Najlepsze blokery reklam VPN

Blokowanie reklamJak zapewne wiesz, reklamy online mogą znacznie wpłynąć na Twoją aktywność przeglądania Internetu. Od ukierunkowanych reklam Google i Facebook po złośliwe oprogramowanie, które można znaleźć w kodowaniu ukrytych pikseli, reklamy są wszędzie. Nie są złośliwe, ale spowalniają również twoje urządzenie lub system. Istnieje kilka sposobów ich zablokowania i wszystkie powinny działać przyzwoicie. Jednak najlepszym sposobem na ich zablokowanie jest użycie VPN. Za chwilę porozmawiamy o nich więcej. Najpierw jednak spójrz na listę najlepszych blokerów reklam VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Pole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,49 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru

Jak wspomnieliśmy, istnieje kilka różnych rodzajów programów blokujących reklamy. To są:

 1. Blokery reklam oparte na przeglądarce – Jeśli chodzi o rozwiązania, jest to zdecydowanie najpopularniejsza opcja. Przykładem tego jest popularny uBlock Origin. Może się jednak z tym wiązać problem, jeśli nie korzystasz z obsługiwanej przeglądarki. Należy pamiętać, że tego rodzaju bezpłatne programy blokujące reklamy są tworzone przez same firmy.
 2. Blokery reklam routera lub urządzenia – Jeśli używasz określonych typów urządzeń lub routerów, niektóre obsługują blokowanie. Dodatkowo, jeśli używasz Raspberry Pi, możesz uruchomić Pi-hole.
 3. Blokery reklam VPN – W takim przypadku sieci VPN mogą blokować reklamy na kilka różnych sposobów. Zwykle odbywa się to za pośrednictwem sieci serwerów, klienta VPN i dodatków przeglądarki.

Teraz przyjrzymy się, jak blokowanie reklam jest obsługiwane przez 3 dostawców z naszej listy.

 • NordVPN – Blokuje reklamy za pośrednictwem żądań DNS.
 • CyberGhost – Sprawdza ruch wewnątrz i modyfikuje żądania do niektórych domen.
 • Prywatny dostęp do Internetu – Blokuje reklamy za pośrednictwem żądań DNS

Jaki jest najlepszy bloker reklam VPN?

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na to pytanie, musisz spojrzeć na kilka czynników. Następnie przeanalizujemy je i powiemy, jaki jest najlepszy bloker reklam VPN.

 • Aplikacje mobilne i wsparcie dla routerów i urządzeń Amazon Firestick
 • Możliwość ominięcia zapór ogniowych w celu blokowania reklam.
 • Surowe zasady braku dzienników
 • Silne szyfrowanie z komponentami wojskowymi w celu ochrony przed złośliwymi reklamami
 • Duże i stabilne sieci, aby uniknąć rozłączeń

Przyjrzyjmy się dokładniej najlepszemu blokerowi reklam VPN.

1. Najlepsza sieć VPN dla Ad Blocker: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w tej cenie, jeśli subskrybujesz konto na dłuższy okres czasu. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad). Możesz użyć rozszerzenia przeglądarki NordVPN dla Chrome, Firefox lub Safari. NordVPN oferuje pewne zaawansowane funkcje prywatności, takie jak podwójne VPN, serwery P2P i dedykowane IP, które naprawdę pomagają wyróżnić usługę.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się na nieograniczoną usługę VPN i SmartDNS już od 2,99 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Odwiedź NordVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Ad Blocker: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost już od 2,75 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Odwiedź CyberGhost

3. Najlepsza VPN dla Ad Blocker: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 3,49 USD miesięcznie (65% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Przez większość czasu prędkość będzie duża.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN od 3,49 USD miesięcznie wraz z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

Jeśli chcesz oglądać filmy Ad Blocker, zalecamy korzystanie z VPN. Powyżej widzisz wiele różnych powodów. Daliśmy ci kilka dobrych opcji powyżej, ale możesz znaleźć inne na naszym 10 najlepszych VPN lista. Wszystkie będą działać poprawnie, ale specjalnie wybraliśmy pracę z Ad Blocker. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze możliwe prędkości bez względu na region, z którego chcesz oglądać. Przeczytaj nasz przewodnik, aby pomóc Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map