Najlepšie VPN pre Turkménsko

TurkménskoTurkménsko je krajina nachádzajúca sa v Strednej Ázii. Hraničia s Kazachstanom, Uzbekistanom a Afganistanom. Má odhadovanú populáciu 5,66 milióna ľudí, pričom na míľu štvorcovú je iba 27,2 ľudí. Existuje niekoľko dôvodov, prečo navštíviť túto krajinu. Patria sem múzeá, dobré jedlo, priateľskí ľudia, krásne chrámy a najväčšia rezerva zemného plynu na svete. Volala sa „Brány pekla“ a bola zapálená v roku 1971 a stále horí. Jedna vec, ktorú budete chcieť mať istotu, je použitie siete VPN vždy, keď tam používate internet. Čoskoro vysvetlíme prečo. Najprv si však prečítajte zoznam našich najlepších sietí VPN pre Turkménsko.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
3CyberGhost$ 2,75CyberGhost112checkboxcheckbox
4Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox
5NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox

Podľa správy webovej stránky slobody, Freedomhouse.com. Turkménsko má pravdepodobne najhoršie hodnotenie na celom svete. Pokiaľ ide o útlak vlády, uvádza sa, že je horšia ako Čína a Severná Kórea. S touto plodnou úrovňou útlaku budete chcieť mať istotu, že pri pripojení na internet použijete sieť VPN. Keď tak urobíte, vytvoríte šifrované pripojenie. To vám pomôže chrániť vás pred zvedavými očami turkménskej vlády.

Niet divu, že v krajine je dosť cenzúry. To nás privádza k druhému dôvodu pripojenia k sieti VPN v Turkménsku, aby sme obišli vládnu cenzúru. Postupujete tak, že sa pripojíte k serveru v inej krajine. To oklamá softvér na blokovanie, aby si myslel, že sa nachádzate niekde inde. Potom budete môcť zobraziť blokovaný obsah, ktorý je súčasťou vládnej cenzúry.

Aká je najlepšia VPN pre Turkménsko?

Táto krajina má niekoľko vážnych problémov, takže musíme preskúmať dva rôzne súbory kritérií. V tomto prípade sú oba typy problémov rovnaké pre danú krajinu. Z tohto dôvodu sa na ne pozrieme a povieme vám, aká je najlepšia VPN pre Turkménsko.

 • Silné šifrovanie pomocou vojenských komponentov, ktoré vás ochráni pred zvedavými očami vlády
 • Schopnosť obísť brány firewall a obsah cenzurovaný vládou počas pobytu v Turkménsku
 • Vysokorýchlostné servery, ktoré pri testovaní v tejto oblasti vykonávajú dobrú rýchlosť
 • Vysoká stabilita siete, aby sa zabránilo odpojeniam v regióne
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick
 • Poskytovatelia majú prísnu politiku neprihlásenia

Pozrime sa podrobnejšie na najlepšie VPN, ktoré sa majú použiť v Turkménsku.

1. Najlepšie VPN pre Turkménsko: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN TurkménskoAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“ a otvorte Európu. Teraz môžete vybrať servery v Turecku. Keď sme testovali server v Turecku na server testovania rýchlosti v Baku, bola rýchlosť 56,58 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Turkménsko: IPVanishIPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

IPVanish je veľmi populárna služba a má veľa serverov umiestnených po celom svete. Bez ohľadu na to, na ktorom kontinente sa nachádzate, zo serverov tam môžete dosiahnuť solídny výkon. Zvyčajne sú rýchle a poskytovateľ má jednu z najväčších sietí na svete.

Spolu s rozsiahlou svetovou sieťou spoločnosť IPVanish hosťuje aj servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ako sme už spomenuli, zvyčajne sú jedným z najrýchlejších poskytovateľov na trhu. Je známe, že vo viacerých krajinách má viac umiestnení serverov. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre ochranu vášho súkromia, ale môže byť zasiahnutý a odblokuje populárne streamovacie služby.

IPVanish Turkmenistan speed testIPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Pripojili sme sa k serveru IPVanish v Indii. Rýchlosť bola 55,84 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

3. Najlepšie VPN pre Turkménsko: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost TurkmenistanKeďže sme chceli otestovať server v Indii, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Vybrať môj server“. Odtiaľ môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server. Sieť CyberGhost zahŕňa niekoľko serverov v Indii. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 32,88 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Turkménsko: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 65%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Test rýchlosti PIA TurkménskoPIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Pripojili sme sa k serveru v Indii a prišli sme rýchlosťou 38,12 Mb / s.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka VPN od 3,49 dolárov mesačne spolu so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

5. Najlepšie VPN pre Turkménsko: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Rýchlostná skúška NordVPN v TurkménskuSpoločnosť NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Turecku. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server nachádzajúci sa v Egypte a testovali ho na Tripolis. Rýchlosť sťahovania bola 1,73 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,99 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

V prípade, že ste na to ešte neprišli, musíte skutočne používať sieť VPN vždy, keď sa v Turkménsku pripájate k internetu. Hore sme vám ukázali niektoré z našich obľúbených možností. Môžete sa však bez obáv pozrieť na ostatných 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci budú pracovať, ale optimalizovali sme naše rozhodnutia konkrétne tak, aby dobre pracovali pre Turkménsko. Týmto spôsobom budete môcť chrániť svoje súkromie a získať prístup k najlepším dostupným rýchlostiam v oblasti. Čítaním nášho sprievodcu vám pomôžeme urobiť informované rozhodnutie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map