Najlepšie VPN pre Microsoft XCloud Streamovanie hier

Xbox XCloudMicrosoft xCloud je služba cloudových hier, ktorú prevádzkuje spoločnosť Microsoft. Bol navrhnutý tak, aby chodil priamo na štadión spoločnosti Google. Jedným z veľkých rozdielov, ktoré si rýchlo všimnete, je nedostatok informácií o xCloud. Nie sú k dispozícii žiadne údaje o cenách, požiadavka na internet a dátum vydania je naplánovaný na október. Samozrejme môžete predpokladať, že používatelia musia mať pevné pripojenie k internetu, aby ho mohli podporovať. Rovnako ako v prípade čokoľvek, aj v prípade Microsoftu by to mohol byť zásah. Nebolo by to prvýkrát, keď prišli s „konkurenčným produktom“ a zlyhali. Google má tiež svoje vlastné služby vyjde rovnako. Pretože sieť a hry sú úplne online, existuje veľká šanca, že sa dostanete do oneskorenia. Pri pokuse o odstránenie tohto problému vám odporúčame použiť sieť VPN. Existuje niekoľko dobrých dôvodov na to, aby sme to urobili, a my ich o chvíľu vysvetlíme. Najprv sa pozrite na najlepšie VPN pre Microsoft xCloud.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkbox

Jedným z dôvodov použitia VPN pri používaní Microsoft xCloud je spoločné s prístupom k videohrám. Spoločnosti ako Microsoft z času na čas vydávajú hry v iných regiónoch pred ostatnými. Aj keď sú v kategórii „skorý prístup“, môže dôjsť k rozdielu v načasovaní. Tento postup je bežný, ale myslíme si, že by ste sa nemali obmedzovať. Ak chcete hrať hru, ktorá sa nachádza v inej oblasti, všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k tejto oblasti pomocou VPN. Vďaka tomu bude sieť blázon myslieť, že sa nachádzate niekde inde, takže k nej máte prístup tak, ako chcete.

Ďalším dobrým dôvodom na použitie siete VPN je pomôcť vám vyhnúť sa oneskoreniu. Microsoft xCloud robí množstvo sľubov, ale stále je pomerne úzko ohľadne detailov. To znamená, že stále môžete naraziť na oneskorenie. Riešením je pripojenie k serveru v oblasti, ktorá nie je tak zaneprázdnená. Ak hráte konkurenčne, viete, že môžete ľahko zomrieť. Používanie siete VPN určite môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou v obľúbenej hre.

Aká je najlepšia VPN pre Microsoft xCloud?

Ako sme už spomenuli, pri pokuse o odpoveď na túto otázku je potrebné zvážiť niekoľko rôznych faktorov. V tomto prípade sa najdôležitejšie faktory týkajú prístupu. Po zameraní sa na ne vám môžeme povedať, aká je najlepšia VPN pre Microsoft xCloud.

 • Silné šifrovanie na vojenskej úrovni, ktoré pomáha chrániť vaše súkromie a informácie o platbe
 • Schopnosť obísť geograficky obmedzený obsah a získať skorý prístup
 • Vysoká stabilita siete s veľkými a stabilnými sieťami, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa prerušenému pripojeniu pri hraní vašich obľúbených hier
 • Vysokorýchlostné servery v regióne, ktoré zastavia ukladanie vašej hry do vyrovnávacej pamäte
 • Používateľom sa poskytujú prísne zásady neprihlásenia

Pozrime sa podrobnejšie na najlepšie VPN, ktoré sa majú používať s Microsoft xCloud.

1. Najlepšie VPN pre Microsoft xCloud: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Microsoft xCloud: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Microsoft xCloud: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Microsoft xCloud: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient systému Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Microsoft, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Microsoft xCloud: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste chceli používať VPN. Hore sú rôzne možnosti, ktoré považujeme za vynikajúce. Na našich stránkach však vždy nájdete iných 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci budú pracovať podľa vašich očakávaní, ale my sme sa konkrétne rozhodli, aby sme ich optimalizovali pomocou Microsoft XCloud. Týmto spôsobom získate najvyššiu možnú rýchlosť pre svoje obľúbené hry alebo nové hry, ktoré sa rozhodnete vyskúšať. Prečítajte si nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže urobiť najlepšie možné rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map