Najlepšie VPN pre Deathgarden: Bloodharvest

deathgardenDeathgarden: Bloodharvest je multiplayerová hra na prežitie, kde nemilosrdný lovec sleduje a zbrane zúfalí jednotlivci, ktorí sa snažia uniknúť Deathgarden. Hra bola vydaná spoločnosťou Behavior Digital a bola vydaná na server Steam.com 30. mája 2019. V tejto hre so štýlom terminátora ste jedným z mála, ktorým bol udelený prístup k Enclave. Pretože hra je stále nová a tak pohlcujúca, existuje veľká šanca, že narazíte na oneskorenie. To je dobrý dôvod na použitie VPN. O chvíľu vysvetlíme ďalšie dôvody. Skôr ako to urobíme, prečítajte si najlepšie VPN pre program Deathgarden: Bloodharvest.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

V tejto hre ste jedným z tých, čo prežili a snaží sa dostať k relatívnej bezpečnosti Enclave. Svet je samozrejme zasadený do postapokalyptického tematického sveta a vy sa musíte vyhnúť nemilosrdnému dravcovi, aby sa dostal z určitej smrti slumov. Dokážete uniknúť tomuto nemilosrdnému lovcovi a preskúmať Deathgarden? Táto hra je multiplayer a budete si môcť zahrať so svojimi priateľmi.

Keď vidíte niektoré aspekty hry, existuje niekoľko spôsobov, ako vám VPN pomôže pri hraní hry. Pretože sa môžete spojiť s jedným, vybrať si menej zaneprázdnený región, v ktorom budete hrať svoju hru. Či už hráte vraha alebo jedného z tých, čo prežili, môžete sa veľmi dobre stretnúť s oneskorením. Toto oneskorenie môže znamenať rozdiel medzi úspešným únikom alebo skončením streľby poľovníkom na konci. Niektorí poskytovatelia internetových služieb občas obmedzujú herné činnosti. Aj keď to nie je bežné, vaša hra sa určite zastaví. Pretože niektorí poskytovatelia internetových služieb hľadajú vzory, pomôže vám to vyriešiť pripojenie k sieti VPN na šifrovanie vašej prevádzky

Aký je najlepší VPN pre Deathgarden: Bloodharvest?

Pri určovaní toho, čo je najlepšia VPN pre program Deathgarden: Bloodharvest, sa zameriame na faktory, ktoré súvisia s rýchlosťou a prístupom. Iba tak vám môžeme povedať, aká je naša odpoveď.

 • Veľké a stabilné siete, ktoré pomáhajú eliminovať odpojenia počas hrania
 • Poskytovatelia, ktorí ponúkajú silné šifrovanie, aby zabránili útokom DDoS a chránili vaše súkromie
 • Rýchle servery v rôznych regiónoch vám pomôžu vychutnať si najlepšiu možnú rýchlosť a udržať vás nažive pri hraní hry Deathgarden: Bloodharvest
 • Poskytovatelia sú schopní obísť firewally, aby ste mali prístup k hre v škole alebo kdekoľvek inde, kde by ste mohli byť

Nižšie nájdete niektoré z najlepších sietí VPN pre program Deathgarden: Bloodharvest.

1. Najlepšie VPN pre Deathgarden: Bloodharvest: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Deathgarden: Bloodharvest: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Deathgarden: Bloodharvest: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Používame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Túto službu však nebudete chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte nižšie, sieť PIA je v kľúčových lokalitách v Spojených štátoch pomerne rýchla.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Deathgarden: Bloodharvest: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Deathgarden: Bloodharvest: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Ak chcete zostať nažive, uniknúť lovcovi a vyhnúť sa oneskoreniu, pomocou VPN zahrajte Deathgarden: Bloodharvest je dobrý nápad. Či už sa chcete obísť okolo firewallov v škole alebo v práci, chrániť sa pred útokmi DDoS alebo sa dokonca vyhnúť oneskoreniu, všetky tieto problémy môžete vyriešiť pomocou VPN. Vyššie sú samozrejme skvelé možnosti. To znamená, že sa vždy môžete bližšie pozrieť na naše 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci budú fungovať dobre, ale my sme sa rozhodli čo najlepšie optimalizovať vaše herné zážitky pomocou Deathgarden: Bloodharvest. Týmto spôsobom môžete získať veľké rýchlosti, vyhnúť sa oneskoreniu a zabrániť útokom DDoS a uniknúť predátorovi. Prečítajte si nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže nájsť správne rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map