Najlepšie VPN pre Taliansko

Rím, TalianskoTaliansko je európskou krajinou a je domovom jednej z najväčších kultúr všetkých čias, Rimanom. Táto vysoko rozvinutá krajina má ôsme najväčšie hospodárstvo na svete a podporuje 61 miliónov ľudí. Taliansko je známe aj svojím miernym podnebím, skvelým jedlom a teraz, bohužiaľ, aj zákonmi proti pirátstvu. Tieto nové zákony patria medzi najprísnejšie na svete. Vďaka tomu je Taliansko skvelým miestom na používanie siete VPN.


Existujú samozrejme rôzne skupiny, ktoré sa obávajú dôsledkov týchto nových zákonov, ako aj zásadného posunu v spôsobe, akým sa tieto právne predpisy píšu. Niektoré z týchto skupín sa obávajú spôsobov, ako by sa zákony mohli uplatňovať na politické písanie. Iní sa však obávajú porušení osobných práv používateľa a majú pocit, že by sa týmto spôsobom mohli prehliadnuť ich práva, čo má budúcnosť?

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkbox

Nové zákony idú po hlavných hráčoch na trhu. Ak sa zistí porušenie, uverejní sa oznámenie a pošle sa súdu. Keď súd rozhodne, majú poskytovatelia internetových služieb 3 až 5 pracovných dní na to, aby páchateľa stiahli a zabránili prístupu na stránku, aj keď je stránka mimo Talianska. Nesplnenie tohto rozhodnutia včas povedie k pokute vo výške 250 000 EUR za incident. Zákon výslovne neuvádza, že poskytovatelia internetových služieb budú platiť všetky náklady na blokovanie webových stránok, zdá sa však, že tomu tak je. Ak by ste napriek tomu chceli prístup na tieto stránky, môžete tak urobiť pomocou VPN.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo používať VPN v Taliansku. Ako vidíte, poskytovatelia internetových služieb sú povinní blokovať určité webové stránky, ktoré podľa nich poškodzujú autorské práva. Ak veríte v neutralitu siete, chcete mať slobodu ísť na ľubovoľnú stránku. Keď vám niekto povedal, že ste blokovaní z webových stránok, niekedy to vedie k tomu, že ľudia nájdu alternatívne metódy. Sieť VPN vám umožní prístup k blokovanému obsahu.

Zatiaľ čo Taliansko vyžaduje pri uchovávaní údajov niekoľko súkromných organizácií od súkromných organizácií, zdá sa, že talianska vláda je z týchto pravidiel vylúčená. Môžu vás sledovať z akýchkoľvek dôvodov, ktoré považujú za potrebné, a môžu o vás uchovávať údaje až šesť mesiacov. S takýmito nadmernými monitorovacími pravidlami by ste chceli zabezpečiť svoje údaje pomocou VPN.

Ako teda funguje VPN? Táto časť je ľahká. Prvým krokom by bolo stiahnutie softvéru. Po dokončení vyberte krajinu, ku ktorej sa chcete pripojiť, a stlačte tlačidlo pripojenia. Urobíte to tak, že vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie k serveru v inej krajine, a tým ochráni vaše súkromie. Výberom krajiny, ktorú chcete použiť, môžete obísť blokovanie geografického blokovania alebo blokovania internetových stránok ISP. Aj keď Netflix uviedol, že plánuje spustenie talianskej verzie v októbri, nemusíte čakať. Ak by ste chceli pozerať Netflix v USA, ak ste mali platené predplatné, všetko, čo by ste museli urobiť, je pripojiť sa k serveru a získať prístup k veciam, ako keby ste boli fyzicky v USA. To isté by sa dalo povedať aj pre akýkoľvek iný región alebo oblasť, ku ktorej sa chcete pripojiť.

Dúfajme, že teraz sme dali jasne najavo, že existujú značné dôvody pre použitie VPN. Možnosti, ktoré vyberiete, však závisia konkrétne od účelu. To znamená, že pre Taliansko máme na mysli niekoľko konkrétnych nápadov. Všetky voľby tu ponúkajú bezpečné úrovne šifrovania, ale používanie protokolu OpenVPN bude vašou najlepšou voľbou, kedykoľvek to bude možné. Ak chcete vyskúšať niektorú z mnohých streamingových služieb, OpenVPN (UDP) by bola tou najlepšou voľbou pre streaming. V prípade mobilných sietí môžete skontrolovať ochranu súkromia aj v iných protokoloch vrátane protokolu IKEv2 a L2TP.

Ak chcete zabezpečiť svoje údaje alebo odblokovať obsah, našim návrhom by bolo použitie protokolu IPVanish. Neuchovávajú si denníky a majú funkciu prepínača zabíjania, takže zaistí bezpečné prehliadanie. Ak sa chcete do Netflixu dostať skoro alebo vyskúšať iných, IPVanish je stále vaša najlepšia voľba. Majú najrýchlejšiu sieť v Severnej Amerike a Európe a ponúkajú tiež mobilného klienta, takže by ste sa museli iba pripojiť a mali by ste byť schopní streamovať z veľkých trhov ešte predtým, ako Netflix oficiálne dorazí. Počet titulov v Taliansku bude v porovnaní s americkým trhom skrátený, takže udržanie služby by nebolo zlým nápadom..

Ak je vaším cieľom iba sledovať obsah s obmedzeným geografickým umiestnením, náš návrh je IPVanish alebo ExpressVPN. Obe šifrujú prenos, ale ExpressVPN tiež zahŕňa SmartDNS s ich VPN, aby vám umožnil prístup k blokovanému obsahu bez zníženia rýchlosti šifrovania. Ak však máte vysokorýchlostný internet, ďalšia vrstva ochrany stojí za akýkoľvek rýchlostný deficit, s ktorým sa môžete stretnúť. Pokiaľ to nemá vplyv na kvalitu, nie je dôvod na nedbanlivosť na úkor bezpečnosti.

Hojte sa za nami 10 najlepších VPN služieb Ak chcete ďalšie možnosti, predstavte si, že budete s našimi výbermi spokojní. Tieto služby sme si vybrali pred ostatnými na základe rýchlosti, ceny, regionálnych lokalít a bezpečnosti. Hľadali sme aj poskytovateľov s dobrou sieťou VPN serverov v EÚ.

Spoľahliví poskytovatelia VPN zabezpečia vaše údaje a poskytnú rýchle siete na streamovanie obsahu vo vysokom rozlíšení z iných krajín. Zachovajte si bezplatné a otvorené vlastnosti internetu pomocou VPN. Bez ohľadu na to, prečo ste ho použili, mali by ste sa rozhodnúť, ktorý obsah je prijateľný. Chráňte svoje súkromie a odblokujte kanály z Talianska pomocou VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map