Najlepšie VPN pre prápor 1944

Prápor 1944Battalion 1944 je multiplayerová strieľačka z prvej osoby, ktorá sa odohráva v druhej svetovej vojne. Vylepšuje klasický pocit FPS pre ďalšiu generáciu. Hra je vydaná Bulkhead Interactive a bola prepustená na Steam.com 29. mája 2019. Zameranie sa na pechotný boj 5v5, pohyb tekutín, oheň a presné strely sú kľúčom k víťazstvu každého kola vo vašom tíme. Hra je veľmi populárna a štýl priťahuje rovnako mladých, ako aj starých. Z tohto dôvodu existuje veľká šanca, že narazíte na oneskorenie. Aj keď je to dobrý dôvod na použitie VPN, nie je to jediný. O chvíľu vysvetlíme ďalšie dôvody. Predtým, ako to urobíme, sa prosím pozrite na najlepšie VPN pre Battalion 1944.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako sme už spomenuli, hra sa odohráva vo 2. svetovej vojne. K dispozícii je niekoľko rôznych režimov. Máš:

 • ČELIŤ – Najvyššia úroveň hospodárskej súťaže
 • 5V5 Wartide – FACEIT hodnotené
 • 1v1 Showdown -ČELIŤ
 • arkáda – Bež & Gun Fun, zachytiť vlajku
 • Národy vo vojne – Východný front

Samozrejme, existujú aj iné režimy. Máte tiež systém hodnotenia FACEIT, svetovo uznávaný systém hodnotenia založený na schopnostiach, ktorý ponúka konkurenčné porovnávanie, turnaje, hodnotenie a ďalšie. Prejdite si všetky skvelé módy hry, súťažte s priateľmi alebo si len trochu zabavte.

Keď vidíte niektoré aspekty hry, existuje niekoľko spôsobov, ako vám VPN pomôže pri hraní hry. Pretože sa môžete spojiť s jedným, vybrať si menej zaneprázdnený región, v ktorom budete hrať svoju hru. Či už hráte vraha alebo jedného z tých, čo prežili, môžete sa veľmi dobre stretnúť s oneskorením. Toto oneskorenie môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom v hre alebo zostrelením súperovým tímom. Niektorí poskytovatelia internetových služieb občas obmedzujú herné činnosti. Aj keď to nie je bežné, vaša hra sa určite zastaví. Vieme, že niektorí poskytovatelia internetových služieb hľadajú vzory. Ak chcete tento problém vyriešiť, môžete sa pripojiť k sieti VPN a šifrovať tak svoju komunikáciu.

Aká je najlepšia VPN pre prápor 1944?

Zameriavame sa na faktory, aby sme mohli určiť, ktorá sieť VPN pre Battalion 1944 je najlepšia. To sú tie, ktoré sa týkajú rýchlosti a prístupu. Iba tak vám môžeme povedať, aká je naša odpoveď.

 • Rýchle servery v rôznych regiónoch, ktoré vám pomôžu vychutnať si najlepšiu možnú rýchlosť a udržať vás nažive pri hraní Battalion 1944
 • Poskytovatelia sú schopní obísť firewally, aby ste mali prístup k hre v škole alebo kdekoľvek inde, kde by ste mohli byť
 • Poskytovatelia, ktorí ponúkajú silné šifrovanie, aby zabránili útokom DDoS a chránili vaše súkromie
 • Veľké a stabilné siete, ktoré pomáhajú eliminovať odpojenia pri hraní práporu 1944

Nižšie nájdete niektoré z najlepších sietí VPN pre Battalion 1944.

1. Najlepšie VPN pre prápor 1944: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre prápor 1944: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre prápor 1944: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Používame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Túto službu však nebudete chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte nižšie, sieť PIA je v kľúčových lokalitách v Spojených štátoch pomerne rýchla.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre prápor 1944: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre prápor 1944: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Či už sa snažíte vyhnúť sa oneskoreniu alebo prestať byť zabitý, použitie VPN na hranie Battalion 1944 je rozhodujúce. Či už sa chcete chrániť pred útokmi DDoS, obísť brány firewall v škole alebo v práci, alebo sa vyhnúť oneskoreniu, všetky tieto problémy môžete vyriešiť pomocou VPN. Vyššie sú samozrejme mnohé vynikajúce možnosti. Vždy sa však môžete pozrieť na naše 10 najlepších VPN Zoznam. Všetky budú fungovať tak, ako by ste očakávali, ale my sme sa rozhodli čo najlepšie optimalizovať vaše herné zážitky s práporom 1944. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť veľké rýchlosti, vyhnúť sa oneskoreniu a zabrániť útokom DDoS a uniknúť smrti. Prečítajte si nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže nájsť správne rozhodnutie podľa vašich potrieb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map