Najlepšie VPN pre Syracuse

SyracuseSyracuse je piate najľudnatejšie mesto v New Yorku v USA. Má skutočnú populáciu približne 145 tisíc ľudí, ale oblasť metra má 662 tisíc obyvateľov. Nájdete niekoľko rôznych dôvodov, prečo navštíviť Syrakúzy, vrátane univerzity v Syrakúzach, obchodného centra Destiny USA, zoo a mnohých ďalších. Ak máte v pláne vidieť webové stránky alebo vykonať niektorú z mnohých vecí, musíte do svojho nákupného zoznamu pridať sieť VPN, aby ste sa k nej mohli pripojiť pri použití verejnej siete Wi-Fi. O tom vám v krátkej chvíli vysvetlíme viac. Predtým však žiadame, aby ste sa zoznámili s našim zoznamom najlepších sietí VPN pre Syrakúzy.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3CyberGhost$ 2,75CyberGhost112checkboxcheckbox
4IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
5Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox

Zistíte, že v Syrakúzach je ešte veľa práce. Či už sledujete nejaký veľký basketbal Big 10, skúmate obchod, zoologickú záhradu alebo niektorú z ďalších vecí, zistíte, že mesto má vždy stály príliv návštevníkov. Internetoví podvodníci to tiež vedia. Neustále hľadajú možnosti, ako ukradnúť vaše osobné údaje. Ak sa nechcete chrániť pomocou VPN, stávate sa jednou z týchto príležitostí. Ak chcete bojovať proti tomuto problému, musíte sa pripojiť k sieti VPN. Vytvorí sa tak vrstva šifrovania, ktorá bude chrániť vaše zariadenie pred možnými zlodejmi. Vďaka tomu je pre každého oveľa ťažšie ukradnúť alebo kompromitovať vaše údaje.

Druhý dôvod, prečo by ste sa chceli pripojiť k sieti VPN, môže byť o niečo menej zrejmý. Pomôže vám to obísť geografické obmedzenia alebo brány firewall na miestach, ako je Univerzita v Syrakúzach. Ak ste niekde, kto má firewall ako škola, bude vám blokovaný prístup na niektoré webové stránky. Tento problém môžete vyriešiť jednoducho pripojením k sieti VPN v inej oblasti. To bude oklamať blokovací softvér, ktorý si myslíte, že sa nachádzate mimo kampusu. Týmto spôsobom budete mať prístup na stránky, ktoré chcete mať

Čo je to najlepšia VPN pre Syrakúzy?

Syrakúzy sú v USA, takže sa nebudete musieť obávať o dohľad. Preto sa pozrieme na prístupové faktory a povieme vám, aká je najlepšia VPN pre Syrakusy.

 • Schopnosť obísť geograficky obmedzený obsah v Syrakúzach
 • Vysokorýchlostné servery, ktoré sa pri testovaní na Syrakúzach dobre osvedčujú pri rýchlostných testoch v tejto oblasti
 • Vysoká stabilita siete, aby sa zabránilo odpojeniu v meste
 • Mobilné aplikácie a podpora mobilných zariadení vrátane Amazon Firestick.
 • Silné šifrovanie pomocou vojenských komponentov na ochranu vášho súkromia
 • Poskytovatelia majú prísnu politiku neprihlásenia

Pozrime sa podrobnejšie na najlepšie VPN, ktoré sa majú používať v Syrakúzach.

1. Najlepšie VPN pre Syracuse: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

ExpressVPN Syracuse test rýchlostiAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu Všetky a otvorte Ameriku. V tomto okamihu si môžete vybrať servery v New Yorku. Keď sme testovali na Syrakúzach, rýchlosť bola 106,33 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Syrakúzy: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

NordVPN Syracuse test rýchlostiNordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v New Yorku. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server nachádzajúci sa v NYC. Rýchlosť sťahovania bola 109,66 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,99 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Syracuse: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost SyracuseKeďže sme chceli otestovať server v New Yorku, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Vybrať môj server“. Odtiaľ môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov v meste. Pripojili sme sa k jednej z nich a vyskúšali sme predstavenie na Syrakúzach. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 108,03 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Syracuse: IPVanishIPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

IPVanish je veľmi populárna služba a má veľa serverov umiestnených po celom svete. Bez ohľadu na to, na ktorom kontinente sa nachádzate, zo serverov tam môžete dosiahnuť solídny výkon. Zvyčajne sú rýchle a poskytovateľ má jednu z najväčších sietí na svete.

Spolu s rozsiahlou svetovou sieťou spoločnosť IPVanish hosťuje aj servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ako sme už spomenuli, zvyčajne sú jedným z najrýchlejších poskytovateľov na trhu. Je známe, že vo viacerých krajinách má viac umiestnení serverov. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre ochranu vášho súkromia, ale môže byť zasiahnutý a odblokuje populárne streamovacie služby.

Test rýchlosti IPVanish SyracuseIPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Pripojili sme sa k serveru IPVanish v New Yorku. Rýchlosť bola 90,29 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

5. Najlepšie VPN pre Syrakúzy: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 67%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Test rýchlosti PIA v SyrakúzachPIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Pripojili sme sa k serveru v New Yorku a vyšli rýchlosťou 109.11 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka VPN od 3,49 dolárov mesačne spolu so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

Bez ohľadu na to, čo budete v pláne robiť, používanie internetu môže byť dôležitou súčasťou cesty. Vyššie sme uviedli niektoré z našich obľúbených položiek, ale vždy nájdete viac na našich stránkach 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci budú pracovať, ale optimalizovali sme náš výber konkrétne tak, aby pracoval počas vašej návštevy Syrakúz. Týmto spôsobom môžete chrániť svoje súkromie a obísť geografické a sieťové obmedzenia. Čítaním nášho sprievodcu sa môžete dobre rozhodnúť.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map