Najlepšie VPN pre Saudskú Arábiu

Saudská ArábiaSaudská Arábia je púšťou krajinou, ktorá zaberá väčšinu arabského polostrova. Je známe ako rodisko islamu a obsahuje dve sväté mestá Mekka a Medina. V roku 1938 tu bola objavená ropa a je to najväčšia krajina produkujúca ropu na svete. Napriek peniazom a krásnym plážam má Saudská Arábia niektoré prísne zákony, ktoré sa zdajú pre západného sveta neobvyklé. Z tohto dôvodu vám odporúčame, ak plánujete cestovať do Saudskej Arábie, mali by ste sa pred odchodom z domu prihlásiť do siete VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2HMA Pro VPN$ 4,29HideMyAss280
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox
4IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
5CyberGhost$ 2,75CyberGhost112checkboxcheckbox

Saudská Arábia je nádherné a historické miesto. Prvým dôvodom použitia siete VPN je ochrana vášho súkromia. Pravdepodobne viete, že je tu dosť práce. Z tohto dôvodu sa pravdepodobne stretnete s kybernetickými zbraňami. Môžete hádať, že existujú ľudia čakajúci na to, aby využili zraniteľných používateľov a ukradli ich údaje. Okrem toho sa musíte obávať zvedavých očí saudskoarabskej vlády. Nerobia žiadne kosti o tom, že monitorujú internetový prenos. Pomocou VPN vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie, aby ste zabránili podvodníkom v odcudzení vašich osobných údajov.

Druhým dôvodom použitia siete VPN je jej odblokovacie schopnosti. V takom prípade sa môže vytvoriť spojenie so serverom v inej krajine. Je známe, že Saudská Arábia blokuje webové stránky, ktoré sú podľa nich urážlivé voči islamu. Ak sa pripájate k inej krajine, nestanovili by ste rovnaké obmedzenia. To je skvelé, ak chcete streamovať médiá zo služby YouTube alebo z iných webových stránok. V prípadoch, ako je Netflix, existujú rôzne knižnice na celom svete a pripojenie k inej krajine by vám umožnilo vidieť knižnicu z ľubovoľného regiónu. Ďalším dôvodom použitia VPN môže byť pracovný účel. Ľudia, ktorí pracujú na diaľku, niekedy potrebujú prístup k dokumentom v podnikovej sieti alebo dokonca k vlastným počítačom. Z dôvodu vytvorenia zabezpečeného tunela je jediný spôsob, ako dosiahnuť tento cieľ, použitie VPN.

To sú dva z najlepších dôvodov na používanie siete VPN v Saudskej Arábii. Možno však zistíte, že existujú aj iné dôvody. Či už chcete odblokovať zakázané webové stránky, chrániť svoje súkromie pred vládou a podvodníkmi alebo inými vecami, pomocou VPN je dobrý nápad. Keď teraz uvidíte, prečo je to dôležité, pozrime sa bližšie na poskytovateľov a kritériá, ktoré v našom zozname používame.

Aká je najlepšia sieť VPN pre Saudskú Arábiu?

Pri skúmaní odpovede na otázku je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Tu sú niektoré z tých veľkých, na ktoré sme sa zamerali pri určovaní najlepších sietí VPN pre Saudskú Arábiu:

 • Silné šifrovanie pre dobrú ochranu súkromia používateľov
 • Poskytovatelia, ktorí ponúkajú politiku bez protokolov
 • Rozsiahla sieť serverov, ktoré vám pomôžu zmenšiť alebo odstrániť odpojenia
 • Schopnosť odblokovať geograficky blokovaný alebo zakázaný obsah
 • Podpora viacerých platforiem mobilných zariadení vrátane Amazon Firestick
 • Rýchle servery v saudskoarabskom regióne, ktoré dobre vykonávajú testy rýchlosti

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Saudskú Arábiu.

1. Najlepšie VPN pre Saudskú Arábiu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v Saudskej Arábii

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém s mestami, ktoré sme spomenuli. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte Európu a potom otvorte Tukey. V tomto okamihu môžete vybrať server. Vybrali sme server v Turecku a rýchlosť bola 60,24 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Saudskú Arábiu: HMA

HMA VPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

HideMyAss bol uvedený do života v roku 2005, keď Jack Cator, 16-ročný študent v Anglicku, sa rozhodol, že chce vytvoriť službu, ktorá pomôže ľuďom vyhnúť sa cenzúre. Konkrétne Jack nemohol získať prístup na stránky sociálnych médií a online hry, pretože boli zablokované v školskej sieti. HMA pridal prvý mesiac stovky tisícov používateľov a odvtedy sa rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete s viac ako 350 umiestneniami serverov. Privax, materská spoločnosť HMA Pro VPN, sa pripojil k tímu AVG v roku 2015.

Rýchlostný test HMA Saudská Arábia

Ak je vaším cieľom nájsť VPN s najväčším počtom umiestnení na serveri, HideMyAss je vaša najlepšia voľba. Nezabudnite, že server HMA zaznamenáva aktivitu používateľov, ktorá je pre niektorých používateľov siete VPN znepokojujúca. HMA je hostiteľom niekoľkých serverov v saudskoarabskom regióne, vrátane niektorých v Rijáde. Ak sa tam chcete pripojiť k serveru, musíte si vybrať „Location Mode“ a zvoliť „Change Location“, aby ste mohli začať. Potom kliknite na kartu Mestá a vyhľadajte Rijád. Odtiaľ si môžete vybrať umiestnenie servera Saudská Arábia, Rijád. Pripojili sme sa k serveru a otestovali sme rýchlosť 26,20 Mb / s.

V roku 2016 spoločnosť HMA a niekoľko ďalších popredných poskytovateľov VPN viedli cestu k zjednodušeniu ich vlastného klientskeho softvéru. Výsledkom je celá sada vlastných aplikácií, ktoré uľahčujú každému používateľovi pripojenie k sieti HMA a šifrovanie pripojenia. Majú k dispozícii softvér pre Windows, Mac, Android a iOS. K HMA sa tiež môžete pripojiť pomocou smerovača. HMA ponúka neobmedzený prístup k VPN od pouhých 4,99 dolárov mesačne a ponúka všetkým novým používateľom 30-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte Hide My Ass

3. Najlepšie VPN pre Saudskú Arábiu: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 65%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Test rýchlosti na PIA v Saudskej Arábii

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA sa darí dobre v Dubaj, Spojené arabské emiráty (najbližšie miesto). Keď sme sa tam pripojili k serveru, dostali sme rýchlosť 108,86 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka sieť VPN už od 3,49 dolárov mesačne.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Saudskú Arábiu: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

Saudská Arábia je domovom mnohých ľudí a mnoho služieb VPN má servery. To zahŕňa aj IPVanish. Z osobných poznatkov vám môžeme povedať, že to bude fungovať dobre, bez ohľadu na to, v ktorej oblasti sa nachádzate. Môžete očakávať rýchle servery a viac umiestnení serverov v regióne ako takmer ktokoľvek iný. Z týchto dôvodov sme si vybrali spoločnosť IPVanish ako jednu z našich možností, ako ju používať v Saudskej Arábii.

Rovnako ako pokrytie v Eurázii, IPVanish hostuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť produkuje veľké rýchlosti v regióne, keď vykonávame testy rýchlosti. Nájdete viac umiestnení serverov v celom regióne. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

Test rýchlosti IPVanish Saudská Arábia

IPVanish hostí niekoľko serverov v miestach v okolí a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Ak vidíte servery, ktoré majú v názve servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie. Napríklad by ste hľadali štítok označený podobne ako dxb-C01.ipvanish.com. (nachádza sa v Dubaji). V takom prípade však nájdete jeden server. Testovali sme tam server IPVanish, dxb-c01, a zistili sme, že rýchlosť bola 24,93 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

5. Najlepšie VPN pre Saudskú Arábiu: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost Saudská Arábia

Pretože sme chceli otestovať server v Izraeli (najbližšie umiestnenie), otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Prejdite nadol na Izrael a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov. Sieť CyberGhost zahŕňa servery v krajine. Tam sme sa pripojili k serveru a dostali sme rýchlosť 99,83 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Navštívte CyberGhost

Hore sme vám dali tie najlepšie možnosti, ako používať v Saudskej Arábii. Vždy sa však môžete pozrieť na naše 10 najlepších VPN služieb pre rôzne voľby. Poskytovatelia v našom zozname sú tým najlepším celkovo pre tento región, takže si istí, že splnia akýkoľvek cieľ, ktorý máte. ako faktory pri výbere sme použili zabezpečenie, regionálne polohy, rýchlosť a cenu. Okrem toho sme vybrali aj tie s veľkými sieťami serverov, ku ktorým by ste sa mohli chcieť pripojiť. Rýchle siete na streamovanie HD obsahu a ochranu vášho súkromia sú známkami spoľahlivých poskytovateľov VPN. Naše voľby samozrejme robia oboje. Dúfajme, že bez ohľadu na vaše dôvody sme vám ukázali, prečo by ste ich mali použiť. Sme presvedčení, že budete spokojní s ktoroukoľvek z možností, ktoré odporúčame v tomto príspevku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map