Najlepšie VPN pre Vancouver

Vancouver, BCVancouver, Britská Kolumbia v Kanade je pobrežné mesto v západnej Kanade. Je to najľudnatejšie mesto v provincii a oblasť Veľkého Vancouveru mala v roku 2016 populáciu 2,463 milióna obyvateľov. Vďaka tomu je 3. najväčšou oblasťou metra v krajine. Existuje veľa vecí, ktoré priťahujú návštevníkov do tejto oblasti, vrátane špičkových športov, múzeí, historických pamiatok a ďalších. Bez ohľadu na to, pre čo sa chystáte byť vo Vancouveri, existuje veľká šanca, že budete používať verejné WiFi. Ak áno, uistite sa, že ste sa pripojili k sieti VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox

Možno budete chcieť používať verejné WiFi v meste. Je to skvelá vec, pretože existuje veľa miest, ktoré ju ponúkajú svojim patrónom. Aj keď to môže znieť ako dobrý nápad, je to skvelé aj pre kybernetických hrdinov. Nikto nechce sedieť vo svojej hotelovej izbe alebo obľúbenej kaviarni a nechať zločincov ukradnúť ich údaje. Pripojením k serveru podľa vášho výberu vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie. To znamená, že pre kybernetických zločincov je oveľa ťažšie ukradnúť vaše citlivé informácie.

Druhým dôvodom použitia siete VPN vo Vancouveri je pomôcť vám obísť geografické obmedzenia. Ak ste niekedy narazili na športový výpadok alebo vám bolo zablokované videnie niečoho, čo by ste chceli vidieť kvôli polohe, sú to 2 príklady geoblokov, s ktorými sa môžete stretnúť. Ak sa v tomto prípade pripojíte k VPN, môžete si softvér na blokovanie myslieť, že ste niekde inde. To vám pomôže vidieť všetko tak, ako očakávate.

Tam máte dva najlepšie dôvody, prečo používať VPN vo Vancouveri. Viac sa môžete dozvedieť neskôr. Či už chcete chrániť svoje súkromie pred zlodejmi alebo obísť geografické obmedzenia, pomocou VPN je dobrý nápad. Teraz, keď uvidíte výhody, poďme hovoriť o najlepších možnostiach použitia. Nie všetky VPN sú rovnaké.

Aká je najlepšia VPN pre Vancouver?

Môžeme na to odpovedať pomocou nasledujúcich kritérií, ktoré pomôžu určiť náš zoznam:

 • Rýchlosť serverov Vancouver
 • Stabilita siete na obmedzenie problémov s pripojením
 • Schopnosť obísť výpadky a geobloky
 • Žiadne zásady denníkov
 • Podpora viacerých platforiem pre mobilné zariadenia
 • Šifrovanie vojenskej triedy pre veľkú ochranu súkromia

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Vancouver.

1. Najlepšie VPN pre Vancouver: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN VancouverAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Našťastie to však neplatí pre Vancouver. Jednoducho kliknite na kanadskú vlajku v hornej časti a vyberte jeden zo serverov Vancouver. Ako vidíte, testovali sme server vo Vancouveri a rýchlosť bola 194,17 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Vancouver: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Test rýchlosti NordVPN vo VancouveriNordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v tejto oblasti. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Ako vidíte, testovali sme server vo Vancouveri a rýchlosť sťahovania bola 171,44 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Vancouver: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Test rýchlosti PIA VancouverAk používate klienta Windows PIA, nastavenie a použitie nie je veľa. To však neznamená, že je program odstránený. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, server vo Vancouveri pracoval dobre s rýchlosťou sťahovania 78,20 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

3. Najlepšie VPN pre Vancouver: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost VancouverKeďže sme chceli otestovať server v oblasti Vancouver, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do Kanady a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v Kanade. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov vo Vancouveri. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 83,88 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Vancouver: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

V takom prípade použijeme servery umiestnené vo Vancouveri. IPVanish bol v našom poslednom rýchlostnom teste trochu pomalý, ale stále je skvelou voľbou pri hľadaní služby VPN. Majú viac serverových umiestnení v Severnej Amerike ako iné spoločnosti na našom zozname. Vďaka tomu sú pre Kanadu výberom pripojenia VPN.

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch trvalo najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

IPVanish Vancouver test rýchlostiIPVanish hostí 15 serverov vo Vancouveri a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Vo Vancouveri sme testovali server IPVanish, yvr.c13.ipvanish.com, a našla rýchlosť 102,68 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Ak by ste chceli vidieť viac, môžete si pozrieť ďalšie možnosti z našej ponuky 10 najlepších VPN serverov Zoznam. To znamená, že si nemyslíme, že budete musieť. Tie, ktoré sme vybrali predtým, boli založené na spoľahlivosti, rýchlosti, cene, bezpečnosti a umiestneniach. Pretože v okolí Vancouveru existuje veľa poskytovateľov serverov, mali by ste dosiahnuť najvyššiu rýchlosť. Nezáleží na tom, čo vysielate, dobrá rýchlosť je rozhodujúca pre všetko. Všetky naše možnosti majú skvelé siete, takže neexistujú žiadne zlé možnosti. Náš sprievodca vám pomôže vybrať najlepšiu možnosť pre vaše potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map