Najlepšie VPN pre Mississippi

MississippiMississippi je pobrežný štát na juhovýchode USA. Odhaduje sa, že počet obyvateľov je takmer 3 milióny. Veľký počet návštevníkov prichádza do štátu z rôznych dôvodov vrátane kasín, pláží a ďalších. Pre všetkých, ktorí v blízkej budúcnosti navštívia štát, musíte použiť pripojenie VPN vždy, keď sa pripájate k verejnej sieti Wi-Fi. Skôr ako vám povieme, prečo je to dôležité, prečítajte si rýchlo náš zoznam najlepších sietí VPN pre Mississippi.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
3CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox

Vzhľadom na všetok cestovný ruch v štáte kvôli pláži, kasínam a ďalšie, sú v štáte tie, ktoré sú pripravené využiť to. Pravdepodobne do nich narazíte, keď používate verejné Wi-Fi. Sú to kybernetici a hľadajú zraniteľné spojenia, aby mohli ukradnúť údaje. Tento problém môžete vyriešiť tak, že sa pripojíte k serveru podľa vášho výberu a ochráni vaše súkromie. Týmto zločincom bude oveľa ťažšie ukradnúť vaše údaje.

Aj keď Mississippi nemá špičkové športové tímy, vždy nájdete niekoľko univerzitných tímov a ďalších blízkych tímov. Medzi ne patria Pelikáni, svätí, University of Mississippi, štát Mississippi a ďalšie. Ak sa nachádzate v určitej oblasti, môže vám byť zakázané vidieť niektoré alebo všetky z nich v závislosti od toho, kde sa práve nachádzate. Trik s týmto je pripojenie k serveru na inom mieste. Týmto spôsobom môžete prehliadať alebo sledovať, ako by ste normálne.

Aká je najlepšia VPN pre Mississippi?

Pri všetkých hazardných hrách v štáte sa zameriame na bezpečnostné prvky. Iba tak môžeme určiť najlepšiu sieť VPN pre Mississippi.

 • Šifrovanie vojenskej triedy na ochranu súkromia používateľa
 • Poskytovatelia, ktorí svojim používateľom ponúkajú politiku bez protokolov
 • Servery VPN, ktoré fungujú dobre v Mississippi a okolitých regiónoch
 • Poskytovatelia rozsiahlej a stabilnej siete, ktorá vám pomôže eliminovať problémy so sieťou
 • Schopnosť obísť výpadky športu a geografické obmedzenia v oblasti.
 • Viac platformové mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick

A teraz si podrobne prezrite niektoré z najlepších sietí VPN pre Mississippi.

1. Najlepšie VPN pre Mississippi: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte USA a potom otvorte Atlanta. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Pripojili sme sa k serveru v Atlante a otestovali rýchlosť na Jackson, Vicksburg a Oxford. Vo všetkých 3 mestách bola rýchlosť nad 125 Mbps.

Rýchlostný test ExpressVPN Mississippi

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Mississippi: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

IPVanish ponúka niekoľko serverov v tejto oblasti, takže by ste nemali mať žiadne problémy. Môžete však očakávať vysokú rýchlosť na rôznych miestach sveta. Z tohto dôvodu sme si vybrali IPVanish ako jednu z našich možností ísť v Mississippi.

IPVanish je hostiteľom serverov na všetkých kontinentoch iných ako Antarktída, rovnako ako v niektorých európskych regiónoch. Sieť produkuje veľké rýchlosti a dobre sa darí našim testom rýchlosti. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

Práve sme spomenuli, že server IPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Zatiaľ čo spoločnosť IPVanish má servery v Jacksonu, ich servery v Atlante sú rýchlejšie. Pripojili sme sa k serveru IPVanish v Atlante a otestovali sme rýchlosť na Jackson, Vicksburg a Oxford. Výsledky boli rýchle a rýchlosti sa pohybovali od 126 Mbps do 128 Mbps.

IPVanish Mississippi test rýchlosti

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Zobraziť ponuky IPVanish

3. Najlepšie VPN pre Mississippi: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Pretože sme chceli otestovať server v Atlante v Gruzínsku, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do USA a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v USA. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov v Atlante. Pripojili sme sa k jednej z nich a vyskúšali sme predstavenie s Jacksonom, Vicksburgom a Oxfordom. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola medzi 111 Mbps a 120 Mbps.

Test rýchlosti CyberGhost Mississippi

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Zobraziť ponuky spoločnosti CyberGhost

Vyššie vidíte niekoľko skvelých možností, ktoré môžete použiť, keď ste v Mississippi. Pokiaľ ide o ďalšie možnosti, máme iných poskytovateľov top 10 zoznam VPN aby ste sa na to mohli pozrieť. Všetci budú dobre fungovať, ale vybrali sme si na základe niekoľkých faktorov, ktoré sme použili na optimalizáciu našich výberov pre Mississippi. Bez ohľadu na to, čo tam plánujete robiť, ochrana VPN je dobrý nápad. Pomocou nášho sprievodcu môžete chrániť svoje súkromie a pomôcť vám urobiť najlepšie možné rozhodnutie, ktoré pomôže splniť vaše potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map