Najlepšie VPN pre VUDU

WalmartVUDU je mediálna spoločnosť a systém na doručovanie obsahu. Hoci začali pôvodne vyrábať vlastné set top boxy, licencovali svoju technológiu na technológie ako Roku a Smart TV a teraz ponúkajú samostatnú službu streamovania videa pre TV a filmy. Na rozdiel od iných streamingových služieb s mesačnými poplatkami, Vudu ponúka systém priebežnej platby. To im umožňuje získať filmy približne v rovnakom čase, v akom boli vydané na DVD alebo niekedy skôr. Keďže materskou spoločnosťou spoločnosti Vudu je spoločnosť Walmart, máte tiež možnosť nechať si si na svoj účet VUDU pridať digitálne kópie filmov zakúpených v tejto krajine. V súčasnej dobe je služba VUDU k dispozícii iba v USA. Tí, ktorí sú mimo USA, budú chcieť používať VPN, aby sa vyhli geografickému blokovaniu a prístupu k Vudu.


RankVPN ServicePriceVisitServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Je zrejmé, že VUDU má dobrý nápad. Keďže je služba priebežne platená, služba je bezplatná, ale musíte mať na svojom účte buď kredity, alebo musíte mať k svojmu účtu priradený spôsob platby. Vďaka tomuto modelu by ste mali prístup k viacerým filmom, pretože licenčné zmluvy sa v skutočnosti nemusia rokovať. V katalógu VUDU je vyše 18 000 filmov. Kredity na vypožičanie alebo kúpu filmov je možné zakúpiť online alebo v obchode Walmart. V závislosti od toho, či si prajete film pozerať neskôr, alebo si ho chcete iba vypožičať, vám budú účtované rôzne sumy. Ak si chcete film požičať, vyberte film alebo reláciu, ktorú chcete vidieť, a máte k nemu určitý čas prístup.

Ako sme už spomenuli, VUDU ponúka televízne programy a filmy. Je tiež zaujímavé si všimnúť, že by ste si mohli kúpiť ročné obdobia alebo epizódy predstavení ako Hra o tróny, The Walking Dead alebo American Titans. S viac ako 5 000 relácií k dispozícii sú možnosti nekonečné, najmä so všetkými žánrami zastúpenými pre televíziu a filmy. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou tejto služby je niečo, čo sme nevideli iné streamingové služby. Majú na webe recenzie od sledovateľov ako väčšina ostatných, ale tiež zoškrabali recenzie z populárnej webovej stránky s recenziami filmov Rotten Tomatoes. To je mimoriadne, pretože veľa ľudí používa Rotten Tomatoes na čítanie filmových kritikov a sledovateľov. Vďaka tejto ľahko dostupnej informácii dáva členovi príležitosť rozhodnúť sa, či chcú minúť peniaze na to, aby videli film alebo ho preskočili..

To všetko znie dobre, ale aký je úlovok? Služba VUDU je k dispozícii iba v USA, minimálne bez použitia siete VPN. Ak cestujete do zahraničia alebo žijete v inej krajine, určite by vám bolo zablokované prezeranie VUDU. Použitím siete VPN však môžete získať prístup k tejto bašte amerických médií. Amerika má veľa vynikajúcich filmov a skvelú televíziu, takže si nemusíte nechať ujsť iba kvôli vašej polohe.

Ako funguje VPN? Sieť VPN vytvára zabezpečené pripojenie k serveru, pravdepodobne v inej krajine. Týmto spôsobom môžete získať prístup k VUDU a zobraziť, čo si želáte. Pokiaľ si vyberiete server v USA, mali by ste byť v poriadku. Pokiaľ ide o protokoly, mali by ste zvoliť protokol OpenVPN (UDP), pretože je to najrýchlejší. Pri streamovaní videa je rýchlosť rozhodujúca, najmä preto, že potrebujete rýchlosť pripojenia najmenej 1 Mb / s. Ak máte problémy s pripojením, môžete prepnúť na OpenVPN (TCP), ale v oboch prípadoch je možné použiť OpenVPN. Poskytovatelia, ktorých uvádzame, majú vlastných klientov, takže nastavenie je jednoduché.

Ak chcete zabezpečiť svoje údaje a získať prístup k VUDU, odporúčame ExpressVPN. Neuchovávajú si denníky a spravujú rýchlu sieť v USA a mimo nej. ExpressVPN má tiež zabudovanú službu SmartDNS, ktorá vám umožní streamovať bez dodatočného režijného šifrovania. Ak však máte čistú rýchlosť, odporúčame vám vždy používať šifrovanie. Nikdy by sme nenavrhovali výmenu rýchlosti za ochranu súkromia.

1. Najlepšie VPN pre VUDU: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až 5 súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre VUDU: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre VUDU: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre VUDU: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať na plný prístup do siete CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre VUDU: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Prosím, pozrite sa na naše 10 najlepších VPN služieb zoznam rôznych možností, ale nemyslíme si, že budete musieť. ExpressVPN je najlepší celkovo založený na rýchlosti, spoľahlivosti a celosvetových serverových sieťach. Najlepší poskytovatelia zaistia vaše súkromie a budú mať rýchle siete v mnohých rôznych krajinách, ale potrebné informácie sú tu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map