Najlepšie VPN pre Kanadu

Obrázok KanadaKanadská krajina je riedko osídlená iba s 38. najväčšou populáciou na svete. Je však na druhom mieste len v Číne. Kanada má dlhý a komplikovaný vzťah so svojim susedom na juhu, Spojenými štátmi. Táto krajina má vysoko globalizovanú ekonomiku a jej veľkosť je na prvom mieste na svete. Medzi dôvody, ktoré ľudia navštevujú Kanadu, patria poľovníctvo, turizmus a šport. Ak ste jedným z nich, mali by ste určite použiť jednu z týchto sietí VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA112checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

Internet je múdry, rýchlosti v Kanade sú dobré vo všetkých veľkých mestách. V niektorých menších však môžete mať problémy. Návštevníci Kanady majú vo všeobecnosti v krajine pocit bezpečia a nájdete mnoho zariadení, ktoré svojim patrónom ponúkajú bezplatné WiFi pripojenie. Bohužiaľ to môže viesť k falošnému pocitu bezpečia. Toto je prvý dôvod na použitie VPN. Nikto nechce ukradnúť citlivé údaje. Pripojením k VPN vytvoríte zabezpečené pripojenie. Preto je pre zločincov oveľa zložitejšie ukradnúť vaše údaje.

Druhým dôvodom použitia siete VPN je pomôcť vám obísť geografické obmedzenia. Aj keď sa nemusíte obávať cenzúry, prezeranie alebo streamovanie obsahu, ktorý by ste normálne videli, môže byť ťažké. Spoločnosti často zablokujú prístup k médiám, ktoré sú mimo ich cieľovej oblasti. Keď sa pripájate k serveru VPN v oblasti, ktorú chcete zobraziť, blokovací softvér si myslí, že sa nachádzate niekde inde. Jednoducho si vyberte správne umiestnenie servera a ste pripravení.

Teraz vidíte dva najväčšie dôvody použitia siete VPN, ak navštevujete Kanadu. Iné spôsoby použitia však nájdete po registrácii u poskytovateľa. Či už sa chcete obísť geografickými obmedzeniami alebo sa chrániť pred kybernetickým útokom, na VPN sa ľahko dostanete.

Aká je najlepšia sieť VPN pre Kanadu?

Ďalej uvádzame niekoľko faktorov najlepších VPN pre Kanadu:

 • Schopnosť obísť výpadky športu a iné geografické obmedzenia
 • Stabilita siete, aby sa zabránilo odpojeniu
 • Servery, ktoré sú v kanadských rýchlostných testoch úspešné
 • Podpora mobilných aplikácií vrátane Amazon Firestick
 • Žiadne zásady denníkov
 • Silné šifrovanie na vojenskej úrovni na ochranu súkromia používateľov

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Kanadu.

1. Najlepšie VPN pre Kanadu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém s mestami, ktoré sme spomenuli. Jednoducho vyberte kartu Všetky, otvorte Severnú Ameriku a potom otvorte Kanadu. V tomto okamihu môžete vybrať umiestnenie servera Montreal, Toronto a Vancouver.

Rýchlostný test ExpressVPN v Kanade

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Kanadu: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Testovali sme výkonnosť serverov v Montreale, Toronte a Vancouveri. Ako vidíte na obrázku nižšie, čísla boli dobré. Mali by ste byť schopní sťahovať vysokou rýchlosťou a streamovať obsah HD bez akýchkoľvek problémov.

NordVPN Kanada rýchlostná skúška

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Kanadu: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny. Po výbere miesta sa môžete ľahko pripojiť k miestam v USA.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Používame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Túto službu však nebudete chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte nižšie, sieť PIA je zastúpená na kľúčových miestach v Kanade.

PIA Kanada rýchlostný test

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Kanadu: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Pretože sme chceli otestovať server v Kanade, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do Kanady a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v Kanade. Sieť CyberGhost zahŕňa niekoľko serverov v Montreale, Toronte a Vancouveri. Pripojili sme sa k serveru na každom mieste a otestovali sme jeho výkon.

Test rýchlosti CyberGhost Canada

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Kanadu: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

IPVanish ponúka niekoľko serverov v tejto oblasti, takže by ste nemali mať žiadne problémy. Môžete však očakávať vysokú rýchlosť na rôznych miestach sveta. Z tohto dôvodu sme si vybrali IPVanish ako jednu z našich možností, ktoré sa používajú vo Virgínii.

IPVanish je hostiteľom serverov na všetkých kontinentoch iných ako Antarktída, rovnako ako v niektorých európskych regiónoch. Sieť produkuje veľké rýchlosti a dobre sa darí našim testom rýchlosti. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

Práve sme spomenuli, že server IPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Testovali sme IPVanish na serveroch v Montreale, Toronte a Vancouveri.

IPVanish Canada rýchlostný test

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Hore sme vám poskytli to, čo považujeme za najlepšie možnosti použitia v Kanade. Vždy sa však môžete pozrieť na naše 10 najlepších VPN zoznam ďalších možností. Nemyslíme si však, že to budete musieť urobiť. Rozhodli sme sa na základe rýchlosti, ceny, bezpečnosti, spoľahlivosti a dokonca aj umiestnenia serverov. Bez ohľadu na to, kam v Kanade idete, nebudete mať problém nájsť blízky server. Týmto spôsobom získate najvyššiu možnú rýchlosť bez ohľadu na to, kde sa v Kanade nachádzate.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map