Najlepšie VPN pre Los Angeles

Los AngelesLos Angeles (väčšinou skrátene L.A.) je druhé najväčšie mesto v Spojených štátoch. Odhadovaná populácia mesta je 3,97 milióna ľudí a oblasť metra je domovom pre viac ako 13 miliónov obyvateľov. Los Angeles je známy pre mnoho vecí, takže existuje veľa dôvodov, prečo navštíviť mesto Angels. Ak je návšteva LA súčasťou vašich budúcich plánov a chcete sa pripojiť k verejnej sieti Wi-Fi, budete chcieť použiť sieť VPN. Obyvatelia aj turisti môžu využívať výhody ochrany súkromia a prístupu k neobmedzenému internetu pomocou VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

Existuje veľa vecí, ktoré privádzajú turistov a podnikateľov do tejto oblasti. Niekoľko spoločností má svoje ústredie v Los Angeles. Medzi atrakcie v okolí patrí Disneyland, pláže, Hollywood, vynikajúca klíma, niekoľko špičkových športových tímov a ďalšie. Medzi tímy v tejto oblasti patrí LA. Dodgers and Anaheim Angels (MLB), L.A. Lakers and Clippers (NBA), L.A. Rams and Chargers (NFL), L.A. Kings a Anaheim Ducks (NHL). Je tu samozrejme viac, ako uvádzame na zozname, ale tie sú tie hlavné. Ako vidíte, existuje veľa dôvodov k návšteve tejto oblasti.

Mnoho firiem si navzájom konkuruje tým, že svojim sponzorom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. S počtom zariadení, ktoré v súčasnosti každý používa, to môže byť skvelá vec. Je to však tiež skvelá vec pre zločincov. Kamkoľvek pôjdete, budete vystavení kybernetickému útoku, pokiaľ nepoužijete sieť VPN. Po pripojení vytvoríte bezpečný a šifrovaný odkaz na server podľa vášho výberu. To sťažuje podvodníkom ukradnúť vaše citlivé údaje. Nikto nechce mať ukradnutú totožnosť, keď cestujú.

Druhým dôvodom použitia siete VPN sú výpadky napájania a geografické obmedzenia. Väčšina fanúšikov športu pozná bolesti výpadkov pri sledovaní svojich obľúbených tímov. Pripojením k serveru na inom mieste môžete prinútiť softvér, aby si myslel, že sa nachádzate niekde inde. Krajiny, spoločnosti a iné inštitúcie často uvalia georeguláciu. Ak nepoužijete sieť VPN, budete blokovaní, ak sa pokúsite zobraziť obsah vo vnútri alebo mimo cieľovej oblasti.

Aká je najlepšia VPN pre Los Angeles?

Na určenie nášho zoznamu najlepších VPN pre LA sme sa zamerali na nasledujúce kritériá:

 • Výsledky testov rýchlosti zo serverov VPN v Los Angeles pre každého poskytovateľa
 • Preferované sú VPN s viacerými umiestneniami serverov v Kalifornii
 • Schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby a kanály
 • Vysoká úroveň šifrovania na ochranu vášho súkromia online
 • Podpora Kodi, torrent prevádzky a populárnych online hier.
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick

Tu je zoznam najlepších VPN služieb pre Los Angeles:

1. Najlepšie VPN pre Los Angeles: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v Los AngelesAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až do mesta, ale nemôžete si vybrať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie server vo vami vybranom umiestnení. Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ameriku a potom otvoriť Spojené štáty. V tomto okamihu môžete vybrať umiestnenie servera USA – Los Angeles. Ako vidíte, testovali sme server v LA a rýchlosť bola 206,27 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne z počítača a mobilu až s 5 súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Los Angeles: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Los Angeles rýchlostný testNordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Los Angeles. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Americký server sme testovali v LA a rýchlosť sťahovania bola 183,60 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Los Angeles: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA test z Los AngelesAk používate klienta Windows PIA, nastavenie a použitie nie je veľa. To však neznamená, že je program odstránený. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, server v LA fungoval dobre s rýchlosťou sťahovania 78,68 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Los Angeles: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

CyberGhost Los Angeles rýchlostný testKeďže sme chceli testovať server v Los Angeles, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Vybrať môj server“. Odtiaľ môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server. Sieť CyberGhost zahŕňa niekoľko serverov v Los Angeles. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 54,50 Mb / s.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Los Angeles: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN vrátane IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále jednou z najrýchlejších v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

IPVanish Los Angeles rýchlostný testIPVanish hostí viac ako 70 serverov v LA a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Odporúčame vám vybrať názov, ktorý začína na „a“ v názve servera. Napríklad laxná.a01.ipvanish.com. Vo väčšine prípadov nájdete servery typu „a“ ako najrýchlejšie. Testovali sme server IPVanish v Los Angeles a zistili sme, že na našom káblovom internetovom pripojení bola rýchlosť 103,89 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Poskytovatelia, ktorých sme vám poskytli, sú tou najlepšou voľbou, ktorú môžete použiť v L.A. Vždy sa však môžete pozrieť na náš top 10 zoznam VPN. Nemali by ste to však robiť. Naše rozhodnutia sú založené na bezpečnosti, rýchlosti, spoľahlivosti a dokonca aj cene. Hľadali sme aj poskytovateľov serverov v Los Angeles. Týmto spôsobom získate najvyššiu možnú rýchlosť. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, neurobíte to zle. Ak chcete streamovať obsah, dobré rýchlosti sú veľmi dôležité. Dúfajme, že vám náš sprievodca pomôže urobiť najlepšie rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map