Najlepšie VPN pre Boston

bostonBoston, Massachusetts je jedno z najstarších miest v USA. Metropolitná oblasť mesta sa spája, aby sa stala 10. najväčšou v USA. Niektoré z vecí, ktoré sú príťažlivé pre návštevu, sú umiestnenie a dlhá história. Vďaka svojim univerzitám a univerzitám sa mesto stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti inovácií a podnikania. Ak cestujete do Bostonu za prácou alebo potešením, nebudete chcieť byť bez siete VPN. O chvíľu vysvetlíme prečo. Najprv sa však pozrite na najlepšie VPN pre Boston.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

Pre všetkých, ktorí sa zúčastňujú na dohovore v bostonskej oblasti, sa radia medzi špičku v environmentálnej udržateľnosti a investíciách. Je tu dosť verejnej dopravy a infraštruktúry. Aj keď mesto má jednu z najvyšších životných nákladov v USA, stále je na svetovej úrovni obživy. Boston je tiež známy svojou širokou ekonomickou základňou finančných, informačných technológií, biotechnológií a ďalších zdrojov. Nehovoriac o niektorých najlepších športoch na svete s vlastencami, Red Sox, Celtics a Bruins. Svoje obľúbené športové tímy môžete sledovať odkiaľkoľvek na svete a vyhnúť sa geografickým obmedzeniam pomocou VPN.

Toto je jeden z najlepších dôvodov na používanie siete VPN v Bostone. Bez ohľadu na to, v akom podnikateľskom sektore ste, ochrana vášho súkromia je nevyhnutnosťou. So zvyšujúcim sa počtom bezplatných wifi spotov bude stále viac hľadať zraniteľné ciele. Nemôžete sa dostať preč zo správ o narušení bezpečnosti. Keď sa pripojíte k sieti VPN, pomôže to chrániť vaše súkromie, pretože vaše pripojenie je šifrované.

Ak cestujete do Bostonu z inej krajiny alebo si len chcete pozerať obsah z iných regiónov, pravdepodobne ste už videli reštriktívne správy. K takýmto situáciám môže dôjsť, keď sa oblasti, ku ktorým sa snažíte dostať, nachádzajú mimo cieľovej oblasti. Či už sa len snažíte zostať v kontakte s udalosťami z domova alebo chcete streamovať svoju obľúbenú reláciu, pravdepodobne budete mať problémy, ak sa nepripojíte k serveru VPN vo vašej domovskej oblasti. Pripojenie k sieti VPN vám pomôže prekonať tieto geobloky.

Aká je najlepšia VPN pre Boston?

Zostavili sme náš zoznam najlepších sietí VPN pre Boston z týchto dôvodov:

 • Rýchlosť serverov VPN umiestnených v Bostone pre EdxpressVPN, IPVanish a HMA
 • Výkon VPN serverov v New Yorku pre NordVPN a CyberGhost
 • Spoľahlivosť siete pre streamovanie živých športov
 • Schopnosť odblokovať obmedzenia geografickej polohy a výpadku prúdu
 • Silné šifrovanie na zabezpečenie vášho súkromia online
 • Mobilné aplikácie a podpora pre Amazon Firestick

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Boston:

1. Najlepšie VPN pre Boston: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v BostoneAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ameriku a potom otvoriť Spojené štáty. V tomto okamihu môžete vybrať umiestnenie servera USA – Boston. Ako vidíte, testovali sme server v Bostone a rýchlosť bola 108,34 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Boston: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Rýchlostný test NordVPN v BostoneNordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v New Yorku (pretože je to najbližšie miesto). Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server USA v New Yorku a rýchlosť sťahovania bola 109,15 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Boston: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA Boston rýchlostný testPoužívame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Jeho jednoduchosť neznamená, že klient nemá bohaté funkcie. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA pri pripojení k NYC bežala rýchlosťou 108,02 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Boston: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost BostonPretože sme chceli otestovať server v blízkosti Bostonu, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do Spojených štátov a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v USA. Sieť CyberGhost nemá v Bostone žiadne servery, ale v New Yorku má niekoľko serverov. Pripojili sme sa k jednej z nich a vyskúšali sme predstavenie v Bostone. Naša rýchlosť sťahovania bola 107,90 Mb / s.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Boston: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN vrátane IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

IPVanish Boston test rýchlostiIPVanish hostuje v NYC viac ako 100 serverov a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Odporúčame vám vybrať názov, ktorý začína na „a“ v názve servera. Napríklad nyc.a01.ipvanish.com. Vo väčšine prípadov nájdete servery typu „a“ ako najrýchlejšie. Testovali sme server IPVanish v NYC v Bostone a zistili sme, že na našom káblovom internetovom pripojení bola rýchlosť 101,35 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Ak hľadáte viac možností, neváhajte a vyskúšajte naše 10 najlepších VPN zoznam služieb. S možnosťami, ktoré sme vám dali, budete spokojní. Vybrali sme si ich na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny a bezpečnosti. Hľadali sme aj poskytovateľov serverov umiestnených v Bostone. Týmto spôsobom získate najlepšie rýchlosti. Samozrejme, všetci majú veľké siete. Rýchlosť je dôležitá, ak plánujete sťahovanie alebo streamovanie obsahu HD. Poskytovatelia, ktorých sme spomenuli vyššie, sú tým najlepším riešením bez ohľadu na to, ktoré populárne služby chcete využívať. Dúfame, že vám náš sprievodca pomôže urobiť najlepšie možné rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map