Najlepšie VPN pre Oregon

OregonOregon je pobrežný štát na západnom pobreží USA. Má populáciu približne 4,19 milióna obyvateľov a nie je príliš obývaná. Existuje mnoho dôvodov, prečo navštíviť tento malebný štát. Od nádherných kontrastov medzi horami a oceánom až po veľmi známe univerzity a mnoho ďalších nájdete veľa vecí, ktoré treba urobiť. Je tiež dôležité používať sieť VPN vždy, keď sa pripájate k verejnej sieti Wi-Fi. Vysvetlíme vám, prečo o chvíľu. Najprv sa pozrite na náš zoznam najlepších VPN pre Oregon.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox

So všetkými prírodnými krásami štátu budete mať čo robiť. Možno sa však ocitnete aj v prípade potreby verejnej siete Wi-Fi. Ak áno, máte šťastie, existuje veľa miest na jeho využitie. To však tiež znamená, že okolo sú kybernetickí. Keďže existujú vysoké školy a ďalšie veci, môžete sa staviť, že zločinci čakajú na to, aby ich využili. Preto je užitočné používať VPN. Pripojenie na server zašifruje vaše pripojenie a pre každého bude oveľa ťažšie ukradnúť vaše súkromné ​​údaje.

Ďalším dôvodom použitia siete VPN v Oregone je pomôcť vám prekonať výpadky športu. Či už ste fanúšikom Blazers, Beavers, Ducks alebo iných, môžete byť zablokovaný, ak sa snažíte pozerať hru online. Z tohto dôvodu by ste na pripojenie k inej oblasti alebo oblasti použili VPN. Keď tak urobíte, oklamáte softvér na blokovanie, aby ste si mysleli, že sa nachádzate niekde inde. Potom si budete môcť vychutnať akékoľvek hry, aké by ste normálne mali.

Aká je najlepšia VPN pre Oregon?

Aj keď v štáte existujú obavy o bezpečnosť, je tiež dôležité obísť výpadky a geo-obmedzenia. Z tohto dôvodu použijeme zmiešané faktory, ktoré nám pomôžu určiť, ktorá VPN je najlepšia pre Oregon.

 • Silné šifrovanie na vojenskej úrovni na ochranu vášho súkromia v štáte
 • Viac platformové mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick
 • Poskytovatelia, ktorí ponúkajú striktné zásady denníkov pre používateľov
 • Poskytovatelia, ktorí majú servery VPN s dobrým výkonom v regióne
 • Schopnosť obísť geograficky obmedzený obsah v Oregone a okolitých regiónoch
 • Vysoká stabilita siete, ktorá vám pomôže vyhnúť sa prerušenému pripojeniu

A teraz si podrobne prezrite niektoré z najlepších sietí VPN pre Oregon.

1. Najlepšie VPN pre Oregon: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte USA a potom otvorte Seattle. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Pripojili sme sa k serveru VPN v Seattli a otestovali sme rýchlosť v Portlande, Eugene a Corvallis. Ako vidíte, výkon bol vynikajúci pri rýchlosti sťahovania okolo 125 Mbps vo všetkých 3 mestách.

Test rýchlosti ExpressVPN v Oregone

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Oregon: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

IPVanish ponúka niekoľko serverov v tejto oblasti, takže by ste nemali mať žiadne problémy. Môžete však očakávať vysokú rýchlosť na rôznych miestach sveta. Z tohto dôvodu sme si vybrali IPVanish ako jednu z našich možností, ktoré sa majú používať v Oregone.

IPVanish je hostiteľom serverov na všetkých kontinentoch iných ako Antarktída, rovnako ako v niektorých európskych regiónoch. Sieť produkuje veľké rýchlosti a dobre sa darí našim testom rýchlosti. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

Práve sme spomenuli, že server IPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Pripojili sme sa k serveru IPVanish v Seattli a otestovali sme rýchlosť v Portlande, Eugene a Corvallis. Rýchlosť sme našli medzi 119 Mbps a 126 Mbps.

IPVanish Oregon test rýchlosti

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Zobraziť ponuky IPVanish

3. Najlepšie VPN pre Oregon: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 67%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA v tomto regióne funguje dobre. Keď sme sa pripojili k serveru Seattle a testovali rýchlosť v Portlande, Eugene a Corvallis, dostali sme rýchlosť okolo 125 Mbps.

Test rýchlosti PIA Oregon

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka VPN už od 3,33 dolárov mesačne.

Zobraziť ponuky PIA

Existuje niekoľko veľmi dobrých dôvodov na použitie siete VPN v Oregone a my sme vám poskytli niekoľko skvelých možností poskytovateľa. To znamená, že sa môžete pozrieť na našich poskytovateľov v našom top 10 zozname VPN, kde nájdete viac možností. Všetci budú mať dobrý výkon, ale my sme sa rozhodli robiť na základe mnohých faktorov. Takto sme optimalizovali náš výber pre Oregon Bez ohľadu na to, čo tam plánujete robiť, ochrana VPN je dobrý nápad. Použitím nášho sprievodcu môžete chrániť svoje súkromie výberom správnej možnosti pre vás.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map