Najlepšie VPN pre Portugalsko

Portugalsko v nociPortugalská republika, zvyčajne nazývaná iba Portugalsko, sa nachádza v Európe na Pyrenejskom polostrove. Jedinou krajinou, ktorá hraničí so severom a východom, je Španielsko. Je domovom 10,2 milióna ľudí a mnoho faktorov priťahuje návštevníkov, podniky a ďalšie oblasti. Ak máte záujem stať sa jedným z nich, nájdete veľa práce a veľkú rýchlosť internetu. Verejné Wi-Fi však nebudete chcieť používať bez toho, aby ste najprv museli používať VPN. Viac o tom v krátkom čase. Najprv sa pozrite na náš zoznam najlepších sietí VPN pre Portugalsko.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
3CyberGhost$ 2,75CyberGhost112checkboxcheckbox
4HMA Pro VPN$ 4,29HideMyAss280
5PureVPN$ 2,88SaferVPN180checkboxcheckbox

Našťastie pre návštevníkov a obyvateľov tejto krásnej krajiny nie je špionáž z vlády niečoho, čo by ste si mali robiť starosti. To znamená, že aj napriek tomu musíte byť opatrní so svojím súkromím. S počtom návštevníkov, ktorí prichádzajú stále, sú pre zločincov často kradnuté údaje. Preto je najväčším dôvodom použitia siete VPN ochrana vášho súkromia. Použitie VPN vytvorí bezpečné a šifrované pripojenie k serveru podľa vášho výberu. To bude pre týchto podvodníkov omnoho ťažšie získať vaše údaje.

Portugalská vláda zvyčajne nefiltruje webové stránky, ale to neznamená, že sa nestretnete s geografickými obmedzeniami. Podľa časopisu Global Voices vláda zrušila bankový účet portugalskej verzie Wikileaks s názvom Tugaleaks, pretože ho v roku 2012 považovala za teroristickú organizáciu. Aj keď to už je niekoľko rokov, ukazuje sa, že potenciál stále existuje. Ak chcete získať prístup k obsahu z inej oblasti, zvyčajne vám to bude zablokované. V takom prípade by ste sa pripojili k serveru VPN v inej oblasti a obišli sa s týmito blokmi. Keď už budete mať, mali by ste mať možnosť zobraziť obsah, akoby ste tam boli.

Aká je najlepšia VPN pre Portugalsko?

Aby sme pomohli určiť odpoveď na túto otázku, zamerali sme sa na nasledujúce kritériá, aby sme určili náš zoznam najlepších sietí VPN pre Portugalsko.

 • Spoľahlivosť siete VPN umožňujúca dlhé časy pripojenia
 • Schopnosť odblokovať geograficky obmedzený obsah
 • Testy rýchlosti vykonané na serveroch VPN v Portugalsku
 • Silné úrovne šifrovania pre lepšiu ochranu súkromia
 • Prísne zásady denníkov
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick

Tu sú najlepšie možnosti pre Portugalsko

1. Najlepšie VPN pre Portugalsko: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v Portugalsku

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až do mesta, ale nemôžete si vybrať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v Portugalsku. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte Európu a potom otvorte Portugalsko. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Keď sme testovali server v portugalskom Lisabone, dosiahli sme veľmi dobré výsledky. Ako vidíte, náš test rýchlosti mal za následok 89,98 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Portugalsko: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

Portugalsko nie je veľká krajina, ale niekoľko poskytovateľov VPN ponúka servery v hlavnom meste Lisabonu. To samozrejme zahŕňa aj IPvanish. Môžete však očakávať vysokú rýchlosť na rôznych miestach sveta. Z tohto dôvodu sme si vybrali spoločnosť IPVanish ako ďalšiu z našich možností, ako ju používať v Portugalsku.

IPVanish je hostiteľom serverov na všetkých kontinentoch iných ako Antarktída, rovnako ako v niektorých európskych regiónoch. V našich rýchlostných testoch nájdete vynikajúce rýchlosti. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

IPVanish Portugal test rýchlosti

Práve sme spomenuli, že server IPVanish má servery v celej Európe a všetky sú k dispozícii. Ak vidíte servery, ktoré majú v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Keď sme otestovali jeden zo serverov IPVanish v Lisabone, dostali sme veľmi slušných 59,55 Mbps, ako vidíte nižšie.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

3. Najlepšie VPN pre Portugalsko: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Rýchlostný test CyberGhost Portugal

Keďže sme chceli otestovať server v Portugalsku, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Prejdite nadol na Portugalsko a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v krajine. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov v Portugalsku a je rýchla kvôli dostupnej sieti. Pripojili sme sa k serveru v Lisabone (Portugalsko) a dostali sme rýchlosť 55,22 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Portugalsko: HMA

HMA VPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

HideMyAss bol uvedený do života v roku 2005, keď Jack Cator, 16-ročný študent v Anglicku, sa rozhodol, že chce vytvoriť službu, ktorá pomôže ľuďom vyhnúť sa cenzúre. Konkrétne Jack nemohol získať prístup na stránky sociálnych médií a online hry, pretože boli zablokované v školskej sieti. HMA pridal prvý mesiac stovky tisícov používateľov a odvtedy sa rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete s viac ako 350 umiestneniami serverov. Privax, materská spoločnosť HMA Pro VPN, sa pripojil k tímu AVG v roku 2015.

HMA Portugal test rýchlosti

Pre tých, ktorí majú radi možnosť umiestniť najviac serverových umiestnení, je HideMyAss tou najlepšou voľbou. Nezabudnite, že server HMA zaznamenáva aktivitu používateľov, ktorá je pre niektorých používateľov siete VPN znepokojujúca. HMA hosťuje niektoré servery VPN v Portugalsku, konkrétne v Lisabone. Ak sa tam chcete pripojiť k serveru, budete chcieť prejsť do „Location Mode“ a začať výberom „Change Location“. Potom kliknite na kartu Mestá a vyhľadajte Portugalsko. Pripojili sme sa k serveru, aby sme otestovali a zistili sme, že rýchlosť je solídna 55,83 Mbps.

V roku 2016 spoločnosť HMA a niekoľko ďalších popredných poskytovateľov VPN viedli cestu k zjednodušeniu vlastného klientskeho softvéru. Výsledkom je celá sada vlastných aplikácií, ktoré uľahčujú každému používateľovi pripojenie k sieti HMA a šifrovanie pripojenia. Majú k dispozícii softvér pre Windows, Mac, Android a iOS. K HMA sa tiež môžete pripojiť pomocou smerovača. HMA ponúka neobmedzený prístup k VPN od pouhých 4,99 dolárov mesačne a ponúka všetkým novým používateľom 30-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte Hide My Ass

5. Najlepšie VPN pre Portugalsko: PureVPN

PureVPN

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 2,88 dolárov mesačne (zľava 74%)

PureVPN podniká od roku 2007 a robí z nich jedného z najstarších poskytovateľov VPN na trhu. Vďaka skorému začiatku im pomohli expandovať a inovovať. PureVPN má jedného z najlepších VPN klientov dostupných na trhu. Majú tiež bezplatné aplikácie pre systémy iOS a Android.

Inovácia je oblasť, ktorá pomáha PureVPN vyniknúť z balíka. Pokračujú v pridávaní nových funkcií a doplnkov do služby. Môžete pridať NAT firewall, vyhradenú IP adresu, prehliadač StealthVPN a špeciálnu možnosť nazývanú vyhradený streamovanie, aby ste urýchlili výkon..

PureVPN Portugal test rýchlosti

Keďže sme chceli otestovať server v Portugalsku, otvorili sme aplikáciu pre Windows a klikli na možnosť „Nástroj na výber krajiny“. Odtiaľto môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server pomocou karty „Prehľadávať všetky servery“. Sieť PureVPN má v krajine niekoľko serverov. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola na spodnej strane 14,68 Mbps.

PureVPN sa v kategórii cien naozaj darí. S pokračujúcim rastom služieb znížili ceny o viac ako 50%. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú sieť VPN a získať prístup k všetkým ich umiestneniam servera už od 4,99 dolárov mesačne. Ročný plán má veľkú hodnotu.

Navštívte stránku PureVPN

Bez ohľadu na to, prečo používate VPN v Portugalsku, dúfame, že uvidíte, prečo je dôležité používať jeden VPN. Pre tých, ktorí by uprednostnili iné možnosti, ako sú uvedené vyššie, sa môžete bez obáv pozrieť na našich poskytovateľov top 10 zoznam VPN. Aj keď sú tiež dobré, urobili sme konkrétne rozhodnutia na základe niekoľkých faktorov vrátane ceny, veľkosti siete, stability, umiestnenia, rýchlosti, bezpečnosti a ďalších. Pretože náš zoznam je optimalizovaný, môžete si byť istí dobrými rýchlosťami. Tieto dni sú dôležité bez ohľadu na to, čo robíte. Pomocou tejto príručky môžete urobiť informované rozhodnutie o najlepších možnostiach.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map