Najlepšie VPN pre Split Tunneling

Rozdelené tunelovanieAk ste urobili nejaký prieskum o VPN, môžete si všimnúť niekoľko rôznych dostupných možností. Jeden z nich sa nazýva Split Tunneling. Nezabúdajte, že ide o pokročilú funkciu, takže ju nenabízí veľa poskytovateľov v komunite. Jeho použitie má niekoľko výhod. O nich a o čom to bude v niekoľkých okamihoch viac vysvetlíme. Najprv si však prečítajte zoznam našich najlepších VPN pre rozdelené tunelovanie.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3CyberGhost$ 2,75PIA112checkboxcheckbox
4IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
5PureVPN$ 2,88SaferVPN180checkboxcheckbox

Rozdelené tunelovanie je funkcia, ktorá umožňuje užívateľovi rozhodnúť sa, ktoré aplikácie chcú prejsť šifrovaným tunelom VPN. Pravda je, že nie všetko, čo robíte, bude potrebné na šifrovanie. Keď vyberiete požadované, môžete ochrániť to, čo chcete, namiesto toho, aby ste prikryli všetko, čo robíte. Samozrejme si môžete stále zvoliť zasielanie všetkého prenosu cez VPN, rozdelenie zahrnúť alebo vylúčiť rozdelenie. Nezabudnite, že nič, čo nie je zahrnuté, nebude chránené.

Ako sme uviedli, pri používaní tejto funkcie existuje niekoľko výhod. Pretože nepoužívate režim prikrývky, rýchlosti sú rýchlejšie pre aplikácie, ktoré neprechádzajú tunelom VPN. Medzi ďalšie výhody patrí zachovanie šírky pásma a zmiernenie úzkych miest. Poslednou výhodou sú tie, ktoré pracujú z domu. Použitie rozdeleného tunela v tomto prípade umožňuje šifrovanie vášho pracovného pripojenia, ale pomocou rozdeleného tunela si môžete prezerať ďalšie webové stránky alebo služby, ktoré by inak boli v rozpore s politikou vašej spoločnosti..

Aká je najlepšia VPN pre Split Tunneling?

Na túto otázku môžeme odpovedať celkom ľahko, pokiaľ sa pozrieme na najdôležitejšie vlastnosti služby. Týmto spôsobom môžeme určiť, aké sú najlepšie VPN pre split tunneling. Tu sú kritériá, ktoré používame.

 • Poskytovatelia, ktorí ponúkajú rozdelenie, zahŕňajú, vylučujú alebo oboje
 • Schopnosť obísť brány firewall a obsah blokovaný geograficky, aby sa umožnil prístup k obľúbeným streamingovým službám a hrám
 • Rýchle servery, ktoré fungujú dobre v rôznych regiónoch
 • Schopnosť rozdeliť prenos na úrovni smerovača
 • Silné šifrovanie pomocou vojenských komponentov, ktoré vás ochránia pri rozdelení tunelov
 • Poskytovatelia, ktorí ponúkajú prísnu politiku bez protokolov a podporujú používateľov P2P / torrent

Teraz sa bližšie pozrieme na niektoré z najlepších VPN pre rozdelené tunelovanie.

1. Najlepšie VPN pre Split Tunneling: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

Delené tunelovanie ExpressVPNExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Split Tunneling: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,99 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Split Tunneling: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Split Tunneling: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

5. Najlepšie VPN pre Split Tunneling: PureVPN

PureVPN

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 2,88 dolárov mesačne (zľava 74%)

PureVPN podniká od roku 2007 a robí z nich jedného z najstarších poskytovateľov VPN na trhu. Vďaka skorému začiatku im pomohli expandovať a inovovať. PureVPN má jedného z najlepších VPN klientov dostupných na trhu. Majú tiež bezplatné aplikácie pre systémy iOS a Android.

Inovácia je oblasť, ktorá pomáha PureVPN vyniknúť z balíka. Pokračujú v pridávaní nových funkcií a doplnkov do služby. Môžete pridať NAT firewall, vyhradenú IP adresu, prehliadač StealthVPN a špeciálnu možnosť nazývanú vyhradený streamovanie, aby ste urýchlili výkon..

PureVPN sa v kategórii cien naozaj darí. S pokračujúcim rastom služieb znížili ceny o viac ako 50%. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú sieť VPN a získať prístup k všetkým ich umiestneniam servera už od 4,99 dolárov mesačne. Ročný plán má veľkú hodnotu.

Navštívte stránku PureVPN

Ak chcete iné možnosti, vždy sa môžete pozrieť na naše 10 najlepších VPN Zoznam. Nezabudnite však, že všetci nemusia mať rozdelené možnosti tunelovania. Všetci však budú pracovať pre normálne účely. Pomocou nášho sprievodcu nájdite najlepšiu možnosť, ktorá vám pomôže prispôsobiť sa vašim potrebám a nájsť najlepšie možnosti rozdeleného tunelovania VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map