Najlepšie VPN pre Hunt: Showdown

Hunt: ShowdownHunt: Showdown je hra FPS / prežitie, ktorá sa odohrala v Louisiane v roku 1895. Vyvinula ju Crytek a vyšla 27. augusta 2019. V súčasnosti je k dispozícii pre Windows 7 (64 bitov alebo vyšší, ale preferuje sa Win 10). Táto hra FPS je hrateľná so svojimi priateľmi a je nebezpečná pri prechádzaní krajinou ako lovec odmeny. Táto hra je veľmi populárna, rovnako ako mnoho iných hier FPS od Cryteka. To znamená, že pri hraní hry pravdepodobne narazíte na oneskorenie. Z tohto dôvodu vám odporúčame použiť sieť VPN. Možno budete chcieť použiť niektorý z ďalších dôvodov, ale o nich o chvíľu vysvetlíme viac. Najprv sa však pozrieme na najlepšie VPN pre Hunt: Showdown.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako sme už spomenuli, táto hra je hra na prežitie / strelec z prvej osoby, ktorá bola založená v roku 1895 v bažinách v Louisiane. Ako nájomný lovec je vaším cieľom ísť za cieľmi, ktoré nebudú chcieť byť nažive. Radšej verte, že budú strieľať späť. Aj keď zomriete, budete stále schopní postupovať cez svoju krvnú líniu. Skúsenosti sa prenášajú ďalej. Pamätajte však, že zážitok je jediná vec, ktorá sa prenáša. Stratíte všetko ostatné.

Keď sa pozriete na niektoré aspekty hry, existuje niekoľko spôsobov, ako vám VPN pomôže pri hraní hry. Jednou z vecí, ktoré môžete urobiť, je vybrať si menej zaneprázdnený región, v ktorom budete hrať svoju hru. Či už hráte sami alebo s priateľmi, môžete sa veľmi dobre stretnúť s oneskorením kvôli formátu otvoreného sveta. Samozrejme, oneskorenie môže znamenať rozdiel medzi konkurenčným hraním alebo zabitím psancami v močiaroch. Poskytovatelia internetových služieb čas od času obmedzia herné činnosti. Ak sa tak stane, vaše herné akcie sa môžu zastaviť. Poskytovatelia internetových služieb príležitostne hľadajú vzory. Pripojením k sieti VPN zašifrujete svoju komunikáciu a môžete tiež pomôcť tento problém vyriešiť.

Aký je najlepší VPN pre Hunt: Showdown?

Hunt: Showdown je vysoko pohlcujúci otvorený svet, FPS a hra na prežitie. V tomto prípade najdôležitejšie faktory zahŕňajú prístup. Týmto spôsobom vám môžeme povedať, čo je najlepšia sieť VPN pre Hunt: Showdown.

 • Poskytovatelia so silným šifrovaním na vojenskej úrovni, ktoré vás chránia pred útokmi DDoS a chránia vaše súkromie
 • Rýchle servery v rôznych regiónoch vám poskytnú najlepšie možné rýchlosti pri hraní hry Hunt: Showdown
 • Poskytovatelia majú možnosť obísť brány firewall počas práce alebo v škole, takže máte prístup k hre kdekoľvek sa nachádzate
 • Vysoká stabilita siete, ktorá pomáha vyhnúť sa odpojeniu počas hry

Nižšie nájdete niektoré z najlepších sietí VPN pre Hunt: Showdown.

1. Najlepšie VPN pre Hunt: Showdown: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Hunt: Showdown: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Hunt: Showdown: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Používame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Túto službu však nebudete chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte nižšie, sieť PIA je v kľúčových lokalitách v Spojených štátoch pomerne rýchla.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Hunt: Showdown: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Hunt: Showdown: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Pri navigácii v zadných močiaroch v Louisiane, keď lovíte psov a pravdepodobne zomierate, je dobré hrať pomocou VPN pomocou hry Hunt: Showdown. Netrvalo dlho a zistilo sa, že k oneskoreniu môže určite dôjsť. Nielenže vám pomôže obísť brány firewall v škole alebo v práci, ale tiež vám umožní chrániť sa pred útokmi DDoS. Hore si môžete vybrať z niekoľkých skvelých možností. To znamená, že nájdete viac na našich stránkach 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci vykonajú svoju prácu, ale my sme sa rozhodli, aby sme optimalizovali vaše skúsenosti s Hunt: Showdown. Týmto spôsobom sa môžete vyhnúť oneskoreniu, získať veľké rýchlosti, zabrániť útokom DDoS a zabezpečiť, aby ste zostali nažive. Prečítajte si nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže urobiť správne rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map