Najlepšie VPN pre Fortnite

fortnýmFortnite je populárna hra od spoločnosti Epic Games. Je to konkurenčná online strieľačka. Fortnite je určený pre PC, Xbox One a PS4. Hra má viac ako 4 milióny hráčov. Keďže Fortnite je tak populárny, musí sa vyskytnúť určité oneskorenie. Na vyriešenie tohto problému odporúčam sieť VPN. Sieť VPN vám umožní zmeniť adresu IP na inú adresu IP podľa vášho výberu. Ak vyberiete server blízko miesta, kde sa pripájate k hre, môžete zaznamenať menšie oneskorenie a rýchlejšie pripojenie. Pretože to nie je vaša IP, budete chránení pred útokmi DDoS. Sieť VPN vám tiež umožní prekonať obmedzenia týkajúce sa geo alebo brány firewall, takže môžete hrať odkiaľkoľvek.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Fortnite je online strelec PvP. Hra je veľmi zložitá a umožňuje konkurenčné prostredie. Má dve hlavné oblasti, na ktoré sa musíte zamerať. Jedným z nich je ťažba a remeslá. Druhým je obrana a útoky. Na mape budete chcieť použiť svoju sekeru na ničenie áut, stromov, balvanov, domov a ďalších. Tieto položky vám poskytnú zdroje. Tieto zdroje sa môžu použiť na výrobu zdravotných balíčkov, platforiem a zbraní. Zbrane a ďalšie predmety nájdete aj v truhliciach.

Druhou vecou, ​​ktorú robíte, je útok a obrana. Zbrane môžete použiť na boj proti iným hráčom. Existuje päť hlavných druhov zbraní. Breacher je útočná puška, ktorá je celkovo dobrá. Táto zbraň nemá žiadne slabosti ani silné stránky. Scoped Bullseye je ostreľovacia puška. Je to vynikajúci dosah, ale nie je efektívny zblízka. Meč Ninja je vynikajúci pri útokoch na blízko, ale nemá na dosah. Crusader je brokovnica. Je skvelý na krátku vzdialenosť, ale hrozný na veľké vzdialenosti. Stiahnuteľné podlahové hroty sú pasce, ktoré môžete umiestniť, aby ste zranili nepriateľov. Vo Fortnite sú štyri hlavné typy postáv, ktoré môžete hrať. Tie obsahujú:

 • staviteľ: Budujú pevnosti rýchlejšie ako ostatní a používajú križiak.
 • ninja: Môžu zdvojnásobiť skok a používať meče Ninja.
 • Outlanders: Vynikajú pri hľadaní materiálov a pri love na Scoped Bullseye.
 • vojak: Vynikajú v obrane pevnosti pomocou Breacherov.

Hlavný herný režim hrá ako tím a plní misie. Snažíte sa poraziť šupky, ktoré sú zombie a iné príšery. Niektoré príklady misií, ktoré môžete hrať, sú: dodanie bomby, záchrana pozostalých v stanovenej lehote a rôzne režimy hordy. Ďalším režimom, ktorý je populárny v hre, je 100 hráčov zdarma pre všetkých. V tomto režime ste umiestnili na mapu so 100 ľuďmi s cieľom stať sa posledným, kto prežil. Začnete bez zbraní a budete si musieť nájsť nejakú šírku mapy. Keď získate prostriedky, remeslo a bojujete s ostatnými, pomaly sa dostanete bližšie ku koncu. Čím bližšie získate, tým viac bude mapa zmenšená. Táto metóda sa používa na urýchlenie hry. V tomto režime môžete použiť ľubovoľnú zbraň, ktorú nájdete, bez ohľadu na svoju triedu.

Ako odstrániť zákaz Fortnite IP

Je známe, že tím vývojárov Fortnite v spoločnosti Epic Games blokuje hráčov. Problém je v tom, že neuvádzajú, čo vás môže z hľadiska služby zakázať. Namiesto toho môžete nájsť svoju IP bez varovania. Ak k tomu dôjde, bude vám zablokovaný prístup do Fortnite. Jediným pozitívom je, že sa zdá, že Epic Games používa rovnakú technológiu, akú používajú iné služby na blokovanie používateľov na základe adresy IP. To znamená, že sa môžete pripojiť k serveru VPN a zmeniť svoju IP adresu tak, aby ste obišli zákaz IP.

Poďme na to a bližšie sa pozrieme na najlepšie VPN pre Fortnite.

1. Najlepšie VPN pre Fortnite: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Fortnite: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Fortnite: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Používame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Túto službu však nebudete chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte nižšie, sieť PIA je v kľúčových lokalitách v Spojených štátoch pomerne rýchla.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Fortnite: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Fortnite: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Fortnite je populárna hra pre Xbox One, PS4 a PC. Je zadarmo hrať a má zložité hry. K dispozícii sú dva hlavné režimy, ale vývojári vždy pridávajú ďalšie udalosti. Fortnite je skvelá hra, ktorú si určite budete môcť zahrať vy aj vaši priatelia.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map