Najlepšie VPN pre Tokio

Tokio, JaponskoTokio, Japonsko je hlavné a najväčšie mesto v krajine. S viac ako 13,5 miliónmi obyvateľov je jedným z najľudnatejších miest na svete. Návštevníkov regiónu priťahuje veľa vecí. Ak sa chystáte na výlet do Tokia, budete pri pripojení na internet používať VPN. Nájdete tu veľa bezplatných WiFi miest a VPN ochráni vaše súkromie. Existuje niekoľko ďalších dobrých dôvodov, o ktoré sa s vami budeme o chvíľu deliť. Najprv by ste sa mali pozrieť na náš zoznam najlepších služieb VPN pre Tokio.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox
3NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
4StrongVPN$ 4,37StrongVPN46checkboxcheckbox
5IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox

Termíny zriadenia mesta Tokio nie sú k dispozícii. Od roku 1603 je de facto sídlom vlády. Hlavným mestom sa stal až v roku 1868. Cisár Meiji zmenil názov mesta z Edo na Tokio, keď sa presťahoval z Kjóta.

V modernej dobe je mesto rušné a je hlavným technologickým centrom. Niektoré z vecí, ktoré priťahujú návštevníkov, sú špičková technológia, historické budovy, múzeá, športové tímy a takmer všetko, na čo si vzpomenete. Ďalej nájdete veci, o ktorých ste si mysleli, že neexistovali. Bez ohľadu na to, aké sú vaše dôvody na návštevu Tokia, na svojej ceste sa nebudete nudiť.

Keďže Tokio má čo robiť, v tejto oblasti je vždy veľa cestujúcich. Preto mnoho firiem ponúka svojim zákazníkom bezplatné Wi-Fi pripojenie. Aj keď je to pre používateľov skvelé, zlodeji to tiež milujú. Môžete sa staviť, že zločinci čakajú, aby ukradli vaše citlivé údaje. Vytvorením bezpečného a šifrovaného pripojenia k serveru podľa vášho výberu bude pre zlodejov oveľa ťažšie ukradnúť vaše údaje..

Druhým dôvodom použitia siete VPN je pomôcť vám obísť cenzúru. Aj keď Japonsko toho veľa nemá, stále ich môžete ľahko nájsť. Pripojením k serveru VPN v inej krajine môžete obísť tento typ cenzúry a zobraziť, čo chcete zobraziť. Tým sa softvér oklamá, aby ste si mysleli, že sa nachádzate niekde inde.

To sú dva najväčšie dôvody, prečo používať VPN v Tokiu. Po registrácii do služby sa však môžete dozvedieť viac. Dobrým nápadom je použitie cenzúry, ochrana vašich informácií pred zlodejmi. Teraz, keď sme vysvetlili, prečo je to dôležité, poďme hovoriť o možnostiach.

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Tokio.

1. Najlepšie VPN pre Tokio: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v Tokiu

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie server vo vami vybranom umiestnení. Budete chcieť vybrať kartu „Všetko“, otvoriť Áziu a potom otvoriť Japonsko. V tomto okamihu si môžete vybrať servery umiestnené v Tokiu. Ako vidíte, testovali sme server v Tokiu a rýchlosť vyšla na 59,47 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Tokio: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 65%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Test rýchlosti v PIA v Tokiu

Klient PIA pre Windows je jednoduchý a efektívny. Pokiaľ ide o používanie a nastavenie, nie je toho veľa. To však neznamená, že je bez funkcií. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA bežal pri rýchlosti 62,35 Mbps, keď sme sa pripojili k serveru v Tokiu..

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka sieť VPN už od 3,49 dolárov mesačne.

Navštívte súkromný prístup na internet

3. Najlepšie VPN pre Tokio: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Test rýchlosti v NordVPN Tokio

Ako vidíte nižšie, testovali sme server umiestnený v Tokiu a čísla sú dobré s rýchlosťou sťahovania 63,51 Mbps. Pri používaní servera by ste nemali mať problém robiť všetko, čo chcete.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,99 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

4. Najlepšie VPN pre Tokio: StrongVPN

StrongVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,37 USD mesačne (zľava 41%)

StrongVPN má sídlo v Spojených štátoch a má jednu z najlepších sietí VPN v krajine. V minulosti spoločnosť účtovala používateľom poplatky na základe počtu umiestnení serverov a protokolov, ktoré používali. To sa zmenilo, pretože StrongVPN teraz ponúka členom plný prístup k ich sieti so stovkami serverov po celom svete.

Najnovším prírastkom do služby StrongVPN je funkcia StrongDNS. Každý, kto sa zaregistruje na účet StrongVPN, získa tiež bezplatný prístup k StrongDNS, čo je inteligentná služba DNS používaná na obchádzanie geografických obmedzení. Je to skvelé riešenie pre tých, ktorí plánujú cestovať mimo USA a chcú získať prístup k sieti Netflix.

Skúška rýchlosti StrongVPN v Tokiu

StrongVPN je hostiteľom niekoľkých serverov umiestnených v Tokiu. Nemôžete vybrať konkrétny server. Namiesto toho budete chcieť kliknúť na rozbaľovaciu ponuku umiestnenia servera a zvoliť Japonsko – Tokio. Vybrali sme OpenVPN UDP pre najlepší výkon. Po pripojení k serveru v meste sme otestovali rýchlosť a zistili sme, že je 59.11 Mbps.

StrongVPN láskavo ponúka našim návštevníkom zľavu 25%. Kupón sa hromadí okrem bežných zliav. Môžete si vychutnať neobmedzený VPN a bezplatný prístup k SmartDNS iba za 7,50 dolárov mesačne alebo 52,49 dolárov ročne. Ročný účet vyjde na iba 4,37 dolárov mesačne. Na nových používateľov sa vzťahuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte StrongVPN

5. Najlepšie VPN pre Tokio: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

Tokio je často na špici inovácií a má svoje vlastné špičkové servery od spoločnosti IPVanish. Majú jednu z najlepších a najväčších sietí v regióne. Sú tiež dostatočne rýchle na to, aby urobili všetko, čo chcete. Vďaka tomu sú jednou z našich najlepších možností na použitie v Tokiu.

IPVanish hostí servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe, ale Japonsko sa momentálne blíži krátko. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách po celej Ázii. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

IPVanish test rýchlosti v Tokiu

IPVanish hostí 6 serverov v Tokiu a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Zistíte, že servery majú označenie „a“. To znamená, že sú najlepšie dostupné. Testovali sme server IPVanish v Tokiu, nrt-a05, a zistili sme, že rýchlosť bola 27,95 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Hoci sa domnievame, že sme vám poskytli najlepšie možnosti na použitie v Tokiu, môžete sa na nás pozrieť 10 najlepších VPN Zoznam. Uistite sa, že poskytovateľ, ktorého vyberiete, má servery umiestnené v Tokiu. Naše rozhodnutia sú založené na bezpečnosti, rýchlosti, spoľahlivosti a cene. Hľadali sme aj poskytovateľov serverov v regióne a okolí. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť najlepšie rýchlosti. Ak plánujete streamovanie obsahu, budete musieť mať dobrú rýchlosť. Pretože naše rozhodnutia majú spoľahlivé siete, nie je možné robiť zlé rozhodnutia. Na základe prieskumu vám náš sprievodca pomôže urobiť najlepšie rozhodnutie pre vaše potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map