Najlepšie VPN pre Myrtle Beach

Myrtle BeachMyrtle Beach, South Carolina je plážové mesto v severnej časti štátu, na pobreží Atlantiku. Od 50. rokov 20. storočia prišlo do tohto malého mesta veľa obyvateľov s počtom obyvateľov 32 000 obyvateľov. V lete však tieto čísla explodujú kvôli ideálnej polohe a všetkým turistom. Ak ste jedným z ľudí, ktorí radi navštevujú mesto alebo o tom uvažujete, odporúčame vám pripojiť sa k sieti VPN. O tom vám môžeme o chvíľu povedať viac. Než to urobíme, prosíme vás, aby ste sa zoznámili s najlepšími VPN pre Myrtle Beach.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3CyberGhost$ 2,75CyberGhost112checkboxcheckbox
4IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
5Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox

Ak plánujete návštevu Myrtle Beach, SC, existuje niekoľko veľmi dobrých dôvodov na pripojenie k sieti VPN. Ako možno viete, Myrtle Beach je veľkým miestom pre párty vo východnej časti USA. To znamená, že v meste môžete kedykoľvek nájsť párty a najrôznejšie šialenstvo. Mnoho firiem ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie, aby prilákalo týchto turistov. Bohužiaľ to znamená, že sú tu tiež podvodníci, pripravení využiť. Po pripojení k sieti VPN vytvoríte vrstvu šifrovania, ktorá vás ochráni. To každému sťaží ukradnutie vašich osobných údajov.

Ďalším dobrým dôvodom na použitie VPN, zatiaľ čo je pomôcť vám obísť geobloky. Aj keď sa nemusíte báť cenzúry, keď ste na Myrtle Beach, sledovanie vašich obľúbených relácií, ak sú zo zahraničia, môže byť problémom. Keďže mesto priťahuje mnoho medzinárodných cestujúcich, nie je ťažké pochopiť, ako by sa to mohlo stať. Spôsob, ako to vyriešiť, je pripojenie k sieti VPN. Jednoducho si vyberte server v oblasti, z ktorej si chcete prezrieť, a všetko bude nastavené. Čo to robí, je, aby softvér myslel, že sa nachádzate niekde inde.

Aká je najlepšia VPN pre Myrtle Beach?

Najlepší spôsob, ako odpovedať na túto otázku, je niekoľko faktorov. V tomto prípade je bezpečnosť pravdepodobne najdôležitejšia. Iba po preskúmaní kritérií môžeme určiť, ktorá VPN je najlepšia pre Myrtle Beach.

 • Silné šifrovanie pomocou vojenských komponentov, ktoré pomáhajú chrániť používateľa pred počítačovými pirátmi na Myrtle Beach
 • Prísne zásady neprihlásenia ponúkané používateľom na ochranu ich súkromia
 • Schopnosť obísť hotelové brány firewall na pláži Myrtle av regióne
 • Vysokorýchlostné servery, ktoré fungujú dobre pri rýchlostných testoch v meste a regióne
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick
 • Vysoká stabilita siete, ktorá vám pomôže vyhnúť sa odpojeniu

Pozrime sa podrobnejšie na najlepšie VPN, ktoré sa majú použiť, zatiaľ čo v Myrtle Beach, SC.

1. Najlepšie VPN pre Myrtle Beach: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN Myrtle BeachAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte USA a potom Atlanta. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Keď sme tam testovali server v Columbii, SC, rýchlosť bola 108,29 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Myrtle Beach: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Test rýchlosti NordVPN Myrtle BeachNordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Atlante. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá serverov v oblasti. Rýchlosť sťahovania bola 109,94 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Myrtle Beach: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost Myrtle BeachKeďže sme chceli otestovať server v Atlante, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Vybrať môj server“. Odtiaľ môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov v Atlante. Pripojili sme sa k jednej z nich a vyskúšali sme predstavenie v Columbii, SC. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 107,61 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Myrtle Beach: IPVanish

IPVanish

IPVanish je veľmi populárna služba a má veľa serverov umiestnených po celom svete. Bez ohľadu na to, na ktorom kontinente sa nachádzate, zo serverov tam môžete dosiahnuť solídny výkon. Zvyčajne sú rýchle a poskytovateľ má jednu z najväčších sietí na svete.

Spolu s rozsiahlou svetovou sieťou spoločnosť IPVanish hosťuje aj servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ako sme už spomenuli, zvyčajne sú jedným z najrýchlejších poskytovateľov na trhu. Je známe, že vo viacerých krajinách má viac umiestnení serverov. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre ochranu vášho súkromia, ale môže byť zasiahnutý a odblokuje populárne streamovacie služby.

IPVanish Myrtle Beach test rýchlostiIPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Pripojili sme sa k serveru IPVanish v Atlante. Rýchlosť bola 106,25 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

5. Najlepšie VPN pre Myrtle Beach: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Rýchlostný test PIA Myrtle BeachPIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Pripojili sme sa k serveru v Atlante a prišli sme rýchlosťou 108,63 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

Či už navštívite Myrtle Beach, SC, prvýkrát, alebo je to jedno z vašich obľúbených miest, naozaj sa musíte pripojiť k VPN. Ako vidíte vyššie, dali sme vám niekoľko vynikajúcich možností. Samozrejme, sú tu aj ďalšie možnosti 10 najlepších VPN Zoznam. Aj keď budú všetci fungovať, optimalizovali sme náš výber konkrétne tak, aby pracoval pri návšteve Myrtle Beach a regiónu. Týmto spôsobom získate prístup k najlepším dostupným rýchlostiam a ochrane. Keď sa pozriete na nášho sprievodcu, pomôžeme vám nájsť správne rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map