Najlepšie VPN pre Phoenix

FénixMesto Arizona, pomenované po mytologickom požiari, meste Phoenix, má 5. najväčšiu metropolitnú oblasť v Spojených štátoch. Mesto je rovnako ako vták známe svojím teplom. Priemerná teplota v júli je 105 stupňov. Phoenix je obľúbeným miestom odchodu do dôchodku kvôli nedostatku vlhkosti a chladu. Ak sa tam chystáte presťahovať, navštíviť alebo ísť z iných dôvodov, budete sa chcieť počas používania siete Wi-Fi pripojiť k sieti VPN. Pomôže to chrániť vaše online súkromie a odblokovať geografické obmedzenia. Tu je zoznam najlepších sietí VPN pre spoločnosť Phoenix.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

S počtom dôchodcov a turistov v oblasti Phoenixu je jedným z najlepších cieľov, ktoré chcete pomocou siete VPN dosiahnuť, bezpečnosť. Každý má rád bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ak sa k internetu pripojíte pomocou elektronického zariadenia, bezplatné Wi-Fi pripojenie je vynikajúca služba. Nevýhodou je, že to zlodeji vedia. Ak používate akúkoľvek sieť WiFi bez použitia siete VPN, necháte sa otvorení útokom. Nikto nechce, aby ich osobné údaje alebo informácie boli ukradnuté.

Druhým dôvodom použitia siete VPN je geografické obmedzenie. Toto sú obmedzenia uložené podnikmi alebo krajinami, ktoré vám bránia vidieť niečo, čo chcete vidieť. Ak ste sa niekedy zaoberali blokátormi v škole alebo spoločnosti, viete, že niektoré akcie majú určité obmedzenia. Tento problém vám pomôže vyriešiť použitie siete VPN. Aj keď sú to dva najdôležitejšie dôvody na používanie siete VPN, po registrácii sa v službe môžete nájsť ďalšie.

Či už chcete pomôcť chrániť vaše súkromie, obísť umelé obmedzenia alebo oboje, všetko môžete urobiť pomocou VPN uvedených v tomto príspevku. Ak ste pripravení urobiť tento krok, možno ste si všimli, že poskytovatelia ponúkajú rôzne protokoly na použitie. Ak sa zdajú mätúce, pomôžeme vám.

Aká je najlepšia VPN pre Phoenix?

Na zodpovedanie tejto otázky je potrebné sa pozrieť na niekoľko faktorov. Tu je náš zoznam kritérií, ktoré používame na pomoc so zoznamom najlepších sietí VPN pre spoločnosť Phoenix:

 • Veľká a stabilná sieť, ktorá pomáha predchádzať odpojeniam
 • Vysokorýchlostné servery na minimalizáciu alebo odstránenie vyrovnávacej pamäte
 • Šifrovanie vojenskej triedy na ochranu súkromia používateľov
 • Podpora viacerých platforiem na zahrnutie Amazon Firestick
 • Schopnosť obísť geografické obmedzenia a výpadky energie
 • Žiadne zásady denníkov

Teraz na zoznam najlepších VPN služieb pre Phoenix:

1. Najlepšie VPN pre Phoenix: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN Phoenix

Ak chcete používať aplikáciu ExpressVPN, musíte ju prevziať a nainštalovať. Po jeho otvorení kliknite na tlačidlo s názvom „Vybrať miesto“. Teraz budete musieť prejsť do sekcie „všetko“ a do vyhľadávacieho poľa vyššie napísať Phoenix. Uvidíte, že ExpressVPN má miestne servery. Pripojili sme sa k serveru vo Phoenixe a dosiahli rýchlosť 113,02 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Phoenix: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Test rýchlosti NordVPN PhoenixNordVPN je hostiteľom 27 serverov vo Phoenixe a môžete použiť ktorýkoľvek z nich. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme USA server umiestnený vo Phoenixe a zistil, že je rýchly s rýchlosťou sťahovania 109,71 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Phoenix: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny. Po výbere miesta sa môžete ľahko pripojiť k miestam v Los Angeles.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Rýchlostný test PIA PhoenixPoužívame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa, pokiaľ ide o nastavenie a použitie. Jeho jednoduchosť neznamená, že klient nemá bohaté funkcie. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA pri pripojení k Phoenixu bežala rýchlosťou 88,30 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Phoenix: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Rýchlostný test CyberGhost Phoenix

Pretože sme chceli otestovať server vo Phoenixe, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do Spojených štátov a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v USA. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov vo Phoenixe. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 111,91 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Phoenix: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN vrátane IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch trvalo najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

IPVanish Phoenix test rýchlostiIPVanish hostí viac ako 40 serverov vo Phoenixe a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Keď sme testovali server IPVanish vo Phoenixe, phx-a07 a zistili sme, že rýchlosť bola 149,43 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Ak hľadáte viac možností, neváhajte a vyskúšajte naše 10 najlepších VPN zoznam služieb. Myslíme si však, že budete spokojní s vyššie uvedenými možnosťami. Boli vybraní na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny a bezpečnosti. Hľadali sme aj poskytovateľov serverov umiestnených vo Phoenixe. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že dosiahnete najlepšie rýchlosti. Samozrejme, všetci majú veľké siete. Rýchlosť je dôležitá, ak plánujete sťahovanie alebo streamovanie obsahu HD. Poskytovatelia, ktorých sme spomenuli vyššie, sú tým najlepším riešením bez ohľadu na to, ktoré populárne služby chcete využívať. Dúfame, že vám náš sprievodca pomôže urobiť najlepšie možné rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map