Najlepšie VPN pre Sky Go

Sky GoSky Go je prémiová streamovacia služba dostupná vo Veľkej Británii, ktorá má byť spoločníkom spoločnosti Sky TV. Ukazuje, že sú na kanáli pokryté iba na krátku dobu a má tiež pomerne málo amerických relácií. Diváci programu Sky Go sa môžu tešiť zo sledovania programov na herných konzolách, ako aj na mobilných telefónoch, počítačoch PC a Mac. Ak sa pokúsite získať prístup k službe Sky Go z krajín mimo Veľkej Británie, bude vám to zablokované bez použitia siete VPN. Dobrá sieť VPN vám pomôže obísť všetky geografické obmedzenia.


RankVPN ServicePriceVisitServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Poďme teda rýchlo vyčerpať kanály dostupné na Sky Go.

 • Sky 1 HD
 • Sky Arts
 • Sky Atlantic HD
 • Sky filmy HD
 • Sky Living HD
 • Sky News HD
 • Sky Sports HD

Pri týchto možnostiach sú niektoré populárne americké šou konečne k dispozícii na streamovanie, zatiaľ čo by sa mimo USA predtým nevideli. Ak ste zvyknutí sledovať Sky, Sky Go sa chová podobne ako iné streamingové služby, pretože máte možnosť sledovať filmy alebo dohnať televíziu z mobilnej aplikácie. To je skvelé, ak ste vo Veľkej Británii, ale čo keď cestujete do zahraničia? Potom by ste potrebovali VPN.

Virtuálna súkromná sieť (VPN) je bezpečné pripojenie k serveru, pravdepodobne v inej krajine. VPN šifruje vaše prehliadanie a ukazuje, že sa nachádzate v inej krajine. Výhodou je možnosť obísť geografické obmedzenia. Geo-blocking je technológia používaná na identifikáciu polohy používateľa na základe IP adresy. Ak ste mimo určitej oblasti, bolo by vám zablokované vidieť nič.

Ďalšou výhodou použitia VPN je úroveň šifrovania, ktoré poskytuje. Aj keď ste možno predtým nemysleli na šifrovanie, je určite čas zvážiť túto možnosť. Keď budú krádeže identity prevládať, budete chcieť svoje údaje chrániť, ak je to možné. Ktoré protokoly a služby by ste mali používať? to naozaj záleží na tom, aké sú vaše ciele. Aj keď všetky naše možnosti používajú bezpečné šifrovanie, použitie protokolu OpenVPN by bolo vždy najlepšou voľbou, kedykoľvek to bude možné. Pretože rýchlosť je zvyčajne podstatou, mali by ste používať OpenVPN (UDP). To je najlepšia voľba pre Skype, VoIP, online hranie alebo dokonca používanie streamingových služieb, ako sú Netflix alebo Sky Go. Ak máte problémy s pripojením a problémy s prerušením pripojenia, najlepšie by bolo ísť s OpenVPN (TCP). Verzia TCP vás môže trochu spomaliť, ale je to preto, že údaje prechádzajú kontrolou chýb. Ak chcete streamovať alebo sa pripojiť k sieti VPN prostredníctvom mobilnej siete, môžete si v záujme dobrého súkromia pozrieť aj ďalšie protokoly vrátane protokolov L2TP a IKEv2..

Ak chcete najlepšiu celkovú službu, odporúčame vám ExpressvPN. Neuchovávajú si denníky a majú funkciu prepínača zabíjania, čím zaisťujú, že vaše osobné údaje zostanú v bezpečí. Ak chcete vyskúšať streamovanie Sky Go, ExpressVPN je tou najlepšou voľbou. Majú klientsky softvér pre Windows a Mac a ponúkajú tiež mobilného klienta, takže by ste sa museli iba pripojiť a mali by ste byť nastavený, akoby ste boli vo Veľkej Británii..

Ak chcete mať prístup iba k geoobmedzenému obsahu, mali by ste zvoliť funkciu ExpressVPN MediaStreamer. Ide o službu Smart DNS, ktorá vám pomôže pri odblokovaní kanálov bez miernej straty rýchlosti. V závislosti od toho, kde sa nachádzate, to môže alebo nemusí byť problém. Navrhujeme vám však použiť šifrovanú možnosť. Neodporúčame obchodovať s bezpečnosťou kvôli rýchlosti. Zatiaľ čo rýchlosť je problémom, ak sa v niektorých prípadoch snažíte streamovať, pretože potrebujete iba rýchlosť 800 Mb / s, nemalo by dôjsť k zhoršeniu kvality. Opäť to záleží na tom, odkiaľ sa pripájate. Ďalšou vrstvou šifrovania je strata rýchlosti. Členovia ExpressVPN majú plný prístup k svojim VPN aj MediaStreamer.

Bez ďalšieho zdržania sa bližšie pozrieme na najlepšie VPN pre Sky Go:

1. Najlepšie VPN pre Sky Go: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až 5 súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Sky Go: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Sky Go: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Sky Go: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať na plný prístup do siete CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Sky Go: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Možnosti, ktoré uvádzame v tomto príspevku, sú celkovo najlepšie, takže si môžete vyskúšať naše 10 najlepších VPN služieb, ale pravdepodobne to nebudete musieť. Pri výbere sme použili bezpečnosť, rýchlosť a cenu. Ďalej sme vybrali tie s veľkým počtom sieťových serverov vo Veľkej Británii. Najlepší poskytovatelia budú mať rýchle siete na streamovanie Sky Go z iných krajín a na ochranu vášho súkromia. Dobrý dôvod na výber toho najlepšieho celkovo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map