Najlepšie VPN pre Limu, Peru

Lima, PeruLima je najväčšie a hlavné mesto Peru. S mestskou populáciou 9,75 milióna a jej polohou na centrálnom pobreží v krajine nie je ťažké pochopiť, prečo je Lima tak populárna. Od nádhernej klímy po jej rastúcu ekonomiku je veľa pozitívnych ťahov. Ak plánujete navštíviť mesto a chystáte sa používať internet, budete chcieť použiť VPN. Pomôže to chrániť vaše súkromie a odblokovať akékoľvek obmedzenia. Tu je niekoľko najlepších sietí VPN, ktoré sa v Lime používajú.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2HMA Pro VPN$ 3,99HideMyAss280
3IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
4NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
5CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox

Inkovia najprv obývali oblasť známu ako Lima. V roku 1532 porazili španielski dobyvatelia vládcu Inkov, aby založili hlavné mesto. V priebehu budúceho storočia mesto prekvitalo ako centrum rozsiahlej obchodnej siete. V roku 1687 peruánske zemetrasenie zničilo väčšinu budov v meste. V roku 1746 vyvolalo mesto ďalšie zemetrasenie.

Vďaka posunutiu vpred do modernejších čias pomohlo mesto zachovať si štatút hlavného obchodného centra. Priemysel a hospodárstvo mesta sú dosť rozsiahle. V roku 2003 bolo mesto zodpovedné za 53% hrubého domáceho produktu krajiny. Medzi dôvody, ktoré ľudia navštevujú mesto, patria obchodné príležitosti, architektúra, múzeá, divadelná scéna a mnoho ďalších.

Ak budete jedným z mnohých turistov v meste a plánujete používať internet, musíte použiť VPN. Toto je ochrana vášho súkromia a prvý dôvod použitia VPN. Zatiaľ čo peruánska vláda aktívne neblokuje ani nesleduje občanov, stále sa môžete stretnúť s počítačovými zločincami. Môžete sa staviť, že čakajú na zadržanie vašich súkromných a osobných údajov. Pripojením k VPN získate zlodejom oveľa ťažšie ukradnúť vaše citlivé údaje.

Druhým dôvodom použitia siete VPN v Lime je pomôcť obísť geografické obmedzenia. Peru nemá žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, na čo sa môžete alebo nemôžete pozrieť. Stále však narazíte na geografické obmedzenia. Toto sú pravidlá, ktoré spoločnosti ukladajú, aby zabránili používateľom vidieť obsah mimo cieľovej oblasti. Ak chcete získať prístup k obsahu z vášho domovského regiónu alebo dokonca z iného regiónu, budete sa musieť pripojiť k serveru na inom mieste, aby ste si ho mohli vychutnať. Keď tak urobíte, oklamá softvér na blokovanie, aby si myslel, že sa nachádzate niekde inde.

Toto sú najlepšie dôvody na použitie VPN, ak plánujete navštíviť Limu. Sú aj iní, ale môžete vidieť, prečo sú dôležité. Či už sa chcete obísť geografickými obmedzeniami alebo sa chrániť pred krádežou identity, poskytovatelia VPN vás budú kryť. Teraz vám pomôžeme s vašimi možnosťami.

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Limu.

1. Najlepšie VPN pre Limu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Test rýchlosti ExpressVPN Lima

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nebudete si musieť zvoliť konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Budete chcieť vybrať kartu „Všetko“ a potom otvoriť Južnú Ameriku. Odtiaľ si môžete vybrať Peru, pretože majú server v Cuscu. Ak však chcete dosiahnuť najlepší výkon, odporúčame vám pripojiť sa k serveru v Brazílii. Ako vidíte, testovali sme server v tejto oblasti a rýchlosť vyšla na 118,07 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Limu: HMA

HMA VPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,99 dolárov mesačne (zľava 67%)

HideMyAss bol uvedený do života v roku 2005, keď Jack Cator, 16-ročný študent v Anglicku, sa rozhodol, že chce vytvoriť službu, ktorá pomôže ľuďom vyhnúť sa cenzúre. Konkrétne Jack nemohol získať prístup na stránky sociálnych médií a online hry, pretože boli zablokované v školskej sieti. HMA pridal prvý mesiac stovky tisícov používateľov a odvtedy sa rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete s viac ako 350 umiestneniami serverov. Privax, materská spoločnosť HMA Pro VPN, sa pripojil k tímu AVG v roku 2015.

HMA Lima test rýchlosti

Ak je vaším cieľom nájsť VPN s najväčším počtom umiestnení na serveri, HideMyAss je vaša najlepšia voľba. Nezabudnite, že server HMA zaznamenáva aktivitu používateľov, ktorá je pre niektorých používateľov siete VPN znepokojujúca. HMA je hostiteľom mnohých serverov VPN v celej Južnej Amerike, vrátane niekoľkých serverov v Cuscu (najbližšie miesto Limy). Ak sa tam chcete pripojiť k serveru, budete chcieť prejsť do „Location Mode“ a začať výberom „Change Location“. Potom kliknite na kartu Mestá a vyhľadajte Cusco. Odtiaľ si môžete vybrať umiestnenie servera Cusco, Peru. Pripojili sme sa k serveru a otestovali sme rýchlosť 96,69 Mb / s.

V roku 2016 spoločnosť HMA a niekoľko ďalších popredných poskytovateľov VPN viedli cestu k zjednodušeniu vlastného klientskeho softvéru. Výsledkom je celá sada vlastných aplikácií, ktoré uľahčujú každému používateľovi pripojenie k sieti HMA a šifrovanie pripojenia. Majú k dispozícii softvér pre Windows, Mac, Android a iOS. K HMA sa tiež môžete pripojiť pomocou smerovača. HMA ponúka neobmedzený prístup k VPN a na všetkých nových používateľov sa vzťahuje 30-dňová bezriziková záruka vrátenia peňazí.

Navštívte Hide My Ass

3. Najlepšie VPN pre Limu: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

Lima je hlavným mestom Peru a hlavným miestom mnohých podnikov. Môžete si všimnúť, že služba VPN má v Amerike viac umiestnení serverov ako väčšina ostatných spoločností v našom zozname. Vďaka tomu je IPVanish jedným z našich výberov služieb VPN v Lime.

Spolu s veľkou stopou v Amerike hostuje server IPVanish servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch neustále najrýchlejšou sieťou VPN v Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

Test rýchlosti IPVanish Lima

IPVanish je hostiteľom 8 serverov v Rio De Janiero (pretože je to najbližšie mesto) a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich, ktorý chcete. Testovali sme server IPVanish v Rio De Janiero a zistili sme, že rýchlosť bola 87,78 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

4. Najlepšie VPN pre Limu: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Test rýchlosti NordVPN Lima

NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Brazílii. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server nachádzajúci sa v Brazílii do Limy a rýchlosť sťahovania bola 56.10 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

5. Najlepšie VPN pre Limu: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost Lima

Pretože sme chceli otestovať server neďaleko Limy, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do Brazílie a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v krajine. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov v Sao Paule. Pripojili sme sa k jednej z nich a vyskúšali sme predstavenie pre Limu. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 28,42 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

Tu máte najlepšie možnosti VPN, ktoré môžete používať v Lime. Vždy sa však môžete pozrieť na naše 10 najlepších VPN Zoznam. Na serveroch v Peru nájdete niekoľko možností. Naše rozhodnutia sme zakladali na bezpečnosti, rýchlosti, spoľahlivosti a cene. Hľadali sme aj poskytovateľov, ktorí majú servery v Peru. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť najlepšie rýchlosti. Ak plánujete robiť akékoľvek streamy, dôležité rýchlosti sú dôležité. Na našom zozname nie sú žiadne zlé rozhodnutia, pretože všetci majú dobré siete. Pomocou nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže, môžete urobiť najlepšie rozhodnutie, ktoré vám pomôže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map