Najlepšie VPN pre Colorado

ColoradoColorado je štát nachádzajúci sa v južných Skalistých horách. Má odhadovanú populáciu takmer 5,7 milióna ľudí. Za posledných niekoľko rokov štát zaznamenal príliv návštevníkov a cestovného ruchu. Je to čiastočne kvôli ich liberálnym zákonom o používaní marihuany. Či už plánujete navštíviť štát z tohto dôvodu alebo iné, pri použití verejných sietí Wi-Fi budete určite potrebovať použitie siete VPN. O chvíľu vám o tom môžeme poskytnúť viac informácií. Najprv si prečítajte zoznam najlepších VPN pre Colorado.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox
3NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
4IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox

Najlepším dôvodom použitia VPN počas Colorado je ochrana vášho súkromia. Aj keď je Colorado v USA a nemá žiadne vládne monitorovanie, nie ste v bezpečí. Nemusíte tvrdo hľadať dôkazy o krádeži identity. Pripojením k sieti VPN vytvoríte bezpečné a súkromné ​​pripojenie k serveru podľa vášho výberu. Toto sťaží každému ukradnúť vaše osobné údaje.

Druhým dôvodom použitia siete VPN v Colorade nie je dôvod vládnej cenzúry, ale pomôcť vám obísť geografické obmedzenia a brány firewall. Na dosiahnutie tohto cieľa by ste sa pripojili k sieti VPN v inej oblasti. Týmto spôsobom môžete pokračovať tak, ako by ste normálne.

Aká je najlepšia VPN pre Colorado?

Aby sme na túto otázku mohli čo najlepšie odpovedať, musíme sa pozrieť na najdôležitejšie faktory, ktoré sa majú používať v Colorado. Najprv sa zameriame na obchádzanie firewallov a geografických obmedzení. Týmto spôsobom môžeme určiť najlepšie VPN pre Colorado.

 • Servery VPN, ktoré fungujú dobre v Colorade (všetky VPN testované v Denveri, Colorado Springs a Pueblo)
 • Schopnosť odblokovať geografické obmedzenia v Colorade
 • Veľká a stabilná sieť, ktorá vám pomôže vyhnúť sa prerušenému pripojeniu
 • Poskytovatelia VPN, ktorí neuchovávajú denníky používania
 • Silné šifrovanie na vojenskej úrovni, ktoré pomáha chrániť súkromie v regióne
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick

Teraz sa podrobnejšie pozrieme na najlepšie VPN pre Colorado.

1. Najlepšie VPN pre Colorado: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte USA a potom otvorte Colorado. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Pripojili sme server v Denveri a otestovali rýchlosť v Denveri, Colorado Springs a Pueblo. Výsledky sa pohybovali medzi 116 Mbps a 121 Mbps, čo takmer maximalizovalo naše káblové pripojenie na internet.

ExpressVPN Colorado rýchlostný test

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Colorado: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 67%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA v tomto regióne funguje dobre. Pripojili sme sa k serveru PIA v Denveri a otestovala ho rýchlosť v Denveri, Colorado Springs a Pueblo. Ako vidíte, výsledky sa pohybovali od 53 Mbps v Pueble po 84 Mbps v Denveri.

PIA Colorado rýchlostný test

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka sieť VPN už od 3,33 dolárov mesačne.

Zobraziť ponuky PIA

3. Najlepšie VPN pre Colorado: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Denveri. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Pripojili sme sa k serveru VPN so sídlom v Denveri, Colorado a otestovali sme rýchlosti do Denveru, Colorado Springs a Pueblo. Výkon sa pohyboval medzi 19 Mbps a 40 Mbps.

NordVPN Colorado rýchlostný test

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS už od 3,49 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

4. Najlepšie VPN pre Colorado: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

IPVanish ponúka niekoľko serverov v tejto oblasti, takže by ste nemali mať žiadne problémy. Môžete však očakávať vysokú rýchlosť na rôznych miestach sveta. Z tohto dôvodu sme si vybrali IPVanish ako jednu z našich možností, ktoré sa používajú v Colorado.

IPVanish je hostiteľom serverov na všetkých kontinentoch iných ako Antarktída, rovnako ako v niektorých európskych regiónoch. Sieť produkuje veľké rýchlosti a dobre sa darí našim testom rýchlosti. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

Práve sme spomenuli, že server IPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Pripojili sme sa k serveru VPN IPVanish v Denveri a otestovali sme rýchlosti do Denveru, Colorado Springs a Pueblo. Ako vidíte, rýchlosť sťahovania bola medzi 14 Mbps a 24 Mbps.

IPVanish Colorado rýchlostný test

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Zobraziť ponuky IPVanish

Určite existuje niekoľko skvelých možností VPN, ktoré môžete použiť v Colorade. Mali by ste byť schopní vidieť výhody použitia jedného tam. To znamená, že na našich poskytovateľov sa môžete kedykoľvek pozrieť top 10 zoznam VPN pre ďalšie možnosti. Všetci vykonajú svoju prácu, ale my sme sa rozhodli podľa mnohých faktorov. Takto sme optimalizovali naše rozhodnutia pre spoločnosť Colorado. Bez ohľadu na vaše dôvody, prečo ísť, ochrana VPN je dobrý nápad. Pomocou nášho sprievodcu môžete chrániť svoje súkromie a robiť najlepšie možné rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map