Najlepšie VPN pre Cincinnati

Cincinnati, OhioCincinnati je mesto Hamilton County v štáte Ohio. Nachádza sa na severnej strane riek Licking a Ohio. Mesto má populáciu 300 000 obyvateľov, ale jeho okolie z neho robí asi 2 milióny obyvateľov. Správy ukazujú, že ide o najrýchlejšie rastúcu ekonomickú mocnosť v stredozápadných Spojených štátoch na základe percentuálneho podielu. Existuje veľa dôvodov, prečo navštíviť toto veľké mesto. Medzi ne patria múzeá umenia, rôzne pivovary, šport a ďalšie. Ak plánujete pridať mesto do svojho navštíveného zoznamu a uvažujete o použití verejnej siete Wi-Fi, budete chcieť použiť sieť VPN. Tu sú niektoré z najlepších možností pre Cincinnati.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5Surfshark$ 3,49Surfshark68checkboxcheckbox

Ak sa chystáte na výlet do Cincinnati, pravdepodobne budete musieť použiť verejné WiFi. Znie to ako dobrá vec, pretože existuje čoraz viac firiem, ktoré ich teraz ponúkajú. Zlodejom sa to však tiež páči. Ak používate sieť VPN, môžete pomôcť chrániť vaše citlivé informácie pred ľuďmi, ktorí by chceli vaše informácie ukradnúť. Toto je prvý dôvod použitia VPN.

Ďalšou výhodou je použitie VPN v Cincinnati. Ak sa pokúsite pozerať na Cincinnati Bengals alebo Bearcats online v meste, môžete naraziť na geografické obmedzenia a hry s výpadkom prúdu. Je to z dôvodu licenčných práv. Či už ste cestovateľ alebo športový fanúšik, z času na čas sa môžu vyskytnúť geografické obmedzenia alebo výpadky energie.

Medzi ďalšie miesta, ktoré môžete nájsť, patria vysoké školy, korporácie a dokonca aj niektoré verejné WiFi siete. Po pripojení k serveru VPN v inom meste si softvér blokovania bude myslieť, že sa nachádzate niekde inde. Dobrá služba VPN vám pomôže obísť tieto typy obmedzení.

Aká je najlepšia VPN pre Cincinnati?

Na zodpovedanie tejto otázky sme použili nasledujúce kritériá na určenie nášho zoznamu najlepších VPN pre Cincinnati.

 • Podpora mobilných zariadení vrátane programu Firestick
 • Stabilita siete na zníženie odpojenia
 • Vysoké rýchlosti siete, aby sa zabránilo ukladaniu do vyrovnávacej pamäte
 • VPN bez politiky protokolovania
 • Schopnosť obísť geografické obmedzenia a výpadky energie

Tu je zoznam najlepších VPN služieb pre Cincinnati.

1. Najlepšie VPN pre Cincinnati: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Test rýchlosti ExpressVPN Cincinnati

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. V takom prípade budete chcieť ako svoj server zvoliť Chicago. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte Ameriku a potom otvorte Spojené štáty americké. V tejto chvíli si môžete vybrať server USA – Chicago, pretože je to najbližšie k Cincinnati. Ako vidíte, testovali sme server v Cincinnati a rýchlosť bola 110,83 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Cincinnati: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Chicago rýchlostný testNordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Chicagu. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server USA v Chicagu a rýchlosť sťahovania bola 106.07 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Cincinnati: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Test rýchlosti PIA CincinnatiAk používate klienta Windows PIA, nastavenie a použitie nie je veľa. To však neznamená, že je program odstránený. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, server v Chicagu fungoval dobre s rýchlosťou sťahovania 107,24 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Cincinnati: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost CincinnatiPretože sme chceli otestovať server v Chicagu, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do Spojených štátov a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v USA. Sieť CyberGhost zahŕňa niekoľko serverov v Chicagu. Pripojili sme sa k jednej z nich a vyskúšali sme predstavenie pre Cincinnati. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 98,86 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Cincinnati: Surfshark

Surfshark

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 1,99 dolárov mesačne (83% zľava)

Spoločnosť Surfshark spustila svoju službu VPN v roku 2018. Od tej doby spoločnosť urobila v komunite pomerne rozruch. Tím pokračuje v raste a pridáva umiestnenie serverov do svojej vysokorýchlostnej siete. Zamerali sa na súkromie a hodnotu. Táto služba obsahuje ďalšie funkcie ako CleanWeb (blokuje reklamy a malware), Whitelister (split tunneling), MultiHop double VPN, kill switch, privátny DNS a ochranu pred únikom.

Vďaka veľkej sieti serverov po celom svete, silnému šifrovaniu a možnosti odblokovania populárnych streamovacích služieb, ako sú Netflix, YouTube Premium a Amazon Prime, existuje veľa príležitostí na využitie služby. K videu Amazon Prime máte prístup vo viacerých regiónoch vrátane USA, Nemecka a Veľkej Británie. Klient Windows vám dáva možnosť pripojiť sa k fyzickým umiestneniam serverov, virtuálnym serverom (najvhodnejším na odblokovanie geografických obmedzení), serverom, ktoré podporujú používanie P2P, a serverom MultiHop..

Test rýchlosti surfovania Shark CincinnatiPre naše testy týkajúce sa Cincinnati sme chceli vybrať server nachádzajúci sa v tejto oblasti. Po prihlásení jednoducho kliknite na kartu polohy a do vyhľadávacieho panela zadajte umiestnenie. Odtiaľ sa môžete pripojiť k serveru v Chicagu. Keď sme sa pripojili k serveru a testovali v Cincinnati, bola rýchlosť 108,41 Mbps.

Čo sa týka hodnoty a funkcií, Surfshark je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť svoje súkromie a odblokovať obmedzenia. Všetky ich aplikácie VPN boli navrhnuté s podobným používateľským rozhraním a ľahko sa používajú. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzený účet VPN bez rizika, pretože Surfshark ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte Surfshark

Ak hľadáte iné možnosti, vždy sa môžete pozrieť na naše 10 najlepších VPN zoznam služieb. Možnosti, ktoré sme vám dali, by však mali vyhovovať vašim potrebám. Vybrali sme si ich na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny a bezpečnosti. Hľadali sme aj poskytovateľov serverov umiestnených v blízkosti Cincinnati. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť najlepšie rýchlosti. Samozrejme, všetci majú veľké siete. Rýchlosť je dôležitá, ak plánujete sťahovanie alebo streamovanie obsahu HD. Poskytovatelia, ktorých sme spomenuli vyššie, sú tým najlepším riešením bez ohľadu na to, ktoré populárne služby chcete využívať. Dúfajme, že náš sprievodca vám pomôže urobiť to najlepšie možné rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map