Najlepšie VPN pre Gruzínsko

Krajina GruzínskaGruzínsko sa nachádza v Eurázii a je bývalým Sovietskym štátom. Má populáciu 3,79 milióna obyvateľov a hustotu obyvateľstva 138 na štvorcovú míľu. Existuje niekoľko dobrých dôvodov na návštevu tejto krajiny, vrátane dobrého a lacného jedla, lacných múzeí, historických pamiatok a ďalších. Aj keď je internet v krajine dobre zavedený, musíte mať istotu, že používate VPN, ak plánujete používať verejné WiFi. O chvíľu to vysvetlíme. Najprv sa však pozrite na zoznam najlepších sietí VPN pre Gruzínsko.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1HMA Pro VPN$ 4,29HideMyAss280
2PureVPN$ 2,88SaferVPN180checkboxcheckbox
3ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
4NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox

Podľa správy Freedomhouse.org je Gruzínsko slobodnou krajinou pre web. Blízkosť Ruska je však dosť na to, aby sa týkala mnohých. To je dôvod, prečo musíte používať VPN na ochranu vášho súkromia. Ak tak urobíte, vaše bezpečné a súkromné ​​pripojenie sťaží kompromitáciu vašich údajov alebo sledovanie vašich aktivít.

Druhým dôvodom použitia siete VPN v Gruzínsku je pomôcť vám obísť vládnu cenzúru a geobloky. Aj keď neexistujú nekontrolované dôkazy, existujú náznaky toho, že vláda v niektorých ohľadoch manipuluje s internetom. Ak chcete tieto problémy obísť, musíte sa pripojiť k sieti VPN na inom mieste. To znemožňuje blokovaniu toho, čo vidíte, pre ktorýkoľvek blokovací softvér.

Aká je najlepšia VPN pre Gruzínsko?

Aj keď používanie internetu je v krajine základným právom, blízkosť Ruska sa nás trochu týka. Z tohto dôvodu je dôležité chrániť sa pred zlodejmi. Preto sa najprv zameriame na bezpečnosť, a povieme vám, ktorá VPN je pre Gruzínsko najlepšia.

 • Prísne pravidlá týkajúce sa denníkov vás chránia v Gruzínsku
 • Silné šifrovanie pomocou vojenských komponentov, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie pred zvedavými očami v regióne
 • Schopnosť obísť brány firewall a vládnu cenzúru, keď ste v oblasti
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick
 • Rýchle servery, ktoré fungujú dobre v Gruzínsku a regióne
 • Poskytovatelia, ktorí majú veľké a stabilné siete, ktoré vám pomôžu eliminovať prerušené pripojenia

A teraz sa podrobne pozrieme na niektoré z najlepších sietí VPN pre Gruzínsko.

1. Najlepšie VPN pre Gruzínsko: HMA

HMA VPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

HideMyAss bol uvedený do života v roku 2005, keď Jack Cator, 16-ročný študent v Anglicku, sa rozhodol, že chce vytvoriť službu, ktorá pomôže ľuďom vyhnúť sa cenzúre. Konkrétne Jack nemohol získať prístup na stránky sociálnych médií a online hry, pretože boli zablokované v školskej sieti. HMA pridal prvý mesiac stovky tisícov používateľov a odvtedy sa rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete s viac ako 350 umiestneniami serverov. Privax, materská spoločnosť HMA Pro VPN, sa pripojil k tímu AVG v roku 2015.

HMA Georgia rýchlostný testPre tých, ktorí chcú nájsť poskytovateľa VPN s najväčším počtom umiestnení na serveri, je HideMyAss tou najlepšou voľbou. Nezabudnite, že server HMA zaznamenáva aktivitu používateľov, ktorá je pre niektorých používateľov siete VPN znepokojujúca. HMA hostuje niektoré servery VPN v Gruzínsku. Ak sa tam chcete pripojiť k serveru, budete chcieť prejsť do „Location Mode“ a začať výberom „Change Location“. Potom kliknite na kartu Mestá a vyhľadajte Tbilisi. Pripojili sme sa k serveru a otestovali sme rýchlosť 121,46 Mb / s.

V roku 2016 spoločnosť HMA a niekoľko ďalších popredných poskytovateľov VPN viedli cestu k zjednodušeniu ich vlastného klientskeho softvéru. Výsledkom je celá sada vlastných aplikácií, ktoré uľahčujú každému používateľovi pripojenie k sieti HMA a šifrovanie pripojenia. Majú k dispozícii softvér pre Windows, Mac, Android a iOS. K HMA sa tiež môžete pripojiť pomocou smerovača. HMA ponúka neobmedzený prístup k VPN od pouhých 4,99 dolárov mesačne a ponúka všetkým novým používateľom 30-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte Hide My Ass

2. Najlepšie VPN pre Gruzínsko: PureVPN

PureVPN

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 2,88 dolárov mesačne (zľava 74%)

PureVPN podniká od roku 2007 a robí z nich jedného z najstarších poskytovateľov VPN na trhu. Vďaka skorému začiatku im pomohli expandovať a inovovať. PureVPN má jedného z najlepších VPN klientov dostupných na trhu. Majú tiež bezplatné aplikácie pre systémy iOS a Android.

Inovácia je oblasť, ktorá pomáha PureVPN vyniknúť z balíka. Pokračujú v pridávaní nových funkcií a doplnkov do služby. Môžete pridať NAT firewall, vyhradenú IP adresu, prehliadač StealthVPN a špeciálnu možnosť nazývanú vyhradený streamovanie, aby ste urýchlili výkon..

Rýchlostný test PureVPN GeorgiaKeďže sme chceli otestovať server v Gruzínsku, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Nástroj na výber krajiny“. Odtiaľto môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server pomocou karty „Prehľadávať všetky servery“. Sieť PureVPN má niekoľko serverov umiestnených v Gruzínsku. Pripojili sme sa k jednej z nich v Tbilisi a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 27,80 Mb / s.

PureVPN sa v kategórii cien naozaj darí. S pokračujúcim rastom služieb znížili ceny o viac ako 50%. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú sieť VPN a získať prístup k všetkým ich umiestneniam servera už od 4,99 dolárov mesačne. Ročný plán má veľkú hodnotu.

Navštívte stránku PureVPN

3. Najlepšie VPN pre Gruzínsko: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN GeorgiaAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu Všetky, otvorte Európu a potom otvorte Gruzínsko. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Pri testovaní servera Tbilisi v Gruzínsku bola rýchlosť 5,85 Mb / s.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

4. Najlepšie VPN pre Gruzínsko: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že spoločnosť NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak chcete získať predplatné na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Test rýchlosti na NordVPN GeorgiaNordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Tbilisi. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server nachádzajúci sa v Tbilisi v Gruzínsku a rýchlosť sťahovania bola 1,21 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,99 dolárov mesačne s trojročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

Teraz vidíte niekoľko jasných dôvodov na použitie VPN počas pobytu v krajine Gruzínsko. Samozrejme nájdete aj iných poskytovateľov služieb top 10 zoznam VPN. Všetci poskytovatelia budú dobre fungovať, ale optimalizovali sme naše rozhodnutia, aby sme pre Gruzínsko poskytli najlepšie možnosti. Ochrana VPN je dobrý nápad, či už v krajine plánujete niečo robiť. Použitím nášho sprievodcu vám pomôžeme urobiť informované rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map