Najlepšie VPN pre používateľov Reddit

Logo RedditReddit.com má extrémne veľkú užívateľskú základňu. V skutočnosti je to 4. najobchodovanejšia stránka v USA a 6. najobchodovanejšia stránka na svete. Samopopisovaná predná strana internetu môže priniesť alebo prerušiť správy. Má tiež takmer každú tému, na ktorú si spomeniete. Jednou z najlepších častí tejto obľúbenej stránky je, že je bezplatná a otvorená pre všetkých. Pokiaľ máte účet Reddit, máte dovolené uverejňovať príspevky na fórach. Či už ste v komunite ochrany osobných údajov alebo ste skúseným veteránom, ste na správnej adrese, môže byť frustrujúce nájsť to správne VPN. Niektoré webové stránky skreslia výsledky recenzií VPN na základe rôznych faktorov. Preto vám na základe pripomienok Reddit povieme o najlepších poskytovateľoch VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkbox

Existuje veľa dôvodov, prečo používatelia Reddit hľadajú skvelé VPN. Zachovanie súkromia vašej identity je dôležitým dôvodom použitia siete VPN, ale nie jediným. Medzi ďalšie patrí nájdenie produktu, ktorý chráni vaše súkromie na hotspotoch WiFi a pomôže vám obísť obsah s obmedzeným geografickým umiestnením. Dobrá sieť VPN vám pomôže dosiahnuť tieto ciele a ďalšie rýchlou rýchlosťou. Aké sú teda najlepšie VPN podľa používateľov Reddit? Pozrime sa.

1. Najlepšie VPN pre používateľov Reddit: IPVanish

IPVanish

IPVanish je jedným z našich obľúbených. Toto je priamy komentár z nedávneho obdobia Reddit user.

„Používam IPvanish iba preto, že to funguje so všetkými zariadeniami, ktoré mám. Dokonca aj Firestick. Nie som si istý PIA, ale dá sa ľahko pripojiť aj k OpenVPN. Mám to dokonca na svojom telefóne, takže si ani nemusím sťahovať aplikáciu IPvanish. IPvanish má tiež proxy server SOCKS…. je to skvelé pre torrentovanie. Keď som urobil najrýchlejší, dostanem asi 200-250 Mbps s VPN zapnutou pomocou UDP. Za to tiež platím. Jedným z najväčších predpokladov IPvanish je, že majú jeden z najrýchlejších serverov. Majú tiež na výber asi 400 serverov. “

KrajinyPolohaServersProtocolsSoftwareMonth12 Mo.Refund
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPSoftvér VPN$ 7,50$ 58,497 dní

IPVanish hostí servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch neustále najrýchlejšou sieťou VPN. Ako vidíte v komentári vyššie, nájdete viac umiestnení serverov v krajinách po celom svete. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To funguje spravodlivo 4,87 dolárov mesačne o ročnom pláne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

2. Najlepšie VPN pre používateľov Reddit: PIA

Súkromný prístup na internetSúkromný prístup na internet (PIA) vám ako používateľ ponúka niekoľko rôznych možností. Predtým ste museli nastaviť profil pre každý server VPN. Teraz je pripojenie k akémukoľvek serveru v 28 krajinách ich umiestnenia jednoduché. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

KrajinyPolohyServersProtocolsSoftwareMesačne2 YearsRefund
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPwindows$ 6,45$ 59,957 dní

Tu je komentár k PIA od a Reddit user.

„Páči sa mi PIA, pretože sa ľahko integruje s OpenVPN. To znamená, že nebudete mať žiadne problémy so spustením v počítači so systémom Linux, firmvérom smerovača, ako je DD-WRT alebo v zariadení v sieti, ako je Raspberry Pi..

To znamená, že sa nemusíte starať o klienta VPN na počítačoch so systémom Windows. Oni alebo akékoľvek zariadenie môžu používať PIA VPN na vašom routeri alebo inom zariadení, ktoré sa tejto úlohe venuje. “

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. To znamená, že ak bude váš šifrovaný prístup VPN z akéhokoľvek dôvodu zrušený, zaistí vás v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nechcete to však považovať za samozrejmosť. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Súkromný prístup na internet ponúka VPN už od samého začiatku 2,50 dolárov mesačne.

Navštívte súkromný prístup na internet

3. Najlepšie VPN pre používateľov Reddit: ExpressVPN

ExpressVPN

Vďaka ExpressVPN fungujú rýchly prístup k VPN a MediaStreamer ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Táto služba pomôže šifrovať vaše pripojenie a obísť geografické obmedzenia. Nie je ťažké vidieť výhody používania ExpressVPN.

KrajinyPolohaServersProtocolsSoftwareMonth15 Mo.Refund
941603000OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTPSoftvér VPN$ 12,95$ 99,9530 dní

Tu je komentár od a Reddit user o službe.

„ExpressVPN bol pre mňa mimoriadne spoľahlivý a rýchly. Použijem (to), keď chcem, aby rýchle pripojenie a žiarenie ExpressVPN obchádzalo zámok oblasti. “

Hoci sa ExpressVPN predáva za vyššiu cenu ako iné služby v našom zozname, hodnota je vysoká vzhľadom na veľkosť ich sieťových a servisných funkcií. Počítač, vreckové zariadenie, smerovač a hernú konzolu (SmartDNS) môžete jednoducho spojiť pomocou jediného účtu VPN 6,67 dolárov mesačne s ročným predplatným.

Navštívte stránku ExpressVPN

4. Najlepšie VPN pre používateľov Reddit: NordVPN

NordVPNSpoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má silnú prítomnosť, pretože má servery umiestnené na celom svete. Členovia majú plný prístup do svojej siete po celom svete za veľmi dobrú cenu.

CountriesLocationsServersProtocolsSoftwareMonthlyYearlyRefund
59703300OpenVPN, PPTP, L2TPwindows$ 11,95$ 69.0030 dní

Tu je citát z a Reddit user o spoločnosti NordVPN.

“Osobne si myslím, že nordvpn sú celkom vynikajúce.”

Zistíte, že NordVPN má jednu z najlepších kombinácií služieb za cenu. Samozrejme sa budete chcieť prihlásiť na odber dlhšieho účtu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,75 dolárov mesačne s trojročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

5. Najlepšie VPN pre používateľov Reddit: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN má sídlo v Spojených štátoch a má jednu z najlepších sietí VPN v krajine. V minulosti spoločnosť účtovala používateľom poplatky na základe počtu umiestnení serverov a protokolov, ktoré používali. To sa zmenilo, pretože StrongVPN teraz ponúka členom plný prístup k ich sieti so stovkami serverov po celom svete.

CountriesLocationsServersProtocolsSoftwareMonthlyYearlyRefund
2646682OpenVPN, PPTP, L2TPSoftvér VPN$ 7,50$ 52.497 dní

Tu je citát a Reddit user o StrongVPN.

„Už je to celý mesiac do školského roka a pri používaní StrongVPN sme nemali žiadne oznámenia ani problémy. torrenting + šírka pásma kampusu = FTW ”

Najnovším prírastkom do služby StrongVPN je funkcia StrongDNS. Každý, kto sa zaregistruje na účet StrongVPN, získa tiež bezplatný prístup k StrongDNS, čo je inteligentná služba DNS používaná na obchádzanie geografických obmedzení. Je to skvelé riešenie pre tých, ktorí plánujú cestovať do iných častí sveta a chcú získať prístup k sieti Netflix.

StrongVPN láskavo ponúka našim návštevníkom zľavu 25%. Kupón sa hromadí okrem bežných zliav. Môžete si vychutnať neobmedzený VPN a bezplatný prístup k SmartDNS iba za 7,50 dolárov mesačne alebo 52,49 dolárov ročne. Ročný účet funguje spravodlivo 4,37 dolárov mesačne. Na nových používateľov sa vzťahuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí.

StrongVPN

A tu máte naše najlepšie možnosti výberu najlepších VPN podľa Reddit. Môžete sa však bez obáv pozrieť na našu stránku zoznam 10 najlepších poskytovateľov VPN. Pointa je, že existuje veľa dobrých produktov. Všetko záleží na tom, čo hľadáte. Dúfame, že tento príspevok a komentáre ostatných používateľov Reddit vám pomohli urobiť najlepšie rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map