Najlepšie VPN pre Hongkong

Hong KongHongkong je autonómny štát Číny, ktorý sa nachádza asi 12 kilometrov od pevniny. Napriek tomu, že je pod čínskou vládou, je to rozhodne iné. Vyplýva to z 99-ročného prenájmu, ktorý Británia uzavrela v rokoch 1898 až 1997. Tento záhadný región je známy svojim východom, ktorý sa stretáva so západným pocitom, a vysokým stupňom ekonomickej slobody. Je pozoruhodné, že je to najväčšie centrum opätovného vývozu na svete. Ak plánujete navštíviť toto divoké mesto / štát, budete chcieť použiť VPN. Existuje niekoľko vynikajúcich dôvodov, ale o nich sa o chvíľu porozprávame. Teraz vám odporúčame pozrieť si náš zoznam najlepších sietí VPN pre Hongkong.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox
4StrongVPN$ 4,37StrongVPN46checkboxcheckbox
5VyprVPN$ 3,75VyprVPN73checkbox

Hongkong je jedným z najväčších obchodných centier na svete. Z tohto dôvodu nie je prekvapením, že krajina má svoj podiel na služobných cestách a cestovaní vo voľnom čase. Väčšinu hospodárskych odvetví tvoria veľkoobchod a maloobchod, reštaurácie a hotely. Vláda HK nemá povinnú politiku uchovávania, ale Čína bude monitorovať webové stránky z hľadiska politického obsahu citlivej povahy. To znamená, že pokiaľ nebudete hovoriť proti čínskej vláde, vo všeobecnosti ste sami.

Pokiaľ ide o pirátstvo v HK, zdá sa, že existuje zaujímavý paradox. Ak súdy vydávajú oznámenia o zastavení šírenia, nie sú k dispozícii žiadne informácie. Konečný výsledok znamená, že oznámenia o zastavení šírenia sa ignorujú a na jeho skutočnú kontrolu je málo. Zdá sa, že v súčasnom stave žije Hongkong podľa vlastných pravidiel. To nás vedie k dôvodom používania siete VPN v Hongkongu.

To, že čínska vláda zvyčajne neobťažuje návštevníkov Hongkongu, neznamená, že táto politika bude pokračovať. Ak sa im bude páčiť, môžu získať prístup k vašim informáciám. Okrem toho si môžete staviť, že všade existujú zločinci, ktorí čakajú na výhody cestujúcich. Ak používate akýkoľvek druh verejnej siete Wi-Fi, necháte sa zraniteľní voči útoku. Po pripojení k serveru podľa vášho výberu vytvoríte šifrované pripojenie. To vám pomôže chrániť vás pred kohokoľvek, kto chce ukradnúť vaše informácie.

Ďalším dobrým dôvodom je odblokovanie obsahu z rôznych regiónov. Napríklad niektoré streamingové služby majú rôzne knižnice založené na tom, kde sa práve nachádzate. Ak sa pripájate k serveru v oblasti, ktorú chcete, môžete získať prístup k tejto oblasti, rovnako ako ste tam boli. Neobmedzujte sa na svoju fyzickú polohu.

Od ochrany vašich súkromných informácií pred zlodejmi až po obchádzanie geoblokov vám pomocou týchto VPN pomôže dosiahnuť tieto ciele. Po prihlásení na servis však môžete objaviť aj iné spôsoby použitia. Teraz, keď uvidíte, prečo sú VPN dôležité v Hongkongu, zdieľame, čo hľadať, keď sa rozhodnete. Poďme hovoriť o protokoloch.

V komunite je veľa protokolov. Avšak budete chcieť zvoliť OpenVPN, kedykoľvek to bude možné. Je to založené na jeho rýchlosti a bezpečnosti. Jeho opensource štruktúra robí to najlepšie dostupné. Ak si môžete vybrať medzi verziou TCP a UDP, obidve fungujú dobre. Rozdiel je v tom, že UDP je rýchlejší, ale TCP pomáha, ak máte problémy s pripojením.

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Hongkong.

1. Najlepšie VPN pre Hongkong: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v Číne

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto. Ak chcete začať, budete chcieť vybrať kartu „Všetko“ a do vyhľadávacieho poľa napísať Hongkong. V tomto okamihu môžete vybrať servery, ktoré sa tam nachádzajú. Ako vidíte, testovali sme server v Hongkongu a rýchlosť vyšla na 57,33 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Hongkong: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

Hongkong je nádherné mesto a súčasť osobitného hospodárskeho regiónu. Tu sa nachádza väčšina, ak nie všetky čínske servery. Preto by ste sa tam mali pripojiť k serveru. Keď tak urobíte, zistíte, že spojenia v meste sú rýchle a mali by vyhovovať vašim potrebám. Vďaka tomu je spoločnosť IPVanish jednou z najlepších možností na použitie v Hongkongu.

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť je neustále najrýchlejšou sieťou VPN v USA a Ázii pre naše testy rýchlosti. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách celého regiónu. Môžete vybrať konkrétne umiestnenie alebo samostatný server.

IPVanish Hong Kong speed test

IPVanish hostí 19 serverov v Hongkongu (najbližší server v regióne) a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Napodiv, zoznam serverov v Hongkongu 2 rôznymi spôsobmi. Aj keď ich nájdete výberom Číny a Hongkongu, môžete tiež nájsť inú množinu, ak si ako krajinu zvolíte Hongkong. Testovali sme server IPVanish v Hongkongu, hkg-c18 a zistili sme, že rýchlosť bola 55.06 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

3. Najlepšie VPN pre Hongkong: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 65%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Test rýchlosti PIA Chengdu

Klient PIA pre Windows je veľmi jednoduchý. Pokiaľ ide o používanie a nastavenie, nenájdete toho veľa. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA pri pripojení k Hongkongu bežala rýchlosťou 58,57 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka sieť VPN už od 3,49 dolárov mesačne.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Hongkong: StrongVPN

StrongVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,37 USD mesačne (zľava 41%)

StrongVPN má sídlo v Spojených štátoch a má jednu z najlepších sietí VPN v krajine. V minulosti spoločnosť účtovala používateľom poplatky na základe počtu umiestnení serverov a protokolov, ktoré používali. To sa zmenilo, pretože StrongVPN teraz ponúka členom plný prístup k ich sieti so stovkami serverov po celom svete.

Najnovším prírastkom do služby StrongVPN je funkcia StrongDNS. Každý, kto sa zaregistruje na účet StrongVPN, získa tiež bezplatný prístup k StrongDNS, čo je inteligentná služba DNS používaná na obchádzanie geografických obmedzení. Je to skvelé riešenie pre tých, ktorí plánujú cestovať mimo USA a chcú získať prístup k sieti Netflix.

StrongVPN Guangzhou rýchlostný test

StrongVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Hongkongu (keďže ide o najbližšiu oblasť). Nemôžete vybrať konkrétny server. Namiesto toho budete chcieť kliknúť na rozbaľovaciu ponuku umiestnenia servera a zvoliť Hongkong – Hongkong. Vybrali sme OpenVPN UDP pre najlepší výkon. Po pripojení k serveru v Hongkongu sme otestovali rýchlosť a zistili sme, že je 61,36 Mbps.

StrongVPN láskavo ponúka našim návštevníkom zľavu 25%. Kupón sa hromadí okrem bežných zliav. Môžete si vychutnať neobmedzený VPN a bezplatný prístup k SmartDNS iba za 7,50 dolárov mesačne alebo 52,49 dolárov ročne. Ročný účet vyjde na iba 4,37 dolárov mesačne. Na nových používateľov sa vzťahuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte StrongVPN

5. Najlepšie VPN pre Hongkong: VyprVPN

VyprVPN

Tím VyprVPN je založený v Austine v Texase a má dlhoročnú históriu boja za súkromie používateľa na internete. Už niekoľko rokov sú hostiteľom každoročného panelu ochrany osobných údajov v spoločnosti SXSW a dokonca trávili čas vo Washingtone, DC lobovaním za reformy ochrany súkromia. Zistíte, že služba VPN je v súlade s ich hodnotami.

S VyprVPN si všimnete niektoré pridané funkcie v závislosti od toho, ktorý účet si vyberiete. Plán VyprVPN Premium obsahuje 5 súčasných pripojení, protokol VyprVPN Cloud a protokol Chameleon. Funkcia VyprVPN Cloud vám umožňuje ovládať vlastný server VPN v cloude, zatiaľ čo protokol Chameleon pomáha používateľom v krajinách ako Čína prekonať vládnu cenzúru..

VyprVPN Wuhan test rýchlosti

Klient VyprVPN vám umožňuje zvoliť si mesto, ktoré chcete používať. Samozrejme, budete si chcieť vybrať ten, ktorý sa nachádza v Hongkongu. Odtiaľ. klient vás automaticky pripojí k najlepšiemu serveru VPN v Hongkongu. Pretože si môžete zvoliť konkrétny protokol, navrhujú používať svoj proprietárny protokol, ktorý nazývajú Chameleon. Po pripojení k serveru v Hongkongu sa nám podarilo dosiahnuť rýchlosť sťahovania 19,68 Mb / s.

Spoločnosť VyprVPN láskavo ponúka svojim návštevníkom zľavu 25%. Kupón sa hromadí okrem bežných zliav. Môžete si vychutnať neobmedzenú sieť VPN a službu VyprVPN Cloud iba za 12,95 dolárov mesačne alebo 60 dolárov ročne. Ročný účet vyjde iba na 5,00 dolárov mesačne. Na nových používateľov sa vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte VyprVPN

Tu sú naše 10 najlepších VPN služieb pre rôzne možnosti, ale myslíme si, že budete s výberom, ktorý sme spomenuli, najviac spokojný. Tieto voľby sme vybrali pred ostatnými na základe bezpečnosti, regionálnych umiestnení, rýchlosti a ceny. Hľadali sme aj služby s dobrou sieťou VPN serverov, ku ktorým by ste sa mohli chcieť pripojiť.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map