Najlepšie VPN pre hudbu Google Play

Hudba Google PlayHudba Google Play je služba streamovania hudby, ktorá spustila bezplatnú verziu 23. júna, čo je spôsob, ako konkurovať streamingovej službe spoločnosti Apple., Apple Music, bude vydané 30. júna. Rovnako ako niektoré z ostatných streamingových služieb má Google dve rôzne verzie. Nová bezplatná služba vám umožňuje počúvať až 50 000 skladieb bezplatne, ale je podporovaná reklamami. Verzia služby „Naplno“ je 9,99 USD mesačne a umožňuje neobmedzené streamovanie 30 miliónov skladieb v knižnici Google. V súčasnosti poskytujú podporu 65 krajinám. Ak ste však boli v krajine, ktorá nebola podporovaná, môžete stále počúvať hudbu Google Play (ďalej len GPM) kdekoľvek s VPN.


RankVPN ServicePriceVisitServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Aj keď spoločnosť Google pred tromi rokmi otvorila platenú verziu svojich služieb, rozhodli sa spustiť aj bezplatnú verziu podporovanú reklamami. Načasovanie tohto ťahu bolo jasne úmyselné v snahe konkurovať najväčšiemu konkurentovi. Hoci Google prichádza neskoro na trh v rastúcej oblasti služieb bezplatného streamovania hudby, verí, že to dokážu lepšie. To znamená, že spoločnosti ako Spotify a Pandora môže ponúkať niektoré rovnaké služby, aké bude Google poskytovať.

Hudba Google Play vám umožní ukladať a streamovať až 50 000 skladieb z vlastnej zbierky. Poskytujú tiež odborníkov, ktorí pre vás vytvárajú ručne vyrobené hudobné stanice, takže nemusíte. Ak chcete konkrétne veci, ponúkajú stanice založené na dekáde, nálade, žánri alebo aktivite. Okrem toho môžete podľa interpreta, názvu alebo skladby vyhľadať stanicu podobnej hudby. Tu je zoznam aktivít, ktoré vytvorili rádiové stanice. Vychutnajte si tieto a ďalšie skvelé funkcie s hudbou Google Play.

 • Prebudenie šťastné
 • Zvyšovanie vašej energie
 • Vstupuje do režimu šelmy
 • Cvičenie
 • vodičský
 • Bavíte sa v práci
 • Priatelia
 • odvíjanie
 • Bedtime
 • Úplne nová hudba

Pri všetkých týchto možnostiach je jasné, že spoločnosť Google chce poskytnúť soundtrack pre váš život. Hovorí sa, že hudba zlepšuje život. Či už jazdíte, relaxujete, cvičíte alebo sa dokonca chystáte hrať svoju obľúbenú videohru, je skvelé mať hudbu na počúvanie, ktorá zodpovedá nálade alebo situácii. Aj keď sa vám niekedy páči počúvanie hudby z 80. rokov, Hudba Google Play vás priniesla.

Ak cestujete do krajiny mimo podporovaného rozsahu, bolo by to zablokované. Geo-blocking je technológia, ktorá rozpoznáva, kde sa užívateľ nachádza na základe adresy IP, a preto by ste potrebovali dobrú službu VPN. Sieť VPN vám umožní pripojenie odkiaľkoľvek, kde je prístup na internet. Prečo by ste mali byť bez hudby?

Ďalší dobrý dôvod na použitie VPN sa týka bezpečnosti. Sieť VPN šifruje vaše údaje, aby ich chránila pred ľuďmi, ktorí majú zlé ciele. S toľkými správami o hackeroch ľudí je bezpečnosť veľmi znepokojivá. Dve otázky, na ktoré musíte odpovedať, sú „Prečo využiť niektorú z vašich údajov?“ a „Ktorú VPN by ste si vybrali?“

Našťastie máme niekoľko odporúčaní, ktoré by veci mali uľahčiť. Všetky naše možnosti majú vlastných klientov, takže začiatok je rovnako jednoduchý ako výber krajiny a stlačenie tlačidla. Ak sa obávate o bezpečnosť, odporúčame vám ExpressvPN, ktoré ponúkajú službu VPN bez protokolovania, ako aj funkciu prepínania vypínania, ktorá zastaví vaše pripojenie VPN pri každom výpadku internetu. Táto funkcia pomáha chrániť vaše súkromie pri resetovaní pripojenia VPN.

Ak si chcete byť istí, že máte prístup k svojej hudbe, je ExpressvPN MediaStreamer vynikajúcou voľbou. Je to funkcia Smart DNS, ktorá odblokuje všetky geografické obmedzenia bez straty rýchlosti šifrovania. Obe služby sú k dispozícii všetkým členom ExpressvPN.

Bez ďalšieho zdržiavania sa bližšie pozrieme na najlepšie VPN pre Hudbu Google Play:

1. Najlepšie VPN pre hudbu Google Play: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až 5 súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre hudbu Google Play: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre hudbu Google Play: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre hudbu Google Play: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať na plný prístup do siete CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre hudbu Google Play: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Myslíme si, že budete s výberom spokojní. Dôkladne sme ich vybrali oproti iným popredným službám VPN založeným na ochrane osobných údajov (politika protokolov a šifrovanie), umiestneniach serverov, rýchlosti, funkčnosti, spoľahlivosti a cene. Zohľadnili sme aj služby s dobrou sieťou VPN serverov po celom svete. Aj keď sme vám dali niekoľko solídnych rozhodnutí, neváhajte a prechádzate cez náš zoznam 10 najlepších VPN služieb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map