Najlepšie VPN pre Branson, MO

BransonBranson, Missouri je mesto nachádzajúce sa v pohorí Ozark v Spojených štátoch amerických, ktoré bolo založené v roku 1882. Napriek populácii iba 11 000 obyvateľov má mesto veľa zaujímavostí a vďaka svojej väzbe na krajinu je obľúbeným turistickým cieľom. hudba vrátane niekoľkých slávnych divadiel. Ak sa chystáte navštíviť toto malé mesto s veľkými atrakciami, odporúčame vám použiť sieť VPN. Skôr ako vám povieme, prečo je to dôležité, pozrite si najlepšie VPN pre spoločnosť Branson v štáte Missouri.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox

Hoci je Branson malé mesto, existuje množstvo turistických atrakcií. Patria sem Titanické múzeum, Silver Dollar City, Table Rock Lake, Branson Scenic Railway a ďalšie. Vďaka všetkému turistickému ruchu je vždy čerstvá ponuka ľudí, ktorí prichádzajú a prechádzajú mestom, a môžete sa staviť, že väčšina z nich používa verejné WiFi. Aj keď je to skvelé pre cestovný ruch, je to tiež skvelé pre zločincov. Nikto nechce svoje osobné údaje ukradnúť, ale ak používate verejné WiFi nechránené, riskujete to. Použitím siete VPN však vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie k serveru podľa vášho výberu. Týmto spôsobom môžete chrániť svoje súkromie pred kýmkoľvek, kto vám chce ublížiť.

Ďalším dôvodom použitia siete VPN počas Branson je pomôcť vám obísť brány firewall. Či už ste na verejnej WiFi alebo pripojenie z vysokej školy, ako je College of the Ozarks, OTC Table Rock Campus alebo Cofo, pravdepodobne sa dostanete do brány firewall. To je softvér, ktorý vám zabráni vidieť veci, ktoré by podľa vás nemali vidieť. Použitím VPN a pripojením k inému umiestneniu môžete softvér na blokovanie presvedčiť, že sa nachádzate niekde inde. Takto si budete môcť prezerať obsah, aký by ste očakávali.

Aká je najlepšia VPN pre spoločnosť Branson?

Môžeme na to odpovedať pri pohľade na niekoľko rôznych faktorov. V tomto prípade je bezpečnosť najdôležitejšia. Iba po preskúmaní kritérií môžeme určiť, ktorá VPN je najlepšia pre spoločnosť Branson.

 • Prísne zásady neprihlásenia ponúkané používateľom na ochranu ich súkromia
 • Silné šifrovanie pomocou vojenských komponentov, ktoré pomáhajú chrániť používateľa pred kybernetickými zbraňami
 • Schopnosť obísť firewally, zatiaľ čo v Branson a regióne
 • Mobilné aplikácie a podpora pre zariadenia Amazon Firestick
 • Vysokorýchlostné servery, ktoré majú dobré výsledky pri rýchlostných testoch v meste
 • Vysoká stabilita siete, ktorá vám pomôže vyhnúť sa odpojeniu

Pozrime sa podrobnejšie na najlepšie siete VPN, ktoré sa majú používať v Branson.

1. Najlepšie VPN pre Branson: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN BransonAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém so servermi v tejto oblasti. Jednoducho vyberte kartu „Všetky“, otvorte USA a potom otvorte Kansas City. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Keď sme tam testovali server, rýchlosť bola 101,78 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Branson: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Skúška rýchlosti NordVPN BransonSpoločnosť NordVPN hostuje v St. Louis niekoľko serverov. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server nachádzajúci sa v St. Louis a testovali sme rýchlosť do Kansas City. Rýchlosť sťahovania bola 100.11 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,99 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Branson: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

IPVanish je veľmi populárna služba a má veľa serverov umiestnených po celom svete. Bez ohľadu na to, na ktorom kontinente sa nachádzate, zo serverov tam môžete dosiahnuť solídny výkon. Zvyčajne sú rýchle a poskytovateľ má jednu z najväčších sietí na svete.

Spolu s rozsiahlou svetovou sieťou spoločnosť IPVanish hosťuje aj servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ako sme už spomenuli, zvyčajne sú jedným z najrýchlejších poskytovateľov na trhu. Je známe, že vo viacerých krajinách má viac umiestnení serverov. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre ochranu vášho súkromia, ale môže byť zasiahnutý a odblokuje populárne streamovacie služby.

Test rýchlosti IPVanish BransonIPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Pripojili sme sa k serveru IPVanish v Kansas City. Rýchlosť bola 109,54 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To vychádza z ročného plánu iba 4,87 dolárov mesačne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Ak sa chystáte navštíviť Branson, Mo, budete chcieť použiť VPN. Aj keď sme vám poskytli vyššie uvedené možnosti, na našej stránke sú aj iné 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci budú mať dobrý výkon, ale optimalizovali sme naše rozhodnutia konkrétne pre prácu v regióne Branson. Takto získate prístup k najlepším dostupným rýchlostiam. Čítaním nášho sprievodcu nájdete najlepšiu voľbu pre vaše potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map