Najlepšie VPN s vyhradenými IP / statickými IP adresami

Comp LogoVäčšina poskytovateľov VPN používa dynamické adresy IP. Inými slovami, IP sa zmení pri každom pripojení. Robia to preto, lebo je zvyčajne efektívnejšie ako priradenie statickej adresy IP každému používateľovi. Typicky sa uprednostňujú dynamické adresy. Existujú však prípady, keď môžu byť preferované vyhradené adresy IP alebo statické adresy IP. Vysvetlíme vám, prečo by ste ich chceli použiť za okamih. Najprv sa však pozrite na náš zoznam najlepších sietí VPN, ktoré ponúkajú špecializované adresy IP / statické adresy IP.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
2PureVPN$ 2,88SaferVPN180checkboxcheckbox
3TorGuard$ 4,99TorGuard68checkboxcheckbox

Teraz budeme hovoriť o výhodách použitia vyhradenej adresy IP. Ak pristupujete k citlivým systémom, správcovia siete sa snažia obmedziť neoprávnený prístup k údajom. Z tohto dôvodu vytvoria zoznam povolených IP adries. Ak sa pripájate cez dynamickú IP (zvyčajne zdieľanú), určite sa to zakaždým zmení. Spôsob, ako to vyriešiť, je získať vyhradenú adresu IP. Potom jednoducho zadajte správcom číslo IP a mali by ste sa pripojiť, ako by ste očakávali. Je to určite nevyhnutný nástroj pre vyššie bezpečnostné systémy.

Ďalším dobrým dôvodom na použitie je pomôcť vám vyhnúť sa čiernym listinám. Aj keď nemusíte robiť nič iné ako chrániť svoje súkromie, ostatní môžu robiť aj iné veci. Bohužiaľ to môže spôsobiť, že skončíte na čiernych listinách. Použitím vyhradenej adresy IP výrazne znížite pravdepodobnosť, že v dôsledku aktivity skončíte na čiernej listine.

Aká je najlepšia VPN s vyhradenými IP / statickými IP adresami?

Na zodpovedanie tejto otázky je potrebných niekoľko dôležitých faktorov. Tu sú kritériá, ktoré používame.

 • Vyhradené adresy IP / statické adresy IP, ktoré majú rýchle servery
 • Poskytovatelia, ktorí ponúkajú vysokú stabilitu siete, aby sa predišlo prerušenému pripojeniu
 • Aplikácie s viacerými platformami, ktoré fungujú pre rôzne zariadenia vrátane Amazon Firestick
 • Schopnosť obísť geograficky obmedzený obsah a bloky
 • Silné šifrovanie pomocou vojenských komponentov, ktoré vás ochráni pri používaní vyhradených adries IP / statických adries IP.
 • Poskytovatelia, ktorí svojim používateľom ponúkajú prísnu politiku bez protokolov.

Pozrime sa teraz na najlepšie VPN so špeciálnymi IP / statickými IP adresami.

1. Najlepšie VPN s vyhradenými IP / statickými IP adresami: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,99 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

2. Najlepšie VPN s vyhradenými IP / statickými IP adresami: PureVPN

PureVPN

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 2,88 dolárov mesačne (zľava 74%)

PureVPN podniká od roku 2007 a robí z nich jedného z najstarších poskytovateľov VPN na trhu. Vďaka skorému začiatku im pomohli expandovať a inovovať. PureVPN má jedného z najlepších VPN klientov dostupných na trhu. Majú tiež bezplatné aplikácie pre systémy iOS a Android.

Inovácia je oblasť, ktorá pomáha PureVPN vyniknúť z balíka. Pokračujú v pridávaní nových funkcií a doplnkov do služby. Môžete pridať NAT firewall, vyhradenú IP adresu, prehliadač StealthVPN a špeciálnu možnosť nazývanú vyhradený streamovanie, aby ste urýchlili výkon..

PureVPN sa v kategórii cien naozaj darí. S pokračujúcim rastom služieb znížili ceny o viac ako 50%. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú sieť VPN a získať prístup k všetkým ich umiestneniam servera už od 4,99 dolárov mesačne. Ročný plán má veľkú hodnotu.

Navštívte stránku PureVPN

3. Najlepšie IP / statické IP adresy VPN: TorGuard

TorGuard

TorGuard má solídnu kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime, ako aj činnosti súvisiace s torrentom. Prístup k videoobsahu Amazon Prime môžete často získať na niekoľkých rôznych miestach. Pri používaní klienta Windows máte možnosť anonymne surfovať, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.), Zvoliť server a ďalšie.

Test rýchlosti TorGuard Pittsburgh

Služba TorGuard VPN je obľúbená v komunite zdieľania súborov. Všetko je jednoduché a jednoduché, takže môžete jednoducho chrániť svoje súkromie online. Do mobilných verzií sa často pridávajú aj ďalšie funkcie. Počas svojej aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup až 4,99 dolárov mesačne.

Navštívte TorGuard

A tu máte VPN s vyhradenými IP / statickými IP adresami. S výbermi, ktoré sme práve spomenuli, nemôžete pokaziť. Ak však chcete vidieť možnosti, nájdete ďalšie dostupné v našom 10 najdôležitejších zoznamoch VPN. Všetci budú robiť to, čo majú, ale optimalizovali sme náš výber pre VPN pomocou vyhradených IP / statických IP adries. Týmto spôsobom budete mať prístup k najlepším možným rýchlostiam bez ohľadu na to, čo plánujete robiť. Pomocou nášho sprievodcu môžete urobiť najlepšie rozhodnutie, ktoré vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map