Najlepšie VPN pre Stanford / Palo Alto / Silicon Valley

Stanford, KaliforniaStanford, Kalifornia je neregistrovanou oblasťou okresu Santa Clara. Má populáciu približne 15 tis. Osôb s dennou populáciou 35 tis. Je to hneď vedľa Palo Alto. Toľko, že niektorí to považujú za súčasť mesta. Existuje mnoho dôvodov, prečo navštíviť túto oblasť, vrátane jej blízkosti k San Jose a San Franciscu, ako aj to, čo je oblasť známa pre Stanfordskú univerzitu. Či už ste tu, aby ste sa pozreli na Stanfordského univerzitného kardinála, alebo z iného dôvodu, nebudete chcieť používať verejné WiFi bez VPN. O chvíľu ti povieme prečo. Najprv sa pozrite na naše najlepšie VPN pre zoznam Stanford.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Surfshark$ 3,49Surfshark68checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox

Stanfordská univerzita, Stanfordské lekárske centrum a ďalšie podporné činnosti zaberajú väčšinu oblasti Stanfordu. Skladá sa z celkovej plochy takmer 2800 štvorcových míľ. Škola sa oficiálne nazýva Univerzita Leland Stanford Junior University. Je to súkromná výskumná univerzita a je známa svojou akademickou silou, bohatstvom a blízkosťou Silicon Valley. Vďaka tomu je jednou z najlepších svetových univerzít. V skutočnosti to mnohí považujú za úroveň škôl Ivy League na východe USA.

Ako pravdepodobne viete, v atletike má škola celkom dobre. V rámci tichomorskej atletickej konferencie (Pac 12) je škola určite považovaná za silu, s ktorou je potrebné počítať. Aj keď existuje veľa špičkových darcov, zakladateľ Nike Phil Knight venuje Stanfordskej univerzite milióny dolárov. Je len jedným z faktorov, ktoré prispievajú do škôl všade okolo úspechu.

Aj keď v tejto oblasti je veľa čo robiť, ak navštívite mesto, pravdepodobne budete používať verejné WiFi. So všetkou technológiou, ktorá sa práve nachádza na ceste, môžete očakávať, že tu nájdete množstvo vysokých rýchlostí. Aj keď je to skvelé pre používateľa, je to tiež skvelé pre kybernetických. Radšej verte, že predátori čakajú na zadržanie vašich citlivých informácií. Po pripojení k sieti VPN vytvoríte bezpečné a súkromné ​​pripojenie k serveru, ktorý chcete použiť. Inými slovami, pre zlodejov je oveľa ťažšie ukradnúť vaše súkromné ​​údaje.

Napriek progresívnej povahe oblasti nemusíte tvrdo vyzerať, aby ste zasiahli bránu firewall. Lídri často zavádzajú tieto zariadenia, aby zabránili používateľovi vidieť „nevhodný obsah“. Sú spoločné so školami, podnikmi, organizáciami a dokonca aj s niektorými krajinami. Vďaka sieti VPN môžete softvér presvedčiť, že sa nachádzate niekde inde. Okrem toho všetko, čo zistí, je použitie šifrovaného prenosu. Týmto spôsobom môžete stále zobraziť všetko, čo chcete zobraziť. Ak sa pokúsite sledovať niektoré športy online, mediálne spoločnosti vás blokujú kvôli polohe.

Aj keď môžete zistiť ďalšie dôvody, tieto dva body sú najväčšími dôvodmi použitia siete VPN v oblasti Stanford. V súčasnej dobe je protokol OpenVPN tou najlepšou voľbou a budete ju chcieť robiť vždy, keď je to možné. Túto možnosť vám ponúkne takmer každý poskytovateľ. Ak vám poskytovatelia ponúknu verziu TCP a UDP, obaja budú v poriadku. V tomto prípade je rozdiel v tom, že UDP je najrýchlejší. Dobré rýchlosti sú dôležité, ak chcete streamovať akýkoľvek obsah. Ak máte problémy s pripojením, lepšou možnosťou pre vás bude TCP.

1. Najlepšie VPN pre Stanford: IPVanish

IPVanish

Pretože Stanford je tak blízko k technologickému sektoru, navštevuje ho veľa turistov. To znamená, že existuje veľa dôvodov, prečo navštíviť túto oblasť. IPVanish sa v meste darí dobre a je vynikajúcou voľbou pri hľadaní služby VPN. Služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako iné spoločnosti v našom zozname. Vďaka tomu sú pre Stanford výberom možnosti VPN.

CountryLocationsUSA Server Locations
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch trvalo najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

IPVanish hostí 20 serverov v San Jose a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Odporúčame vám vybrať názov, ktorý začína na „a“ v názve servera. Napríklad sjc-a01.ipvanish.com. Vo väčšine prípadov nájdete servery typu „a“ ako najrýchlejšie. Testovali sme server IPVanish v San Jose, sjc.a14.ipvanish.com a našli sme rýchlosť 62,18 Mbps. Naše káblové pripojenie na internet sa maximalizuje približne rovnakou rýchlosťou.

IPVanish Stanford test rýchlosti

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To funguje spravodlivo 4,87 dolárov mesačne o ročnom pláne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

2. Najlepšie VPN pre Stanford: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ponúka rýchly prístup k VPN a MediaStreamer. To znamená, že služba funguje ako služba Smart DNS, ktorá vám pomôže odblokovať prístup k geo blokovanému obsahu. Pomôže to šifrovať vaše pripojenie a odblokovať obsah, ako sú živé športové udalosti a iné. Na webe ExpressVPN nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí.

CountryLocationsUSA Server Locations
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virgínia, Washington, DC

Ako vidíte v tabuľke vyššie, ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť stovkami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete odblokovať cenzúru, chrániť svoje súkromie a sledovať svoje obľúbené tímy odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až do mesta, ale nemôžete si vybrať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. To samozrejme platí pre Stanforda. Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ameriku a potom otvoriť Spojené štáty. Teraz môžete vybrať umiestnenie servera USA – San Jose. Ako vidíte, testovali sme server v San Jose a rýchlosť vyšla na 59,32 Mbps.

Rýchlostný test ExpressVPN Stanford

Hoci sa ExpressVPN predáva za vyššiu cenu ako iné služby v našom zozname, hodnota je vysoká vzhľadom na veľkosť ich sieťových a servisných funkcií. Počítač, vreckové zariadenie, smerovač a hernú konzolu (SmartDNS) môžete jednoducho spojiť pomocou jediného účtu VPN 6,67 dolárov mesačne s ročným predplatným.

Navštívte stránku ExpressVPN

3. Najlepšie VPN pre Stanford: NordVPN

NordVPNSpoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

CountryLocationsUSA Server Locations
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom 33 serverov v San Jose. Bohužiaľ, klient NordVPN neukazuje mesto servera. Najjednoduchší spôsob, ako vybrať konkrétne číslo servera, je vybrať kartu „Servery“ v aplikácii a potom výsledky zoradiť podľa abecedy. Potom môžete prejsť nadol a vybrať ktorékoľvek z čísiel serverov, ktoré sme uviedli vyššie. Môžete vidieť percento času načítania a vzdialenosť ku každému serveru. Testovali sme server United States # 355 v San Jose a zistili sme, že je rýchly s rýchlosťou sťahovania 63,93 Mbps.

Test rýchlosti NordVPN Stanford

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 3,99 dolárov mesačne s dvojročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

4. Najlepšie VPN pre Stanford: PIA

Súkromný prístup na internetSúkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 25 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny. Po výbere miesta sa môžete ľahko pripojiť k miestam v San Jose.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Používame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Jeho jednoduchosť neznamená, že by ste ju mali podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA pri pripojení k Silicon Valley bežala rýchlosťou 62,56 Mbps.

PIA Stanford test rýchlosti

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu v Stanforde. Súkromný prístup na internet ponúka VPN už od samého začiatku 2,50 dolárov mesačne.

Navštívte súkromný prístup na internet

5. Najlepšie VPN pre Stanford: HMA

HMA Pro VPN

HideMyAss bol uvedený do života v roku 2005, keď 16-ročný Jack Cator, 16-ročný študent v Anglicku, sa rozhodol, že chce vytvoriť službu, ktorá pomôže ľuďom vyhnúť sa cenzúre. Konkrétne Jack nemohol získať prístup na stránky sociálnych médií a online hry, pretože boli zablokované v školskej sieti. HMA pridal prvý mesiac stovky tisícov používateľov a odvtedy sa rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete s viac ako 350 umiestneniami serverov. Privax, materská spoločnosť HMA Pro VPN, sa pripojil k tímu AVG v roku 2015.

Sieť HMA Pro VPN – USA Server Locations
Anchorage, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dallas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville. , Madison, Magnolia, Miami, Montgomery, Nashville, New Orleans, New York, Oklahoma City, Omaha, Philippi, Phoenix, Portland, Providence, Rutland, Saint Paul, Salt Lake City, San Jose, Scranton, Seattle, Souix Falls, Louis Bend, St. Louis, Trimbull, Washington DC, Wichita, Wilmington

Ak je vaším cieľom nájsť VPN s najväčším počtom umiestnení na serveri, HideMyAss je vaša najlepšia voľba. Nezabudnite, že server HMA zaznamenáva aktivitu používateľov, ktorá je pre niektorých používateľov siete VPN znepokojujúca. HMA je hostiteľom 175 VPN serverov v Spojených štátoch vrátane niekoľkých serverov v San Jose. Ak sa chcete pripojiť k serveru v Stanforde, budete chcieť prejsť do „Location Mode“ a výberom „Change Location“ začať. Potom kliknite na kartu Mestá a vyhľadajte San Jose. Odtiaľ si môžete vybrať umiestnenie servera USA, Kalifornia, San Jose. Keď sme sa pripojili k serveru v Stanforde, aby sme otestovali rýchlosť a zistili sme, že je 62,05 Mbps.

HMA Stanford test rýchlosti

V roku 2016 spoločnosť HMA a niekoľko ďalších popredných poskytovateľov VPN viedli cestu k zjednodušeniu vlastného klientskeho softvéru. Výsledkom je celá sada vlastných aplikácií, ktoré uľahčujú každému používateľovi pripojenie k sieti HMA a šifrovanie pripojenia. Majú k dispozícii softvér pre Windows, Mac, Android a iOS. K HMA sa tiež môžete pripojiť pomocou smerovača. HMA ponúka neobmedzený prístup k VPN iba od 6,99 dolárov mesačne a ponúka všetkým novým používateľom 30-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte Hide My Ass

Ak hľadáte viac možností, neváhajte a vyskúšajte naše 10 najlepších VPN zoznam služieb. Myslíme si však, že budete spokojní s vyššie uvedenými možnosťami. Vybrali sme si ich na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny, bezpečnosti a poskytovateľov serverov umiestnených v blízkosti Stanfordu. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že dosiahnete najlepšie rýchlosti. Samozrejme, všetci majú veľké siete. Rýchlosť je dôležitá, ak plánujete sťahovanie alebo streamovanie obsahu HD. Poskytovatelia, ktorých sme spomenuli vyššie, sú tým najlepším riešením bez ohľadu na to, ktoré populárne služby chcete využívať. Pomocou nášho sprievodcu môžete urobiť informované rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map