Najlepšie VPN pre sieť WWE

Sieť WWESieť WWE je streamingová služba, ktorá poskytuje všetky zhody WWE, ktoré by mohol chcieť niekto. Kanál je k dispozícii vo vybraných krajinách vrátane Spojených štátov. Vďaka členstvu v sieti WWE môžete sledovať živé vysielania udalostí a streamovať všetky minulé zápasy, originálne predstavenia a ich týždenné vysielania. Kanál je 24/7, takže ho môžete kedykoľvek sledovať. Ak máte v pláne cestovať mimo ich zorného poľa, odporúčam vám použiť VPN. Prezrite si náš zoznam najlepších sietí VPN pre sieť WWE.


RankVPN ServicePriceVisitServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Sieť WWE je vo vlastníctve World Wrestling Entertainment a ukazuje všetky svoje živé udalosti. Ak chcete sledovať predchádzajúcu udalosť uvedenú na WWE, môžete ju vyhľadať vyhľadaním. Tiež, ak chcete sledovať konkrétnu superhviezdu alebo divu, môžete jednoducho vyhľadať ich meno a zobrazí všetky relevantné relácie, ktoré majú vo svojej knižnici. Sieť WWE vám tiež ukáže týždenné relácie ako Smackdown, Raw a NXT. Nezostanú tak dlho, pokiaľ to v ten deň nebude veľmi dôležitá udalosť. Niektoré z výstav, ktoré sú exkluzívne pre sieť WWE, sú WrestleMania Rewind, WWE Countdown, WWE NXT, WWE Superstars, Raw Pre-Show, Raw Backstage Pass, Pondelok večerná vojna, WWE Legends ‘House, WWE Rivalries a WWE 24. Oni tiež zobraziť záznamy starých prehliadok WWE, WCW, ECW, AWA a WCCW.

Sieť WWE má platené členstvo za 9,99 dolárov mesačne, ale občas ponúkne bezplatný mesiac prístupu. Kanál je k dispozícii vo vybraných krajinách vrátane USA. S členstvom môžete robiť všetky veci, ktoré som už uviedol. Môžete sledovať na počítači alebo streamovať na zariadeniach Apple TV, Amazon Fire TV, Roku, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Smart TV, Android, iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) a Kindle Fire..

Aká je najlepšia sieť VPN pre sieť WWE?

Aby sme nám pomohli určiť náš zoznam najlepších sietí VPN pre sieť WWE, preskúmali sme niekoľko kľúčových faktorov.

 • Rýchle pripojenie k serveru na streamovanie živých udalostí v HD
 • Viac umiestnení serverov v USA poskytuje najlepší výkon
 • Spoľahlivosť, aby sa streamovanie obsahu nezastavilo alebo nevyrovnávalo
 • Schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby v USA vrátane WWE Networlk
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick

Teraz na náš zoznam najlepších sietí VPN pre sieť WWE.

1. Najlepšie VPN pre sieť WWE: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až 5 súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre sieť WWE: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre sieť WWE: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre sieť WWE: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať na plný prístup do siete CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre sieť WWE: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Sieť WWE s platbami za prezretie

DateEventLocation
25. januára 2015Kráľovský rachotPhiladelphia, PA
22. februára 2015Rýchly pruhMemphis, TN
29.03.2015WrestleMania 31Santa Clara, CA
26. apríla 2015Extrémne pravidláRosemont, IL
17. mája 2015PaybackBaltimore, MD
31. mája 2015Eliminačná komoraCorpus Christi, TX
14. júna 2015Peniaze v bankeColumbus, OH
19. júla 2015bojové poleLouis, MO
23. augusta 2015SummerSlamBrooklyn, NY
20. septembra 2015Noc šampiónovHouston, TX
25. októbra 2015Peklo v celeLos Angeles, CA
22. novembra 2015Pozostalostná sériaAtlanta, GA
13. decembra 2015TLC: Tabuľky, rebríky a stoličkyBoston, MA
24. januára 2016Kráľovský rachotOrlando, FL
21. februára 2016Rýchly pruhLouis, MO
3. apríla 2016WrestleMania 32Arlington, TX

Môžete si pozrieť náš zoznam 10 najlepších VPN služby pre viac možností. Myslím, že budete spokojní s ktorýmkoľvek z vyššie uvedených výberov. Vybral som si ich pred ostatnými poprednými poskytovateľmi VPN na základe rýchlosti, spoľahlivosti a ceny. Hľadal som aj služby s dobrou sieťou VPN serverov v Spojených štátoch. Budete chcieť, aby rýchly poskytovateľ VPN streamoval prehliadky siete WWE a udalosti PPV. Služby zdieľané v príspevku sú najlepšie siete VPN pre populárne americké streamingové služby, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Instant. Pomôžu vám tiež odblokovať kanály v iných krajinách, ako je BBC iPlayer vo Veľkej Británii.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map