Najlepšie VPN pre Havaj

HavajHavajský štát je rad ostrovov, ktorý bol posledným štátom USA prijatým do únie. Je zaradený na 43. mieste a má stálu populáciu 1,42 milióna ľudí. Štát je aktívnym bodom činnosti viac ako jedným spôsobom. Je tiež veľmi navštevovaná kvôli svojej prírodnej kráse a miernemu podnebiu. Aj keď je v Honolulu, Maui a inde veľa práce, budete sa pravdepodobne pravdepodobne chcieť pripojiť k internetu prostredníctvom svojej bunky alebo notebooku. To však nebudete chcieť urobiť bez toho, aby ste najprv museli používať VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox
5CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox

Najväčším dôvodom použitia siete VPN na Havaji je ochrana vášho súkromia. Tento americký štát je niekedy považovaný za vstupnú bránu na východ. Počasie je skvelé a je to obrovské turistické miesto, ale to je skvelé pre zločincov. Nikto nechce, aby im boli ukradnuté ich súkromné ​​informácie. Použitím VPN môžete vytvoriť bezpečné a súkromné ​​pripojenie k VPN serveru podľa vášho výberu. Preto je pre každého oveľa zložitejšie ohroziť vaše citlivé údaje.

Druhým dôvodom použitia siete VPN je pomôcť vám obísť geografické obmedzenia. Aj keď je Havaj americkým štátom a cenzúrou sa naozaj nezaoberá, stále sa môžu vyskytnúť problémy s obchádzaním geoblokov. Jedná sa o blokády vynútené mediálnymi spoločnosťami a organizáciami, aby zabránili používateľom vidieť materiál mimo cieľovej oblasti. V tomto prípade sa pomocou servera VPN môžete pripojiť k inej oblasti. To vám umožní zobraziť obľúbený obsah z domova alebo vyskúšať nový obsah.

Toto sú najväčšie dôvody použitia VPN, ale pri registrácii do služby môžete objaviť ďalšie. Od ochrany vášho súkromia až po obchádzanie geografických obmedzení je dobré použiť jeden. Teraz, keď viete, prečo je to dôležité, povedzme o možnostiach.

Aká je najlepšia sieť VPN na Havaji?

Na určenie nášho zoznamu najlepších sietí VPN na Havaji sme sa zamerali na nasledujúce kritériá:

 • Schopnosť obísť geograficky obmedzený obsah a športové výpadky
 • Stabilita siete pomáha minimalizovať odpojenia
 • Poskytovatelia bez protokolovania
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick
 • Šifrovanie vojenskej triedy, ktoré pomáha chrániť vaše súkromie
 • Testy rýchlosti, ktoré fungovali dobre v regióne

Tu je zoznam najlepších služieb VPN pre Havaj:

1. Najlepšie VPN pre Havaj: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ameriku a potom otvoriť Spojené štáty. V tomto okamihu môžete vybrať umiestnenie servera USA – Los Angeles. Ako vidíte, testovali sme Honolulu a Mililani. Rýchlosť dosiahla vrchol 165 Mbps.

Test rýchlosti ExpressVPN Havaj

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Havaj: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Kalifornii. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server nachádzajúci sa v Los Angeles na Havaji. Ako vidíte, výkon bol pôsobivý pri rýchlostiach sťahovania nad 144 Mb / s.

Rýchlostný test na NordVPN na Havaji

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Havaj: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA v tomto regióne funguje spravodlivo. Keď sme sa pripojili k serveru LA, dostali sme rýchlosti od 112 Mbps do 164 Mbps.

PIA Havaj rýchlostný test

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Havaj: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

IPVanish ponúka niekoľko serverov v tejto oblasti, takže by ste nemali mať žiadne problémy. Môžete však očakávať vysokú rýchlosť na rôznych miestach sveta. Z tohto dôvodu sme si vybrali IPVanish ako jednu z našich možností, ktoré sa používajú vo Virgínii.

IPVanish je hostiteľom serverov na všetkých kontinentoch iných ako Antarktída, rovnako ako v niektorých európskych regiónoch. Sieť produkuje veľké rýchlosti a dobre sa darí našim testom rýchlosti. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

Práve sme spomenuli, že server IPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Testovali sme server IPVanish v Los Angeles na servery na Havaji a našli sme rýchlosť medzi 76 Mbps a 94 Mbps.

IPVanish Havaj rýchlostný test

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

5. Najlepšie VPN pre Havaj: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Keďže sme chceli otestovať server v Los Angeles (najbližšie miesto pre ostrovy), otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do USA a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov. Sieť CyberGhost zahŕňa servery v LA. Pripojili sme sa k serveru a otestovali sme Havaj rýchlosťou 6 Mbps až 12 Mbps.

Test rýchlosti CyberGhost Havaj

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

Pre záujemcov o ďalšie možnosti sa môžete bez obáv pozrieť na naše 10 najlepších VPN Zoznam. Nemyslíme si však, že budete musieť. Náš výber bol založený na bezpečnosti, rýchlosti, spoľahlivosti a dokonca aj cene. Hľadali sme aj poskytovateľov so servermi nachádzajúcimi sa pomerne blízko na Havaji. Takto získate prístup k najlepším možným rýchlostiam. Bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, všetky majú dobré siete. Rýchlosť môže byť určite dôležitá bez ohľadu na to, čo plánujete robiť na ostrovoch. Pomocou nášho sprievodcu nájdete najlepšie riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map