Najlepšie VPN pre Blacksburg

Blacksburg, VirgíniaBlacksburg, Virgínia je mesto približne 43 tis. Nachádza sa západne od Roanoke, na východnom okraji národného lesa George Washingtona a Jeffersona. Polytechnický inštitút vo Virgínii a Štátna univerzita (Va Tech) v meste dominujú demograficky a ekonomicky a prosperuje vďaka škole. Ak sa chystáte navštíviť VA ​​Tech a zvyšok Blacksburgu, budete chcieť použiť VPN pri používaní verejných WiFi. Čoskoro sa budeme deliť o to, prečo je to dôležité. Najprv si však prečítajte zoznam najlepších VPN pre Blacksburg.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
4Surfshark$ 3,49Surfshark68checkboxcheckbox
5Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox

História Blacksburgu siaha až do roku 1671. Abraham Wood, veliteľ Fort Henry, zorganizoval niekoľko expedícií, aby preskúmal ďalej na západ od kolónie Virginie. Keď prieskumníci Batts a Fallam konečne našli priechod cez hrebeň, dosiahli oblasť, ktorá je dnes známa ako mesto Blacksburg. Štátna legislatíva mesto oficiálne vytvorila 13. januára 1798. Mesto však mesto nezačlenili až do roku 1871. Škola bola založená v roku 1872.

Napriek dlhej vysokoškolskej histórii mesto ožilo až v druhej polovici 20. storočia. Populácia vzrástla v priebehu 70. rokov z 9 000 na 30 000 obyvateľov. Dnes môžete navštíviť divadlá, múzeá, historické miesta a ďalšie. Ak ste v meste, ktoré chcete navštíviť, nájdete niekoľko vecí, ktoré vás budú zamestnávať.

Bez ohľadu na to, prečo navštevujete mesto, možno budete musieť alebo budete chcieť používať verejné WiFi. Ako sme už uviedli, chcete používať sieť VPN. To je čiastočne na ochranu vášho súkromia. Len preto, že Blacksburg je stále malé mesto, ešte to neznamená, že sa môžete nechať strážiť. Je určite možné, že niekto by sa mohol pokúsiť ukradnúť vaše osobné údaje. Vytvorením bezpečného a súkromného pripojenia k serveru podľa vášho výberu sťažíte každému, aby získal citlivé informácie.

Druhým dôvodom použitia siete VPN je pomôcť vám obísť sieťové a geografické obmedzenia. Presnejšie povedané, sieťové obmedzenia sa zaoberajú firewallmi, na ktoré by ste sa mohli naraziť. Ak ste niekedy boli v škole, organizácii alebo podniku a chcete, aby vás nebránili vidieť niečo, čo by ste chceli vidieť, jedná sa o bránu firewall. Rovnako ako v prípade geografického obmedzenia, nemôžete vidieť niečo online, pravdepodobne preto, že nie ste v správnej oblasti. Použitím VPN v tomto prípade môžete softvér oklamať, aby ste verili, že ste niekde inde. Takto môžete vidieť, čo chcete vidieť.

Toto sú tie najlepšie dôvody, prečo používať VPN, ak navštevujete Blacksburg. Ak však začnete skúmať, môžete nájsť viac. Bez ohľadu na to, s akým poskytovateľom sa zaregistrujete, pravdepodobne získate mnoho rôznych možností protokolu. Najlepšími použitými sú IKEv2 a OpenVPN. Nie všetci poskytovatelia ponúkajú prvú možnosť, ale obaja budú fungovať dobre. Pri výbere OpenVPN vám poskytovatelia môžu dať na výber medzi verziami TCP a UDP. Ak je to tak, UDP je rýchlejší, zatiaľ čo TCP je skvelá voľba. Teraz sa bližšie pozrieme na poskytovateľov.

1. Najlepšie VPN pre Blacksburg: IPVanish

IPVanish

Pre IPVanish používame servery v Atlante (pretože je to najlepšia voľba pre Blacksburg). Môžeme vám na základe skúseností povedať, že servery sú rýchle a spoľahlivé. Zistíte tiež, že server IPVanish má v USA viac umiestnení serverov, než je akákoľvek iná služba VPN. Vďaka tomu sú jednou z našich virtuálnych sietí VPN, ktoré sa každý deň používajú v Blacksburgu.

CountryLocationsUSA Server Locations
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch trvalo najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

IPVanish hostí 48 serverov v Atlante a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Odporúčame vám vybrať názov, ktorý začína na „a“ v názve servera. Napríklad atl.a01.ipvanish.com. Vo väčšine prípadov nájdete servery typu „a“ ako najrýchlejšie. Testovali sme server IPVanish v Atlante, atl-a46 a našli sme rýchlosť 64,00 Mb / s.

IPVanish Charlotte test rýchlosti

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To funguje spravodlivo 4,87 dolárov mesačne o ročnom pláne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

2. Najlepšie VPN pre Blacksburg: ExpressVPN

ExpressVPN

Keď použijete rýchly prístup ExpressVPN a funkciu MediaStreamer spoločne, fungujú ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením. Pomôže to šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí.

CountryLocationsUSA Server Locations
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virgínia, Washington, DC

Ako vidíte v tabuľke vyššie, ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť stovkami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené tímy odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až do mesta, ale nemôžete si vybrať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. To platí pre Atlantu (pretože je to najlepšie miesto). Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ameriku a potom otvoriť Spojené štáty. V tomto okamihu môžete vybrať umiestnenie servera USA – Atlanta. Ako vidíte, testovali sme server v Atlante a rýchlosť bola 57,79 Mbps.

Test rýchlosti charlotte ExpressVPN

Hoci sa ExpressVPN predáva za vyššiu cenu ako iné služby v našom zozname, hodnota je vysoká vzhľadom na veľkosť ich sieťových a servisných funkcií. Počítač, vreckové zariadenie, smerovač a hernú konzolu (SmartDNS) môžete jednoducho spojiť pomocou jediného účtu VPN 6,67 dolárov mesačne s ročným predplatným.

Navštívte stránku ExpressVPN

3. Najlepšie VPN pre Blacksburg: NordVPN

NordVPNSpoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

CountryLocationsUSA Server Locations
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Zistíte, že spoločnosť NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si na svoj účet predplatíte dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom 39 serverov v Atlante. Bohužiaľ, klient NordVPN neukazuje mesto servera. Avšak láskavo nám poskytli čísla serverov pre Atlantu. Budete sa chcieť pripojiť k jednému z nasledujúcich serverov: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Najjednoduchší spôsob, ako vybrať konkrétne číslo servera, je vybrať kartu „Servery“ v aplikácii a potom výsledky zoradiť podľa abecedy. Potom môžete prejsť nadol a vybrať ktorékoľvek z čísiel serverov, ktoré sme uviedli vyššie. Môžete vidieť percento času načítania a vzdialenosť ku každému serveru. Testovali sme server v Atlante a rýchlosť sťahovania bola 57,49 Mbps.

Skúška rýchlosti charlotte NordVPN

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 3,99 dolárov mesačne s dvojročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

Pri niektorých ďalších možnostiach sa môžete pozrieť na 10 najlepších VPN služieb Zoznam. Nemyslíme si však, že budete musieť. Naše rozhodnutia boli prijaté na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny, bezpečnosti a umiestnenia. Pretože servery, ktoré sme si vybrali, sú rýchle a nachádzajú sa v rovnakom všeobecnom regióne ako Blacksburg, získate najvyššiu možnú rýchlosť. To je veľmi dôležité, ak chcete streamovať obsah. Všetky naše možnosti majú skvelé siete, takže všetky možnosti sú dobré. Pomocou nášho sprievodcu nájdete tú najlepšiu voľbu pre vaše potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map