Najlepšie VPN pre Starkville, Mississippi

Starkville, MississippiStarkville, Mississippi je najľudnatejšie mesto regiónu štátu Golden Triangle. Má populáciu približne 25 000 obyvateľov. Totožnosť mesta je veľmi úzko spätá so štátnou univerzitou v Mississippi. Vďaka rozvoju a rastu školy sa Starkville stal univerzitným mestom pre stanovanie. Ak sa chystáte smerovať do mesta, budete chcieť využiť nové urbanistické oblasti, ako aj niekoľko rôznych umeleckých múzeí. Pred použitím verejnej siete Wi-Fi sa tiež uistite, že používate sieť VPN. O chvíľu ti povieme prečo. Najprv sa však pozrite na naše najlepšie siete VPN pre zoznam Starkville.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

Niet divu, že prvé osídlenie oblasti Starkville sa datuje viac ako 2100 rokov. Pred európskym riešením osídlil oblasť Choccuma. Krátko pred revolučnou vojnou v USA sa však kmene Choctaw a Chickasaw spojili, aby ich vyhladili. Väčšina kmeňa Choctaw sa vzdala nárokov na pôdu v roku 1830 a v nasledujúcich 10 rokoch bola odstránená.

Aj keď väčšinou súvisí s vysokou školou, okolo Starkville je niekoľko skvelých vecí, ktoré môžete robiť a vidieť. Patrí sem prezidentská knižnica USA Grant, archeologické múzeum Cobb, Cullis & Múzeum hodín Gladys Wade, Cotton District, Múzeum dedičstva, Wet N Wild Waterpark a ďalšie. Samozrejme, sledovanie hry Mississippi State University Bulldogs je vždy dobrý čas.

Bez ohľadu na to, čo sa v oblasti rozhodnete urobiť, existuje veľká šanca, že využijete podniky ponúkajúce bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Aj keď to znie skvelo ako možnosť, odporúčame vám použiť sieť VPN. Je to preto, že tu číhajú kybernetickí zločinci. Môžete sa staviť, že by si len radi položili ruky na vaše zraniteľné informácie. Pomocou VPN vytvoríte bezpečné a súkromné ​​pripojenie k serveru, ktorý chcete použiť. Vďaka tomu bude pre každého oveľa ťažšie využívať vaše súkromné ​​údaje vo svoj prospech.

Ak ste už niekedy používali sieť Wi-Fi a našli ste bránu firewall, možno budete môcť uhádnuť druhé použitie siete VPN. Školy, organizácie, firmy a dokonca aj niektoré krajiny zabránia používateľom vidieť veci, ktoré považujú za nevhodné. V takom prípade sa budete chcieť pripojiť k serveru na inom mieste. Vďaka tomu si softvér myslí, že sa nachádzate niekde inde. Keďže je vaša prevádzka šifrovaná, softvér blokovania nemôže blokovať to, čo nevidí.

Teraz vidíte najlepšie dôvody na používanie siete VPN počas pobytu v Starkville. Nebuďte však prekvapení, ak nájdete ďalších neskôr. Od ochrany vašich údajov až po obídenie siete a geografické obmedzenia vám VPN pomôže. O sieťach VPN musíte najskôr vedieť niekoľko. So všetkými dostupnými možnosťami protokolu budete chcieť používať šifrovacie protokoly IKEv2 alebo OpenVPN. IKEv2 je síce uprednostňovanou metódou, ale nie každý ju ponúka ako primárne riešenie. Ak máte na výber medzi rôznymi verziami OpenVPN, verzia UDP je najrýchlejšia. Verzia TCP je však vhodná pre tých, ktorí majú problémy s pripojením.

1. Najlepšie VPN pre Starkville: IPVanish

IPVanish

Pretože mesto je relatívne malé, použijeme skupinu serverov Atlanta, pretože sú najbližšie k mestu. Zistíte tiež, že server IPVanish má v USA viac umiestnení serverov, než je akákoľvek iná služba VPN. To z nich robí našu každodennú prevádzku VPN v Starkville.

CountryLocationsUSA Server Locations
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch trvalo najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

IPVanish hostí 48 serverov v Atlante a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Odporúčame vám vybrať názov, ktorý začína na „a“ v názve servera. Napríklad atl.a01.ipvanish.com. Vo väčšine prípadov nájdete servery typu „a“ ako najrýchlejšie. Testovali sme server IPVanish v Atlante a zistili sme, že na našom káblovom pripojení na internet je rýchlosť 63,76 Mbps, ktorá sa pohybuje okolo rovnakej rýchlosti.

Test rýchlosti IPVanish Atlanta

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To funguje spravodlivo 4,87 dolárov mesačne o ročnom pláne. Na členov sa vzťahuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte stránku IPVanish

2. Najlepšie VPN pre Starkville: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Táto služba pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí.

CountryLocationsUSA Server Locations
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virgínia, Washington, DC

Ako vidíte v tabuľke vyššie, ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť stovkami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené tímy odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až do mesta, ale nemôžete si vybrať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. To platí pre Atlantu (keďže ide o najbližšiu hlavnú oblasť Starkville). Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ameriku a potom otvoriť Spojené štáty. V tomto okamihu môžete vybrať umiestnenie servera USA – Atlanta. Ako vidíte, testovali sme server v Atlante a rýchlosť bola 58,49 Mbps.

Rýchlostný test ExpressVPN Atlanta

Hoci sa ExpressVPN predáva za vyššiu cenu ako iné služby v našom zozname, hodnota je vysoká vzhľadom na veľkosť ich sieťových a servisných funkcií. Počítač, vreckové zariadenie, smerovač a hernú konzolu (SmartDNS) môžete jednoducho spojiť pomocou jediného účtu VPN 6,67 dolárov mesačne s ročným predplatným.

Navštívte stránku ExpressVPN

3. Najlepšie VPN pre Starkville: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CountryLocationsUSA Server Locations
6080Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Cleveland, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Oklahoma City, Philadelphia, San Francisco, Seattle, Washington DC

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient systému Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť Wi-Fi, torrent anonymne, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť server..

Keďže sme chceli otestovať server v Atlante, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Vybrať môj server“. Odtiaľ môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server. Sieť CyberGhost obsahuje 8 serverov Atlanta. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 57,65 Mbps, čo je v súlade s ostatnými službami v našom zozname.

Test rýchlosti CyberGhost Atlanta

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa prihlásiť na úplný prístup k sieti CyberGhost už od 3,50 dolárov mesačne počas ich súčasnej propagácie.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Starkville: NordVPN

NordVPNSpoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

CountryLocationsUSA Server Locations
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom 39 serverov v Atlante. Bohužiaľ, klient NordVPN neukazuje mesto servera. Avšak láskavo nám poskytli čísla serverov pre Atlantu. Budete sa chcieť pripojiť k jednému z nasledujúcich serverov: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Najjednoduchší spôsob, ako vybrať konkrétne číslo servera, je vybrať kartu „Servery“ v aplikácii a potom výsledky zoradiť podľa abecedy. Potom môžete prejsť nadol a vybrať ktorékoľvek z čísiel serverov, ktoré sme uviedli vyššie. Môžete vidieť percento času načítania a vzdialenosť ku každému serveru. Testovali sme server USA č. 370 v Atlante a zistili sme, že výkon je celkom dobrý s rýchlosťou sťahovania 60.11 Mbps.

Test rýchlosti NordVPN

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 3,99 dolárov mesačne s 24-členným členom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

5. Najlepšie VPN pre Starkville: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN má sídlo v Spojených štátoch a má jednu z najlepších sietí VPN v krajine. V minulosti spoločnosť účtovala používateľom poplatky na základe počtu umiestnení serverov a protokolov, ktoré používali. To sa zmenilo, pretože StrongVPN teraz ponúka členom plný prístup k ich sieti so stovkami serverov po celom svete.

KrajinyLokácieServersUSA Server LocationsSoftwareMonlylyRokedyRefund
2043600Atlanta, Chicago, Dallas, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Francisco, Seattle, Washington DCwindows$ 7,50$ 52.497 dní

Najnovším prírastkom do služby StrongVPN je funkcia StrongDNS. Každý, kto sa zaregistruje na účet StrongVPN, získa tiež bezplatný prístup k StrongDNS, čo je inteligentná služba DNS používaná na obchádzanie geografických obmedzení. Je to skvelé riešenie pre tých, ktorí plánujú cestovať mimo USA a chcú získať prístup k sieti Netflix.

StrongVPN je hostiteľom 20 serverov v Atlante (najbližší región k Starkville). Nemôžete vybrať konkrétny server. Namiesto toho budete chcieť kliknúť na rozbaľovaciu ponuku umiestnenia servera a zvoliť Spojené štáty – Atlanta. Vybrali sme OpenVPN UDP pre najlepší výkon. Po pripojení k serveru v Atlante sme otestovali rýchlosť a zistili sme, že je 59,97 Mbps.

Test rýchlosti StrongVPN Atlanta

StrongVPN láskavo ponúka našim návštevníkom zľavu 25%. Kupón sa hromadí okrem bežných zliav. Môžete si vychutnať neobmedzený VPN a bezplatný prístup k SmartDNS iba za 7,50 dolárov mesačne alebo 52,49 dolárov ročne. Ročný účet funguje spravodlivo 4,37 dolárov mesačne. Na nových používateľov sa vzťahuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí.

StrongVPN

Existuje viac možností, ako môžete vyskúšať naše 10 najlepších VPN zoznam služieb. Myslíme si však, že s našimi možnosťami budete v pohode. Rozhodli sme sa na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny, bezpečnosti a poskytovateľov serverov umiestnených v regióne Starkville. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť najlepšie rýchlosti. Všetky majú samozrejme vynikajúce siete, takže sa naozaj nemôžete pokaziť. Rýchlosť je dôležitá, ak plánujete sťahovanie alebo streamovanie akéhokoľvek obsahu. Nikto nemá rád vyrovnávacie pamäte. Poskytovatelia, ktorých sme spomenuli vyššie, sú tým najlepším riešením bez ohľadu na to, ktoré populárne služby chcete využívať. Pomocou nášho sprievodcu môžete urobiť rozhodnutie, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map