Najlepšie VPN pre skryť alebo zomrieť

Skryť alebo zomrieťHide or Die je hororová hra pre viacerých hráčov odohrávaná vo svete skorumpovanom temnotou. Bol vyvinutý spoločnosťou VecFour Digital a bol vydaný 1. augusta 2019. V súčasnosti je k dispozícii pre Windows 7 (64-bitový alebo vyšší). Túto hrôzu si môžete zahrať s priateľmi alebo s ostatnými, ktorých nepoznáte. Vo vnútri ste neustále na okraji a okolo každého rohu sú nebezpečenstvá. S popularitou hry sa pri hraní hry pravdepodobne stretnete s oneskorením. Z tohto dôvodu vám odporúčame použiť sieť VPN. Možno budete chcieť použiť niektorý z ďalších dôvodov, ale o nich o chvíľu vysvetlíme viac. Najprv sa však pozrieme na najlepšie VPN pre technológiu Hide or Die.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako sme už spomenuli, táto hra je vo veľkom meradle asymetrická hororová hra. Role pozostalých preberajú desiatky ľudí a vy sa musíte prispôsobiť, lokalizovať opustených extraktorov, znovu ich aktivovať a uniknúť zo scenára skôr, ako ich prevezme temnota. Ako hra pokračuje, temnota prevezme a poškodí aj tých najsilnejších, čo prežili. Tento intenzívny zhon na poslednú chvíľu k úniku je tam, kde Vybraný Zúčastnite sa na zabíjaní v tejto brutálnej koncovej hre s odmenou za to. Pamätajte, že táto hra, život vyhráva.

Keď vidíte niektoré aspekty hry, existuje niekoľko spôsobov, ako vám VPN pomôže pri hraní hry. Pretože sa môžete spojiť s jedným, vybrať si menej zaneprázdnený región, v ktorom budete hrať svoju hru. Či už hráte s priateľmi alebo s ostatnými, pravdepodobne sa dostanete do oneskorenia kvôli rôznym aspektom hry. V tomto prípade môže oneskorenie znamenať rozdiel medzi konkurenčným hraním alebo prekonaním temnoty. Zo skúseností vieme, že poskytovatelia internetových služieb môžu občas obmedzovať herné činnosti. Ak sa vám to stane, vaša hra sa určite stane hrou. Vieme, že poskytovatelia internetových služieb občas hľadajú vzory, takže pripojenie k sieti VPN na šifrovanie vašej prevádzky vám pomôže vyriešiť aj tento problém..

Aká je najlepšia VPN pre skrytie alebo smrť?

Hide or Die je vysoko pohlcujúca hororová hra. Z tohto dôvodu sa zameriame na faktory, ktoré súvisia s rýchlosťou a prístupom. Týmto spôsobom vám môžeme povedať, aká je najlepšia sieť VPN pre skrytie alebo smrť.

 • Rýchle servery v rôznych regiónoch vám poskytnú najvyššiu možnú rýchlosť pri hraní hier Hide alebo Die
 • Poskytovatelia majú možnosť obísť brány firewall počas práce alebo v škole, takže máte prístup k hre kdekoľvek chcete hrať
 • Vysoká stabilita siete, ktorá pomáha vyhnúť sa odpojeniu počas hry
 • Poskytovatelia so silným šifrovaním na vojenskej úrovni, ktoré vás chránia pred útokmi DDoS a chránia vaše súkromie

Nižšie nájdete niektoré z najlepších sietí VPN pre skrytie alebo smrť.

1. Najlepšie VPN pre skryť alebo zomrieť: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre skryť alebo zomrieť: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre skryť alebo zomrieť: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Používame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Túto službu však nebudete chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte nižšie, sieť PIA je v kľúčových lokalitách v Spojených štátoch pomerne rýchla.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre skryť alebo zomrieť: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre skryť alebo zomrieť: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Ak sa snažíte utiecť pred hráčmi s temnotou, je dobré hrať VPN pomocou hry Hide or Die. Je to kvôli oneskoreniu. Nielenže pomocou jednej pomoci obídite brány firewall v škole alebo v práci, ale tiež vám umožní chrániť sa pred útokmi DDoS. Dali sme vám niekoľko vynikajúcich možností na výber vyššie. Na našom trhu je však viac možností 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci budú fungovať dobre, ale my sme sa rozhodli optimalizovať vaše herné zážitky pomocou funkcie Hide or Die. Takto môžete dosiahnuť veľké rýchlosti, vyhnúť sa oneskoreniu, zabrániť útokom DDoS a zaistiť, aby ste zostali nažive. Prečítajte si nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže urobiť správne rozhodnutie pre vaše potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map