskać rozszerzenie do Chrome, a także Mac, iOS, Android i Windows. Jedną z wielkich zalet, które Ci się spodobają, jest opcja wyłączania WebRTC wbudowana w rozszerzenie. Jeśli nie zdecydujesz się na skorzystanie z tej usługi lub nie wyłączysz jej, pokażesz swój prawdziwy adres IP na każdej odwiedzanej stronie. Prywatny dostęp do Internetu oferuje naszym czytelnikom nieograniczoną sieć VPN już od 3,49 USD miesięcznie wraz z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsze rozszerzenie VPN dla przeglądarki Firefox: PureVPN

Rozszerzenie PureVPN dla przeglądarki Firefox

Chociaż stwierdza, że ​​dodatek jest dla wersji bezpłatnej, możesz go użyć, aby przejść do trybu uaktualnionego. Aby uzyskać rozszerzenie PureVPN, będziesz musiał wykonać kolejne kroki. U góry zobaczysz 3 poziome linie znajdujące się w prawym górnym rogu. Teraz wybierz dodatki, rozszerzenia, a następnie wpisz PureVPN. Zobaczysz obraz taki jak powyżej. Śmiało i kliknij opcję „+ Dodaj do Firefoksa”. Następnie kliknij „dodaj”, a następnie „ok”. Nadszedł czas, aby zamknąć Firefoksa i ponownie go otworzyć. U góry zobaczysz ikonę PureVPN. Jak widać na poniższych obrazkach, połączenie jest łatwe. Po prostu wprowadź swoje dane uwierzytelniające i możesz zacząć.

Wykorzystanie PureVPN dla Firefoksa

Znajomość prędkości ma kluczowe znaczenie w przypadku korzystania z VPN. Możesz sprawdzić prędkość tak, jak zrobiliśmy to poniżej. Jak widać w poniższych wynikach, istnieje różnica między naszym połączeniem ISP a korzystaniem z rozszerzenia VPN. Różnica wynosi około 32%, co czyni ją wolniejszą niż wielu jej konkurentów.

PureVPN Speedtest dla Firefoksa

Podczas gdy utrata prędkości pokazuje, że działa, lubimy również przeprowadzać test szczelności. Podczas gdy obrazek poniżej pokazuje tylko jeden adres, inne testy wskazują, że występują problemy z wyciekiem. Z pewnością może to stanowić problem, jeśli próbujesz chronić swoją prywatność.

PureVPN Leaktest dla Firefoksa

Chociaż rozszerzenie PureVPN działa przyzwoicie, zalecamy korzystanie z nie przeciekających opcji. Niewątpliwą zaletą jest cena, ale ich dodatek nie ma wiele. Obniżyli ceny o ponad 50% w miarę wzrostu usług. Rejestrując się w celu założenia nieograniczonego konta VPN, zyskujesz dostęp do wszystkich lokalizacji ich serwerów od razu 4,99 USD miesięcznie podczas rejestracji na rok dostępu VPN.

Odwiedź PureVPN

5.Najlepsze rozszerzenie VPN dla Firefoksa: SaferVPN

Rozszerzenie SaferVPN Firefox

Pomimo faktu, że powyższy obraz pokazuje się jako wersja bezpłatna, możesz dodać rozszerzenie SaferVPN do Firefoksa, aby uzyskać dostęp do pełnej wersji. Jeśli chcesz to sprawdzić, możesz to zrobić, wykonując następujące kroki. Jeśli spojrzysz na górę, zobaczysz 3 poziome linie znajdujące się w prawym górnym rogu. Teraz wybierz dodatki, rozszerzenia, a następnie wpisz SaferVPN. Zobaczysz obraz taki jak powyżej. Śmiało i kliknij opcję „+ Dodaj do Firefoksa”. Następnie kliknij „dodaj”, a następnie „ok”. Nadszedł czas, aby zamknąć Firefoksa i ponownie go otworzyć. U góry zobaczysz ikonę SaferVPN. Teraz kliknij ikonę, aby wprowadzić poświadczenia, aby rozpocząć.

SaferVPN Firefox Connect

Teraz nadszedł czas, aby przetestować szybkość tego rozszerzenia. W poniższych wynikach widać wyniki, które otrzymaliśmy. Różnice prędkości są niewielkie. Oznacza to, że nie powinieneś mieć problemów z wykonywaniem czynności, które chcesz.

SaferVPN Speedtest Firefox

Chociaż może ci się spodobać prędkość, przeprowadziliśmy również test szczelności. Kiedy to zrobiliśmy, stwierdziliśmy ogromne wycieki DNS. Oznacza to, że ostatecznie pokonujesz jedną z głównych przyczyn używania VPN. Być może zechcesz ponownie rozważyć swoje wybory, jeśli spodziewasz się, że chroni to Twoją prywatność.

SaferVPN Leaktest

Jeśli chcesz obejść ograniczenia geograficzne, SaferVPN zapewnia dobrą wartość. Możesz także oczekiwać sporej wielkości sieci i dobrego interfejsu. Możesz dostać rozszerzenie do Firefoksa i jedno konto VPN za darmo 3,29 USD miesięcznie z 2-letnią subskrypcją. Trudno nam jednak zasugerować ten, aby chronić Twoją prywatność.

Odwiedź SaferVPN

Wyłącz dodatek WebRTCOstateczne rozszerzenie, które sugerujemy, nazywa się Wyłącz WebRTC. Zauważyliśmy, że pierwsze cztery rozszerzenia VPN mają już jakąś ochronę WebRTC. Jednak ostatni nie. Ponadto, jeśli zdecydujesz się wypróbować inne, mogą one również nie. Celem tego rozszerzenia jest blokowanie WebRTC. Jeśli nie zdecydujesz się na to, każda odwiedzana witryna i tak zobaczy Twój prawdziwy adres IP. Aby go zdobyć, przejdź do trzech poziomych linii w prawym górnym rogu i kliknij je. Następnie wybierz sekcję „Dodatki”. Teraz kliknij rozszerzenia i wpisz „Wyłącz WebRTC”. Po znalezieniu kliknij „Dodaj do Firefoksa”. Po dodaniu zamknij Firefoksa i otwórz go ponownie. Chociaż może nie być widoczny na pasku narzędzi u góry, możesz sprawdzić, czy nadal tam jest. Teraz chronisz się przed wyciekami WebRTC. Możesz odwiedzić doileak.com aby sprawdzić szeroki zakres wycieków.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map