Najlepšie VPN pre Wisconsin

WisconsinWisconsin je štát nachádzajúci sa v severnej časti USA. Je to odhadovaná populácia 5,8 milióna ľudí. Ľudia navštevujú tento skvelý štát z mnohých rôznych dôvodov. Medzi ne patrí vonku, jedlo, obchodné príležitosti a ďalšie. Ak plánujete byť jedným z návštevníkov, budete musieť pri používaní verejných sietí Wi-Fi vždy používať sieť VPN. Pomôže to chrániť vaše súkromie na letisku, v hoteli, reštaurácii alebo kdekoľvek inde. Tu je niekoľko najlepších VPN, ktoré sa majú používať vo Wisconsine.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
4PureVPN$ 2,88SaferVPN180checkboxcheckbox
5Surfshark$ 3,49Surfshark68checkboxcheckbox

Wisconsin sa často nazýva krajinou syra. Je známych veľa vecí, ale našťastie jedna z nich nie je dozorom. Pretože Wisconsin je americký štát, vláda nemonitoruje bez rozdielu. To však neznamená, že ste v bezpečí. Použitím VPN môžete vytvoriť bezpečné a šifrované pripojenie. To znamená, že ak sa vás mimovládne subjekty snažia monitorovať, bude pre vás oveľa ťažšie to urobiť,

Používanie siete VPN z druhého dôvodu skutočne funguje dobre. To vám pomôže obísť geografické obmedzenia, brány firewall a výpadky športu. Rovnako ako predtým by ste sa pripojili k serveru VPN. Teraz by ste však použili server v inej oblasti. Týmto spôsobom by ste si mohli prezerať obsah ako obvykle.

Aká je najlepšia VPN pre Wisconsin?

Vo Wisconsine môžete očakávať veľa skvelých vecí. Aj keď by ste sa nemuseli starať o vládny dohľad, najprv sa zameriame na odblokovacie faktory, ktoré nám pomôžu určiť najlepšiu VPN pre Wisconsin..

 • Poskytovatelia, ktorí majú servery VPN s dobrým výkonom v regióne Wisconsin
 • Schopnosť odblokovať geografické obmedzenia a firewally v oblasti
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick
 • Vysoká stabilita siete, ktorá vám pomôže vyhnúť sa problémom s pripojením
 • Poskytovatelia s prísnou politikou bez protokolov
 • Silné šifrovanie na vojenskej úrovni do súkromia používateľa

A teraz sa podrobne pozrieme na niektoré z najlepších VPN pre Wisconsin.

1. Najlepšie VPN pre Wisconsin: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte Ameriku a potom otvorte USA. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Keď sme otestovali server v Chicagu, Illinois a otestovali rýchlosť do Milwaukee, Madison a Green Bay. Výkon bol vynikajúci pri rýchlostiach od 103 Mbps do 116 Mbps.

ExpressVPN Wisconsin test rýchlosti

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Získajte ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Wisconsin: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Chicagu (najbližšom regióne). Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server nachádzajúci sa v Chicagu, Illinois a testovali sme rýchlosť do Milwaukee, Madison a Green Bay. Rýchlosť sťahovania sa pohybovala medzi 106 Mbps a 126 Mbps.

NordVPN Wisconsin test rýchlosti

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Wisconsin: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Pretože sme chceli otestovať server v Chicagu, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do USA a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v USA. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov v Chicagu (pretože je najbližšia). Pripojili sme sa k jednej z nich a vyskúšali sme predstavenie v Milwaukee, Madison a Green Bay. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola od 102 Mbps do 109 Mbps.

CyberGhost Wisconsin test rýchlosti

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Wisconsin: PureVPN

PureVPN

PureVPN podniká od roku 2007 a robí z nich jedného z najstarších poskytovateľov VPN na trhu. Vďaka skorému začiatku im pomohli expandovať a inovovať. PureVPN má jedného z najlepších VPN klientov dostupných na trhu. Majú tiež bezplatné aplikácie pre systémy iOS a Android.

Inovácia je oblasť, ktorá pomáha PureVPN vyniknúť z balíka. Pokračujú v pridávaní nových funkcií a doplnkov do služby. Môžete pridať NAT firewall, vyhradenú IP adresu, prehliadač StealthVPN a špeciálnu možnosť nazývanú vyhradený streamovanie, aby ste urýchlili výkon..

Keďže sme chceli otestovať server v Chicagu v štáte Illinois, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Nástroj na výber krajiny“. Odtiaľto môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server pomocou karty „Prehľadávať všetky servery“. Sieť PureVPN má niekoľko serverov umiestnených v Chicagu. Pripojili sme sa k jednej z nich a vyskúšali sme predstavenie v Milwaukee, Madison a Green Bay. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola od 40 Mbps do 74 Mbps.

PureVPN Wisconsin test rýchlosti

PureVPN sa v kategórii cien naozaj darí. S pokračujúcim rastom služieb znížili ceny o viac ako 74%. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú sieť VPN a získať prístup k všetkým umiestneniam ich servera už od 2,88 dolárov mesačne.

Navštívte stránku PureVPN

5. Najlepšie VPN pre Wisconsin: Surfshark

Surfshark

Spoločnosť Surfshark spustila svoju službu VPN v roku 2018. Od tej doby spoločnosť urobila v komunite pomerne rozruch. Tím neustále rastie a pridáva miesta a neustále sa zameriava na tvorbu cien a súkromie. Má tiež píšťalky a zvončeky, ktoré by ste očakávali od väčších služieb

S viac ako 500 servermi v 50 krajinách, silným šifrovaním a možnosťou odblokovania populárnych streamovacích služieb, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime, majú veľa možností, ako si svoje služby vychutnať. Máte dokonca možnosť sledovať niektoré zo služieb dostupných vo viacerých regiónoch. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient systému Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať súkromne, chrániť prenos WiFi, anonymne torrent a ďalšie, keď si vyberiete server..

Na naše testy vo Wisconsine sme chceli vybrať server so sídlom v Chicagu. Po prihlásení jednoducho vyhľadajte v paneli vyhľadávania Chicago. Odtiaľ sa môžete pripojiť k serveru, ktorý sa tam nachádza. Pripojili sme sa k serveru v Chicagu a otestovali rýchlosti do Milwaukee, Madison a Green Bay. Výsledkom boli rýchlosti v rozsahu od 42 Mbps do 68 Mbps.

Surfshark Wisconsin test rýchlosti

Pokiaľ ide o peniaze a funkcie, Surfshark je dobrá voľba pre tých, ktorí tam nevyhnutne nevyžadujú vysokorýchlostné pripojenie. Všetko sa ľahko používa a nemali by ste mať žiadne problémy. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzený účet s neobmedzeným počtom zariadení a môžete si byť istí, že Surfshark má 30dennú záruku na peňažné vrecká.

Navštívte Surfshark

Ako vidíte vyššie, existuje niekoľko skvelých možností VPN, ktoré môžete použiť vo Wisconsine. Je zrejmé, že z toho plynú výhody. Dúfame, že sme vám teraz ukázali, prečo je to dôležité. Ak chcete viac možností, neváhajte a pozrite sa na naše top 10 zoznam VPN. Všetky tieto možnosti budú fungovať dobre. by mali fungovať dobre, ale rozhodli sme sa na základe mnohých faktorov. Takto sme optimalizovali náš výber pre Wisconsin. Bez ohľadu na to, čo tam plánujete robiť, ochrana VPN je dobrý nápad. Pomocou nášho sprievodcu môžete chrániť svoje súkromie a robiť najlepšie možné rozhodnutia.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map