Najlepšie VPN pre Eugene, Oregon

Eugene, OregonEugene, Oregon je stredne veľké mesto nachádzajúce sa pomerne blízko pobrežia Oregonu. Má populáciu takmer 170 000 obyvateľov a oblasť metra je domovom približne 370 000 obyvateľov. Toto zelené mesto má na prilákanie turistov niekoľko rôznych vecí. Jednou z najvýznamnejších je University of Oregon Ducks. Ak sa chystáte na výlet, aby ste si pozreli svoje obľúbené tímové hry v autzenskej ZOO alebo z iných dôvodov, budete chcieť použiť sieť VPN, keď používate verejné WiFi. O chvíľu ti povieme prečo. Najprv sa pozrite na náš zoznam najlepších sietí VPN pre Eugene.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

V roku 1846 prišiel do Willamette Valley Eugene F. Skinner (vyhlásený Wil-lam-ette) s 1200 ďalšími kolonistami. Miestni pôvodní obyvatelia odporučili spoločnosti Skinner stavať na vyvýšenom mieste, aby sa predišlo záplavám. Postavil prvú anglo kabínu na tom, čo je teraz Skinnerovým Butte. Bol používaný ako obchodné miesto a bol zaregistrovaný ako oficiálna pošta v roku 1850.

Dnes existuje veľa rôznych faktorov, ktoré poháňajú hospodárstvo. Má mnoho špičkových priemyselných odvetví, múzeá, historické miesta, je blízko pobrežia Oregonu, riek Willamette a Mckenzie, ktoré pretekajú mestom, Eugene Yacht Club a ďalšie. Napriek ostatným školám, ktoré sa nachádzajú v Eugene alebo v ich blízkosti, škola, ktorá dostáva najviac tlače, je University of Oregon. Škola má veľmi veľký posilňovač a absolventov pod menom Phil Knight. Je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Nike Apparel av rozhovore uviedol, že daroval škole stovky miliónov dolárov..

Bez ohľadu na vaše dôvody pre návštevu oblasti Eugene, existuje veľká šanca, že budete chcieť použiť verejné WiFi. Ak áno, musíte najprv použiť VPN. Je to preto, že okolo sa skrývajú kybernetickí muži. O porušení údajov od niektorej spoločnosti nemusíte chodiť ďaleko. Aj keď s nimi nemôžete robiť nič, pomocou VPN vám pomôžeme zabezpečiť a šifrovať informácie od tých, ktorí by ich chceli ukradnúť..

Ďalším dôvodom použitia siete VPN je pomôcť vám obísť sieťové a geografické obmedzenia. Od škôl, podnikov, organizácií až po niektoré krajiny sú brány firewall všade. Pomocou siete VPN môžete softvér presvedčiť, že sa nachádzate niekde inde. Je to tiež skvelé, pretože šifrované informácie sú chránené pred cenzormi. Týmto spôsobom si môžete prezerať, čo by ste chceli, rovnako ako obvykle. To isté platí aj v prípade, ak ste už niekedy mali športové výpadky. Nemali by ste si nechať ujsť obľúbenú športovú udalosť, pretože ste náhodou v rovnakom regióne, v ktorom sa hra nachádza.

Tam máte dva najväčšie dôvody, prečo používať VPN v Eugene. Možno však zistíte, že ich je viac. Či už sa chcete chrániť pred kybernetickými zbraňami alebo obísť sieťové a geografické obmedzenia, pomocou VPN je skvelý nápad. So všetkými dostupnými možnosťami protokolu budete pri výbere použiť šifrovacie protokoly IKEv2 alebo OpenVPN. Ak vám poskytovatelia poskytujú voľbu medzi verziami OpenVPN, verzia UDP je najrýchlejšia. Verzia TCP je však vhodná pre tých, ktorí majú problémy s pripojením.

1. Najlepšie VPN pre Eugene: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN má komponenty rýchleho prístupu VPN a MediaStreamer. Spoločne fungujú ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením. Pomôže tiež zašifrovať vaše pripojenie a odblokovať aj živé športové udalosti. Na webe ExpressVPN nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí.

CountryLocationsUSA Server Locations
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virgínia, Washington, DC

Ako vidíte v tabuľke vyššie, ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť stovkami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené tímy odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až do mesta, ale nemôžete si vybrať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Toto samozrejme platí pre Seattle (pretože je najbližší). Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ameriku a potom otvoriť Spojené štáty. V tomto okamihu môžete vybrať umiestnenie servera USA – Seattle. Ako vidíte, testovali sme server v Portlande a rýchlosť bola 115,58 Mbps.

ExpressVPN Portland test rýchlosti

Hoci sa ExpressVPN predáva za vyššiu cenu ako iné služby v našom zozname, hodnota je vysoká vzhľadom na veľkosť ich sieťových a servisných funkcií. Počítač, vreckové zariadenie, smerovač a hernú konzolu (SmartDNS) môžete jednoducho spojiť pomocou jediného účtu VPN 6,67 dolárov mesačne s ročným predplatným.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Eugene: IPVanish

IPVanish

Eugene má krásne scenérie a veľa vecí, ktoré treba vidieť a robiť. Najbližšie umiestnenie servera pre IPVanish je však Seattle. Preto sa tam chcete pripojiť k serveru. Keď tak urobíte, zistíte, že spojenia v meste sú rýchle a mali by vyhovovať vašim potrebám. Vďaka tomu je spoločnosť IPVanish jednou z najlepších možností, ako používať vo Eugene.

KrajinyPolohaServersProtocolsSoftwareMonth12 Mo.Refund
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPSoftvér VPN$ 7,50$ 58,497 dní

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola neustále najrýchlejšou sieťou VPN v USA pre naše testy rýchlosti. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách celého regiónu. Môžete vybrať konkrétne umiestnenie alebo samostatný server.

IPVanish hostí 41 serverov v Seattli a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Majú veľkú rýchlosť a dobre fungujú. Testovali sme server IPVanish v Seattli a zistili sme, že rýchlosť je 126,88 Mbps.

IPVanish Portland test rýchlosti

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To funguje spravodlivo 4,87 dolárov mesačne o ročnom pláne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

3. Najlepšie VPN pre Eugene: NordVPN

NordVPNSpoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

CountryLocationsUSA Server Locations
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Zistíte, že spoločnosť NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte plán s dlhšou dobou platnosti. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Seattli (pretože je to najbližšie k Eugene). Bohužiaľ, klient neukazuje mesto servera. Najjednoduchší spôsob, ako vybrať konkrétne číslo servera, je vybrať kartu „Servery“ v aplikácii a potom výsledky zoradiť podľa abecedy. Potom môžete prejsť nadol a vybrať ktorékoľvek z čísiel serverov, ktoré sme uviedli vyššie. Môžete vidieť percento času načítania a vzdialenosť ku každému serveru. Testovali sme server Spojených štátov v Seattli a pri testovaní servera v Portlande sme zistili, že výkon je 126,34 Mbps.

NordVPN Portland test rýchlosti

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 3,99 dolárov mesačne s dvojročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

4. Najlepšie VPN pre Eugene: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

KrajinyPolohaServersProtocolsSoftwareMonthly18 Mo.Refund
60802960OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSecwindows$ 11,99$ 49.5045 dní

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo iných krajinách. Klient systému Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť Wi-Fi, torrent anonymne, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť server..

Keďže sme chceli otestovať server blízko Eugene, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Vybrať môj server“. Odtiaľ môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server. Sieť CyberGhost obsahuje niekoľko serverov v Seattli. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 120,04 Mbps, keď sme použili testovacie miesto v Portlande.

Test rýchlosti CyberGhost Portland

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa prihlásiť na úplný prístup k sieti CyberGhost už od 3,50 dolárov mesačne počas ich súčasnej propagácie.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Eugene: PIA

Súkromný prístup na internetSúkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 28 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Uviedli umiestnenie servera v abecednom poradí podľa krajiny. Keď vyberiete miesto, môžete sa ľahko pripojiť k miestam v Seattli (pretože je najbližšie k Eugene).

KrajinyPolohyServersProtocolsSoftwareMesačne2 YearsRefund
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPwindows$ 6,45$ 59,957 dní

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Klient PIA pre Windows je veľmi jednoduchý. Pokiaľ ide o používanie a nastavenie, nenájdete toho veľa. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA bežal pri 125,44 Mbps pri pripojení k serveru Seattle a testovaniu s testovacím miestom v Portlande..

PIA Portland test rýchlosti

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zaistiť anonymitu v Seattli. Súkromný prístup na internet ponúka VPN už od samého začiatku 2,50 dolárov mesačne.

Navštívte súkromný prístup na internet

Aj keď sa môžete pozrieť na naše 10 najlepších VPN zoznam služieb, myslíme si, že budete v našich špičkových službách spokojní. Rozhodli sme sa na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny a bezpečnosti. Mnoho poskytovateľov má servery umiestnené v Eugene alebo okolo neho. Týmto spôsobom nebudete mať žiadne problémy s rýchlosťou. Samozrejme, všetci majú veľké siete. Rýchlosť je dôležitá, ak plánujete sťahovanie alebo streamovanie akéhokoľvek obsahu. Nikto nemá rád ikonu vyrovnávacej pamäte, takže budete chcieť najlepšiu možnú rýchlosť. Keď použijete nášho sprievodcu, môžete urobiť informované rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map