Najlepšie VPN pre Dhaka

Dhaka, BangladéšDhaka, Bangladéš je hlavné a najväčšie mesto v krajine. Pretože má takmer 19 miliónov ľudí, je to 4. najľudnatejšie mesto na svete. Keďže je Dhaka iba 118 km2, je to najviac preplnené mesto na svete. V poslednom období zaznamenala trochu rast a zahraničné a domáce investície sa rušia. Tiež sa považuje za jedno z najrýchlejšie rastúcich miest v okolí. Ak plánujete navštíviť mesto, pred pripojením k sieti Wi-Fi určite budete chcieť použiť sieť VPN. O chvíľu vám povieme prečo, ale najskôr si prečítajte naše odporúčania týkajúce sa najlepších sietí VPN pre Dhaka.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2HMA Pro VPN$ 4,29HideMyAss280
3PureVPN$ 2,88SaferVPN180checkboxcheckbox

História mesta siaha až do prvého tisícročia. V roku 1608 Mughalská ríša vyhlásila hlavné mesto Dháky. Keď Briti v roku 1800 zajali Dháku, mesto trpelo hladom. Britská vláda sa skončila až po získaní nezávislosti krajiny v roku 1947.

V roku 2011 spoločnosť Time Magazine uviedla Dhaka ako novo vyťaženú megakost a je politickým a obchodným centrom krajiny. Medzi veci, ktoré priťahujú návštevníkov mesta, patria múzeá, podniky, architektonické budovy, vyhliadkové pešie výlety, výlety loďou a ďalšie. Ako vidíte, existuje veľa vecí, ktoré sa v čase výpadku môžu robiť. Majte však na pamäti, že mesto takmer prasklo vo švíkoch.

Ak plánujete používať internet v Dháke, môžete mať problémy s rýchlosťou a stabilitou. Po celej krajine má Bangladéš jednu z najnižších mier využívania internetu na svete. V niektorých zariadeniach a hoteloch by ste však mali mať možnosť nájsť pripojenie na internet. Ak ju potrebujete použiť, budete sa chcieť chrániť pomocou VPN. Môžete sa staviť, že existuje veľa počítačových zločincov, ktorí čakajú na ukradnutie vašich súkromných údajov. Vytvorením bezpečného a šifrovaného pripojenia k serveru budete pre zločincov oveľa zložitejšie spochybniť vaše informácie.

Ďalším dôvodom použitia siete VPN v Dháke je kvôli cenzúre. Bangladéšska krajina často blokuje webové stránky, ktoré považuje za nevhodné. Lokálni poskytovatelia služieb tiež zablokujú všetky porty s výnimkou protokolu HTTP / HTTPS. Použitím siete VPN môžete softvér na blokovanie presvedčiť, že sa nachádzate niekde inde. Je tiež užitočné obísť blokády portov, ktorým budete čeliť.

Ako vidíte, toto sú dva z najväčších dôvodov použitia siete VPN v Dháke. Po registrácii do svojho účtu však môžete nájsť ďalšie spôsoby použitia. Od zastavenia počítačových zločincov až po riešenie problémov s cenzúrou vám VPN pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Teraz, keď sme vám ukázali, prečo sú dôležité, musíme vám povedať niekoľko vecí.

VPN fungujú pomocou šifrovacích protokolov. Môžu však byť mätúce, ak chcete najlepšiu ochranu. Najlepším protokolom na použitie je OpenVPN, kedykoľvek je to možné. Je to priemyselný štandard, pretože ponúka najlepšiu kombináciu rýchlosti a bezpečnosti. U niektorých poskytovateľov môžete vidieť výber medzi verziou UDP a TCP. UDP je zvyčajne najlepšou voľbou, pretože je najrýchlejšia. Verzia TCP je však lepšia, ak máte problémy s pripojením. Keďže v Bangladéši existuje veľká pravdepodobnosť problémov s pripojením, možno budete chcieť uistiť, že služba vám túto možnosť poskytne.

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Dhaka.

1. Najlepšie VPN pre Dhaka: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

ExpressVPN Dhaka test rýchlosti

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ázijsko-tichomorský región a potom otvoriť Bangladéš. V tomto okamihu môžete vybrať servery, ktoré sa tam nachádzajú. Ako vidíte, testovali sme server v Dháke a rýchlosť bola 30,18 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Dhaka: HMA

HMA VPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

HideMyAss bol uvedený do života v roku 2005, keď Jack Cator, 16-ročný študent v Anglicku, sa rozhodol, že chce vytvoriť službu, ktorá pomôže ľuďom vyhnúť sa cenzúre. Konkrétne Jack nemohol získať prístup na stránky sociálnych médií a online hry, pretože boli zablokované v školskej sieti. HMA pridal prvý mesiac stovky tisícov používateľov a odvtedy sa rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete s viac ako 350 umiestneniami serverov. Privax, materská spoločnosť HMA Pro VPN, sa pripojil k tímu AVG v roku 2015.

Test rýchlosti HMA Dhaka

Ak je vaším cieľom nájsť VPN s najväčším počtom umiestnení na serveri, HideMyAss je vaša najlepšia voľba. Nezabudnite, že server HMA zaznamenáva aktivitu používateľov, ktorá je pre niektorých používateľov siete VPN znepokojujúca. HMA je hostiteľom mnohých serverov VPN v celej Ázii, vrátane niekoľkých serverov v Bangladéši. Ak sa tam chcete pripojiť k serveru, budete chcieť prejsť do „Location Mode“ a začať výberom „Change Location“. Potom kliknite na kartu Mestá a vyhľadajte Dhaka. Odtiaľ si môžete vybrať umiestnenie servera. Pripojili sme sa k serveru a otestovali sme rýchlosť 24,32 Mb / s.

V roku 2016 spoločnosť HMA a niekoľko ďalších popredných poskytovateľov VPN viedli cestu k zjednodušeniu vlastného klientskeho softvéru. Výsledkom je celá sada vlastných aplikácií, ktoré uľahčujú každému používateľovi pripojenie k sieti HMA a šifrovanie pripojenia. Majú k dispozícii softvér pre Windows, Mac, Android a iOS. K HMA sa tiež môžete pripojiť pomocou smerovača. HMA ponúka neobmedzený prístup k VPN od pouhých 4,99 dolárov mesačne a ponúka všetkým novým používateľom 30-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí.

Zobraziť ponuky HMA

3. Najlepšie VPN pre Dhaka: PureVPN

PureVPN

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 2,88 dolárov mesačne (zľava 74%)

PureVPN podniká od roku 2007 a robí z nich jedného z najstarších poskytovateľov VPN na trhu. Vďaka skorému začiatku im pomohli expandovať a inovovať. PureVPN má jedného z najlepších VPN klientov dostupných na trhu. Majú tiež bezplatné aplikácie pre systémy iOS a Android.

Inovácia je oblasť, ktorá pomáha PureVPN vyniknúť z balíka. Pokračujú v pridávaní nových funkcií a doplnkov do služby. Môžete pridať NAT firewall, vyhradenú IP adresu, prehliadač StealthVPN a špeciálnu možnosť nazývanú vyhradený streamovanie, aby ste urýchlili výkon..

PureVPN Dhaka test rýchlosti

Keďže sme chceli testovať server v Bangladéši, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Nástroj na výber krajiny“. Odtiaľto môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server pomocou karty „Prehľadávať všetky servery“. Sieť PureVPN má niekoľko serverov umiestnených v Bangladéši. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 48,28 Mbps.

PureVPN sa v kategórii cien naozaj darí. S pokračujúcim rastom služieb znížili ceny o viac ako 74%. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú sieť VPN a získať prístup k všetkým umiestneniam ich servera už od 2,88 dolárov mesačne. Ročný plán má veľkú hodnotu.

Zobraziť ponuky PureVPN

Pri hľadaní služby VPN, ktorá sa má použiť v Dháke, máme pocit, že sme vám ponúkli najlepšie možnosti. Ste však vítaní pozrieť sa na naše 10 najlepších VPN Zoznam. Len sa uistite, že poskytovateľ, ktorého vyberiete, má servery umiestnené v tejto oblasti. Rozhodli sme sa na základe bezpečnosti, rýchlosti, spoľahlivosti a ceny. Hľadali sme aj poskytovateľov, ktorí majú servery v Dháke. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť najlepšie rýchlosti. Ak máte v pláne streamovať čokoľvek, sú dôležité dobré rýchlosti. Na našom zozname nie sú žiadne zlé rozhodnutia, pretože všetci majú dobré siete. Dúfame, že náš sprievodca vám pomôže správne sa rozhodnúť pre vaše potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map