Najlepšie VPN pre Kostariku

KostarikaKostarika je malá krajina nachádzajúca sa v Strednej Amerike. Leží na malom území medzi Severnou a Južnou Amerikou. V súčasnej dobe má populáciu približne 4,8 milióna a vďaka jej skvelému počasiu je toto miesto skvelým miestom pre turistov. Pre každého, kto sa chce pripojiť k tomuto zoznamu návštevníkov, musíte sa uistiť, že používate VPN, predtým, ako tam použijete akékoľvek verejné WiFi. O pár dní vám povieme, prečo je to dôležité. Medzitým sa pozrite na náš zoznam najlepších sietí VPN pre Kostariku


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3HMA Pro VPN$ 4,29HideMyAss280
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost112checkboxcheckbox
5Surfshark$ 1.99Surfshark68checkboxcheckboxcheckbox

Prvý dôvod použitia siete VPN v Kostarike spočíva v ochrane vášho súkromia. Internet je tam dobrý, ale s pribúdajúcimi peniazmi sa stále zlepšuje. Krajina našťastie nemonitoruje svojich občanov, takže sa nemusíte báť špionáže zo strany vlády. To však neznamená, že ste v bezpečí. Ak tam používate sieť VPN, môžete sa chrániť seba a svoj internetový prenos pred počítačovými zlodejmi. Iba potom môžete použiť šifrovaný prenos, aby bolo pre všetkých oveľa ťažšie ukradnúť vaše osobné údaje.

Ďalší dôvod použitia VPN nie je taký dôležitý. Podľa Domu slobody je Kostarika oslobodená od cenzúry internetu. To však neznamená, že by vám to nepomohlo. Ak sa pokúšate získať prístup k akémukoľvek obsahu z vášho domovského regiónu, existuje veľká šanca, že vám bude zablokovaný prístup. Je to z toho dôvodu, že mediálne spoločnosti zvyčajne blokujú používateľov mimo cieľovej oblasti. Riešením je pripojenie k serveru vo vašej domovskej oblasti alebo dokonca v inej oblasti a môžete si začať užívať to, čo chcete dnes vidieť..

Čo je to najlepšia VPN pre Kostariku?

Aj keď od vlád niektorých krajín môžete očakávať cenzúru a dohľad, nie je to problém v Kostarike. Z tohto dôvodu nie sú veci, ktoré sú zvyčajne dôležité, v našom zozname nižšie také prísne. Naše výbery sú však stále skvelé možnosti. Medzi tieto faktory patria:

 • Vysoké rýchlosti na serveroch s dobrým výkonom v Kostarike
 • Schopnosť odblokovať geografické obmedzenia
 • Veľká sieť s viacerými servermi, ktorá pomáha eliminovať poklesy serverov.
 • Mobilné aplikácie pre rôzne platformy vrátane Amazon Firestick
 • Silné šifrovanie vojenskej triedy, ktoré pomáha chrániť vaše súkromie
 • Poskytovatelia bez protokolovania

Keď vidíte, čo je tam dôležité, pozrime sa bližšie na najlepšie VPN pre Kostariku.

1. Najlepšie VPN pre Kostariku: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená prostredníctvom významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v Kostarike

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v Kostarike. Jednoducho vyberte kartu Všetky, otvorte Ameriku a potom Kostariku. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Keď sme testovali server v San Jose, Kostarika, rýchlosť bola 56,75 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Kostariku: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Kostarika rýchlostný test

NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v tejto oblasti, vrátane niektorých v Kostarike. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server v San Jose a zistili sme, že má rýchlosť sťahovania 76.52 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS už od 3,49 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Kostariku: HMA

HMA VPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 4,29 dolárov mesačne (zľava 64%)

HideMyAss bol uvedený do života v roku 2005, keď Jack Cator, 16-ročný študent v Anglicku, sa rozhodol, že chce vytvoriť službu, ktorá pomôže ľuďom vyhnúť sa cenzúre. Konkrétne Jack nemohol získať prístup na stránky sociálnych médií a online hry, pretože boli zablokované v školskej sieti. HMA pridal prvý mesiac stovky tisícov používateľov a odvtedy sa rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete s viac ako 350 umiestneniami serverov. Privax, materská spoločnosť HMA Pro VPN, sa pripojil k tímu AVG v roku 2015.

Test rýchlosti na HMA v Kostarike

Pre tých, ktorí chcú nájsť poskytovateľa VPN s najväčším počtom umiestnení na serveri, je HideMyAss tou najlepšou voľbou. Nezabudnite, že server HMA zaznamenáva aktivitu používateľov, ktorá je pre niektorých používateľov siete VPN znepokojujúca. HMA hosťuje niektoré servery VPN v Kostarike, konkrétne v San Jose. Ak sa tam chcete pripojiť k serveru, budete chcieť prejsť do „Location Mode“ a začať výberom „Change Location“. Potom kliknite na kartu Mestá a vyhľadajte Kostariku. Pripojili sme sa k serveru a otestovali sme rýchlosť 91,94 Mb / s.

V roku 2016 spoločnosť HMA a niekoľko ďalších popredných poskytovateľov VPN viedli cestu k zjednodušeniu ich vlastného klientskeho softvéru. Výsledkom je celá sada vlastných aplikácií, ktoré uľahčujú každému používateľovi pripojenie k sieti HMA a šifrovanie pripojenia. Majú k dispozícii softvér pre Windows, Mac, Android a iOS. K HMA sa tiež môžete pripojiť pomocou smerovača. HMA ponúka neobmedzený prístup k VPN od 4,29 dolárov mesačne a ponúka všetkým novým používateľom 30-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí.

Zobraziť ponuky HMA

4. Najlepšie VPN pre Kostariku: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

CyberGhost Kostarika rýchlostný test

Keďže sme chceli vyskúšať server v Kostarike, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Prejdite nadol na Kostariku a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v krajine. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov v Kostarike a je rýchla, pretože hraničí s domovskou krajinou CyberGhost. Pripojili sme sa k serveru v San Jose (Kostarika) a dostali sme rýchlosť 16,93 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Zobraziť ponuky spoločnosti CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Kostariku: Surfshark

Surfshark

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 1,99 dolárov mesačne (83% zľava)

Aj keď sa zdá, že Surfshark nebol už dlhší čas, webová stránka bola v skutočnosti zaregistrovaná v roku 2007. Od tej doby spoločnosť v komunite urobila dosť šplhania. Tím neustále rastie a pridáva miesta a neustále sa zameriava na tvorbu cien a súkromie. Má tiež píšťalky a zvončeky, ktoré by ste očakávali od väčších služieb

S viac ako 500 servermi v 50 krajinách, silným šifrovaním a možnosťou odblokovania populárnych streamovacích služieb, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime, majú veľa možností, ako si svoje služby vychutnať. Máte dokonca možnosť sledovať niektoré zo služieb dostupných vo viacerých regiónoch. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient systému Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať súkromne, chrániť prenos WiFi, anonymne torrent a ďalšie, keď si vyberiete server..

Surfshark Kostarika rýchlostný test

Na naše testy v Kostarike sme chceli vybrať server nachádzajúci sa v San Jose. Po prihlásení jednoducho vyhľadajte na vyhľadávacom paneli Kostariku. Odtiaľ sa môžete pripojiť k serveru, ktorý sa tam nachádza. Keď sme sa pripojili k serveru v San Jose, dostali sme rýchlosť 14,49 Mbps. To je nižšie ako pri niektorých našich ďalších službách.

Pokiaľ ide o peniaze a funkcie, Surfshark je dobrá voľba pre tých, ktorí tam nevyhnutne nevyžadujú vysokorýchlostné pripojenie. Všetko sa ľahko používa a nemali by ste mať žiadne problémy. Pri zakúpení dvojročného plánu sa môžete zaregistrovať na neobmedzený účet s neobmedzeným počtom zariadení za 1,99 dolárov mesačne.

Zobraziť ponuky Surfshark

Vyššie nájdete najlepšie možnosti, ktoré môžete použiť počas návštevy Kostariky. Avšak pre tých, ktorí by chceli iné možnosti, môžete bezplatne vyskúšať naše zoznam najlepších 10 poskytovateľov VPN. Aj keď je tento zoznam tiež dobrý, urobili sme konkrétne rozhodnutia na základe niekoľkých faktorov. Tieto ceny, stabilita, bezpečnosť, rýchlosti a ďalšie. Vyššie uvedený zoznam sme optimalizovali na základe najlepších možností pre Kostariku. Dobré rýchlosti sú dnes dôležité bez ohľadu na to, čo sa rozhodnete urobiť. Pomocou nášho sprievodcu môžete urobiť najlepšie rozhodnutie podľa svojich potrieb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map