Najlepšie VPN pre Paríž, Francúzsko

Paríž obrázokTu je zoznam najlepších 5 služieb VPN pre Paríž.


 1. ExpressVPNNáš najlepší výber. Najrýchlejší servery VPN v Paríži na odblokovanie geografických obmedzení a ochranu vášho súkromia.
 2. NordVPN – Zabezpečené servery VPN v Paríži.
 3. Surfshark – Jednoduché použitie so servermi VPN vo Francúzsku.
 4. Súkromný prístup na internet – P2P priateľský so servermi v regióne.
 5. CyberGhost – Ideálne pre začiatočníkov a servery v Paríži.

Paríž je hlavné a najľudnatejšie mesto Francúzska. Mnohí ho považujú za špičku kultúry a módy. Od jedla po jazyk až po Eiffelovu vežu má mesto veľa atraktívnych aspektov pre cestujúcich z celého sveta. Či už sa chystáte presťahovať, ísť tam na dovolenku alebo dokonca na schôdzku alebo konferenciu, zistíte, že používanie verejných sietí Wi-Fi je bežné. Nebudete sa však chcieť pripojiť bez použitia siete VPN.

Mesto Paríž sa datuje do 3. storočia pred nl, keď oblasť obývali subkmeň keltských senónov nazývaný Parisii. Často sa označuje ako Mesto svetla, pretože boli jedným z prvých miest, ktoré si osvojili plynové pouličné osvetlenie, a kvôli ich vedúcej úlohe počas osvietenstva. Jeho hospodárstvo má mnoho prvkov vrátane rybolovu, obchodu, obchodu, cestovného ruchu a ďalších.

Koncom 17. storočia bolo mesto miestom mnohých poprav gilotín, ako aj francúzskej revolúcie. V roku 1793 bol popravený posledný francúzsky kráľ a až v roku 1804 sa zmocnil moci prvý francúzsky konzul. Mesto je tiež známe Louvrom a mnohými ďalšími slávnymi miestami. Bez ohľadu na to, čo chcete robiť v Paríži, určite to nájdete.

Pretože ide o taký medzinárodný cieľ, po meste stále prechádza veľa cestujúcich. Aj keď je ešte veľa práce, budete z času na čas musieť použiť bezplatné WiFi, ktoré ponúka mnoho obchodníkov. Aj keď je to vhodné, verejné Wi-Fi by ste nemali používať bez VPN. Dôvodom je skutočnosť, že na ukradnutie vašich súkromných informácií čakajú zlodeji. Ak vaše údaje nie sú šifrované, ste zraniteľní voči útoku.

Ďalším dôvodom použitia siete VPN je pomôcť vám obísť geografické obmedzenia. Sú to bloky, ktoré môžu umiestniť inštitúcie alebo krajiny a ktoré obmedzia, kam sa môžete a kam nemôžete dostať. Keď sa pripojíte k sieti VPN, pomôže vám to obísť tieto typy obmedzení. Týmto spôsobom sa nemusíte zaoberať blokádami.

A tu máte dva scenáre, v ktorých je použitie VPN dobrý nápad. Po registrácii môžete nájsť aj iné použitia. Od ochrany vášho súkromia až po odblokovanie obmedzeného obsahu vás VPN pokryje. Ak súhlasíte, pri výbere poskytovateľa by ste mali vedieť niekoľko vecí. Inak ti to nebude moc dobré.

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Paríž.

1. Najlepšie VPN pre Paríž: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v ParížiAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. To platí pre Paríž. Budete chcieť vybrať kartu „Všetko“, otvoriť Európu a potom otvoriť Francúzsko. Teraz môžete vybrať umiestnenie servera v Paríži. Ako vidíte, testovali sme server v Paríži vo Francúzsku a rýchlosť bola 269,05 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Paríž: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Parížska rýchlostná skúškaNordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Paríži. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme francúzsky server v Paríži a rýchlosť sťahovania bola 186,14 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS už od 3,49 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Paríž: Surfshark

Surfshark

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 1,99 dolárov mesačne (83% zľava)

Spoločnosť Surfshark spustila svoju službu VPN v roku 2018. Od tej doby spoločnosť urobila v komunite pomerne rozruch. Tím pokračuje v raste a pridáva umiestnenie serverov do svojej vysokorýchlostnej siete. Zamerali sa na súkromie a hodnotu. Táto služba obsahuje ďalšie funkcie ako CleanWeb (blokuje reklamy a malware), Whitelister (split tunneling), MultiHop double VPN, kill switch, privátny DNS a ochranu pred únikom.

Vďaka veľkej sieti serverov po celom svete, silnému šifrovaniu a možnosti odblokovania populárnych streamovacích služieb, ako sú Netflix, YouTube Premium a Amazon Prime, existuje veľa príležitostí na využitie služby. K videu Amazon Prime máte prístup vo viacerých regiónoch vrátane USA, Nemecka a Veľkej Británie. Klient Windows vám dáva možnosť pripojiť sa k fyzickým umiestneniam serverov, virtuálnym serverom (najvhodnejším na odblokovanie geografických obmedzení), serverom, ktoré podporujú používanie P2P, a serverom MultiHop..

Test rýchlosti v Paríži Surfshark v ParížiPre naše testy týkajúce sa Paríža sme chceli vybrať server nachádzajúci sa v tejto oblasti. Po prihlásení jednoducho kliknite na kartu polohy a do vyhľadávacieho panela zadajte umiestnenie. Odtiaľ sa môžete pripojiť k serveru, ktorý sa nachádza vo Francúzsku. Keď sme sa pripojili k serveru a testovali v Paríži, bola rýchlosť 219,37 Mbps.

Čo sa týka hodnoty a funkcií, Surfshark je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť svoje súkromie a odblokovať obmedzenia. Všetky ich aplikácie VPN boli navrhnuté s podobným používateľským rozhraním a ľahko sa používajú. S dvojročným predplatným sa môžete zaregistrovať na neobmedzený účet VPN iba za 1,99 dolárov mesačne.

Zobraziť ponuky Surfshark

4. Najlepšie VPN pre Paríž: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 67%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Test rýchlosti v PIA v ParížiAk používate klienta PIA pre Windows, nastavenie a použitie sú jednoduché. Nedovoľte, aby ste si mysleli, že je to jednoduché. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA pri pripojení do Paríža bežala rýchlosťou 103,10 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka sieť VPN už od 3,33 dolárov mesačne.

Zobraziť ponuky PIA

5. Najlepšie VPN pre Paríž: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Rýchlostný test CyberGhost ParisKeďže sme chceli otestovať server v Paríži, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Prejdite nadol na Francúzsko a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v krajine. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 56,63 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Zobraziť ponuky spoločnosti CyberGhost

Ak hľadáte viac možností, neváhajte a vyskúšajte naše 10 najlepších VPN zoznam služieb. Myslíme si však, že budete spokojní s vyššie uvedenými možnosťami. Boli vybraní na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny a bezpečnosti. Hľadali sme aj poskytovateľov serverov umiestnených v Paríži. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že dosiahnete najlepšie rýchlosti. Samozrejme, všetci majú veľké siete. Rýchlosť je dôležitá, ak plánujete sťahovanie alebo streamovanie obsahu HD. Poskytovatelia, ktorých sme spomenuli vyššie, sú tým najlepším riešením bez ohľadu na to, ktoré populárne služby chcete využívať. Dúfame, že vám náš sprievodca pomôže urobiť najlepšie možné rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map